Profile cover photo
Profile photo
Sanipol Sp. z o.o.
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Basen to miejsce, w którym każdy z nas chce miło spędzić czas. Trudno wyobrazić sobie swobodne korzystanie z infrastruktury basenowej bez bezpiecznych i wygodnych w użyciu szafek basenowych HPL. Oferowane przez nas wyroby są odporne na wilgoć i gwarantują wysoka estetykę pomieszczeń, w których są zainstalowane. http://sanipol.pl/oferta/szafki-basenowe-hpl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Higiena najmłodszych jest niezwykle ważna, zwłaszcza w szkołach i przedszkolach. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego produkowane przez nas obudowy kabin sanitarnych dla przedszkoli spełniają najwyższe standardy jakości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo użytkowania wytwarzanych przez nas elementów i gwarantujemy bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://sanipol.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej firmie zajmujemy się profesjonalną produkcją zabudowy sanitarnej o szerokim zastosowaniu praktycznym. Wykorzystujemy do tego kompaktowe płyty, które są wykonane z laminatów wysokociśnieniowych HPL. Dzięki temu uzyskujemy produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://sanipol.pl/oferta/kabiny-sanitarne-wc/hpl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Sanipol zaprasza do współpracy firmy monterskie, budowlane, handlowe i nie tylko. Zapewniamy Państwu wysokiej jakości produkt, dostosowany ściśle do Państwa potrzeb, zarówno pod kątem przeznaczenia, jak i konkretnej przestrzeni, w jakiej zainstalujemy zabudowę. Dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie: http://sanipol.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowana dla Państwa galeria fotograficzna naszych realizacji, obok kabin sanitarnych różnego przeznaczenia, stanowiących trzon produkcyjny firmy Sanipol, zawiera także inne typy zabudowy i elementy, uzupełniające naszą ofertę. Przygotowany materiał czeka na Państwa pod adresem: http://sanipol.pl/kabiny-sanitarne-natryskowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powodzenie, jakim się cieszą systemy ścianek działowych Sanipol, najlepiej odzwierciedla długa lista referencyjna odbiorców naszych kabin sanitarnych. Znalazły one zastosowanie w różnych typach obiektów użyteczności publicznej, handlowych czy przemysłowych: http://sanipol.pl/realizacje1/referencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalny producent kabin sanitarnych, obecny na rynku od ponad 20 lat, Sanipol może poszczycić się wieloma mniejszymi lub większymi realizacjami. Do ostatnich należy Dworzec Główny w Krakowie (firma PORR), toruńska Hala Widowiskowo – Sportowa (firma Alstal) czy Filharmonia Szczecińska (firma Warbud): http://sanipol.pl/firma/o-firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze kabiny sanitarne dzielimy także pod kątem typu zabudowy, mianowicie na zabudowy od posadzki (Standard P), do sufitu (Standard S), od posadzki do sufitu (Standard P + S) oraz „zawieszone w powietrzu” (Standard Plus). Dalsze informacje zawiera nasza strona internetowa: http://sanipol.pl/firma/o-firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System zabudowy Sanipol pozostawia Państwu do wyboru różne rodzaje materiału konstrukcji, takie jak płyta wiórowa V20 melaminowana, V20 laminowana, warstwowa HPL - PR, a także kompaktowa HPL. Więcej szczegółów dotyczących każdej z płyt przybliży Państwu strona: http://sanipol.pl/firma/o-firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kabiny natryskowe stanowią obecnie doskonałe rozwiązanie dla szkół, zakładów pracy czy pływalni. Zapewniają odpowiednią higienę wszystkim użytkownikom, chroniąc przed wirusami i bakteriami. O rodzajach kabin natryskowych oraz sposobach utrzymywania w nich czystości piszemy na stronie: http://sanipol.pl/blog/1122-kabiny-natryskowe-na-basenach-i-plywalniach.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded