Profile cover photo
Profile photo
Jesus A Cunrad CzterdziesciCztery (Spas44 Zbawiciel44)
Jesus AntiChristos Spas44, Cunrad44 'Czterdzieści i Cztery', Mąż Opatrzności, Zbawiciel44, Bóg44 Syn Człowieka
Jesus AntiChristos Spas44, Cunrad44 'Czterdzieści i Cztery', Mąż Opatrzności, Zbawiciel44, Bóg44 Syn Człowieka
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Pozdrawiam weekendowo moich " #Zwolennicy44 ", którzy tu może od czasu do czasu zaglądają! Dobrego wikendu!

JA jestem ostatnio zajęty pilnymi sprawami. Jestem nadal pod presją ze strony gospodarza domu i dostałem od niego kolejne wypowiedzenie i żądanie wyprowadzenia się z mieszkania.

W ostatnich minionych tygodniach i dniach odwiedziłem różnych medyków i pielęgniarki w związku z tą moją raną pooperacyjną na stopie.
Dowiedziałem się trochę "ciekawych" rzeczy o mojej chorobie i o gojeniu się tej rany. Na szczęście to gojenie postępuje i mam wielką nadzieję, że po 3 miesiącach od operacji ta rana nareszcie zamknie się i zagoi.

Po zagojeniu się tej rany na stopie mam nadzieję uda mi się skutecznie poszukiwać nowego mieszkanie w okolicach London i uda mi się "rozpocząć nową drogę życia"…

Wokół na świecie dzieje się wiele ważnych i niesamowitych rzeczy i chciałbym móc się o tych ważnych sprawach wypowiadać. Jednak najpierw muszę jakoś załatwić sprawę mojego zdrowia i mieszkania.

Przesyłam wam z London'u dobre życzenia!
Zostańcie z Bogiem(44)! Aloha!

--
#Jesus A #Cunrad44 #Spas44 #Zbawiciel44
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam na mój nowy profil Google+ (wielokierunkowy, różne sprawy i mowy)!
Teraz trochę wieści o moim zdrowiu i gojeniu rany.
https://plus.google.com/u/0/collection/cNvPTE
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny tydzień pielęgnowania i gojenia mojej rany na stopie. Tym razem odwiedzałem przychodnię i ośrodek pielęgnowania ran.

Nowy profil G+ → https://plus.google.com/108808556064910939090/posts/CgbnNKsbjuh
Add a comment...

Post has attachment
RANA NA STOPIE ZBAWICIEL44'A — GOJENIE POSTĘPUJE
C05=2017-07-27

W czwartek byłem w przychodni przyszpitalnej na kolejnym kontrolnym opatrunku. Tym razem moją ranę zobaczył lekarz chirurg plastyczny.
Okazało się, że rana na mojej stopie goi się nadal dobrze. Ten chirurg plastyczny jednak zasugerował, że jeśli ta moja rana goi się tak dobrze, to może jednak lepiej by nie wykonać tego zapowiadanego przeszczepu skóry.
Zgodziłem się z nim i postanowiliśmy, że spróbuję zagoić tę ranę na stopie poprzez samoczynne zagojenie przez wytworzenie nowej skóry w tym miejscu.

W gojeniu się tej rany pomaga mi nowoczesna technologia i urządzenie odsysające i wytwarzające podciśnienie w okolicy rany. Tym razem pracownicy medyczni wymienili urządzenia. Oddałem to urządzenie "szpitalne" a w zamian dostałem urządzenie "z przychodni". Dostałem teraz urządzenie typu "ActiVAC" od KCI.
Jak to działa, można zobaczyć na prezentacjach, np:
"ACTIV.A.C.™ Therapy System / Patient Education / KCI"
https://www.youtube.com/watch?v=7if4AQcozZg

Od teraz opieka nad tą raną została przeniesiona ze szpitala do specjalnego środowiskowego ośrodka zdrowia/przychodni, który to użyczył mi tej nowej maszyny i w którym będę miewać zmiany opatrunków przez następne tygodnie.

Mam nadzieję, że to gojenie będzie postępować zdrowo i jak najlepiej i że wszystko ułoży się dobrze i pomyślnie.

Dziękuję za wasze dobre myśli, życzenia zdrowia i modlitwy w mojej intencji. Pozdrawiam was mili przyJACiele44!
Zostańcie z Bogiem44!

#Jesus A #Cunrad44,
#Spas44 #Zbawiciel

#religia #Anglia #Londyn #zdrowie #chirurgia #medycyna #Polska #Prussy
Add a comment...

Post has attachment
RANA NA STOPIE ZBAWICIEL44'A - GOJENIE POSTĘPUJE
C05=2017-07-25

Byłem dzisiaj w przychodni przyszpitalnej na kolejnym kontrolnym opatrunku.
Okazało się, że rana na mojej stopie goi się dobrze.

W gojeniu się tej rany pomaga mi nowoczesna technologia i urządzenie odsysające i wytwarzające podciśnienie --Renasys. Jest to metoda terapii ran z podciśnieniem.
Jak to działa, można zobaczyć na prezentacjach, np:
https://www.youtube.com/watch?v=HcYDN2Kj9-A

W czwartek ponownie ma tę ranę zobaczyć i ocenić chirurg plastyczny i może zadecyduje o wyznaczeniu daty dla przeszczepu skóry na tą ranę. Mam nadzieję, że po przeszczepie skóry ta rana zagoi się jeszcze lepiej i rychlej.

Dziękuję za dobre myśli.
Zostańcie z Bogiem44!

#Jesus A #Cunrad44,
#Spas44 #Zbawiciel

#religia #Anglia #Londyn #zdrowie #chirurgia #medycyna
Add a comment...

ZBAWICIEL44 PO OPERACJI POWRACAM DO ZDROWIA

W dniu C05=2017-07-07 odbył się w szpitalu w #Londyn / #London poważny zabieg chirurgiczny na mojej chorej stopie. Zabieg ten udał się, ale teraz przebywam czas powrotu do zdrowia i gojenia się tej sporej wielkości rany na mojej stopie.

Po tygodniu zostałem wypisany ze szpitala i teraz przebywam "w moim miejscu" i samotnie zmagam się ze sprawami bytowymi (sprawy codzienne, zakupy, dalsze leczenie, poszukiwanie nowego mieszkania, przeprowadzka, itd).

Mam nadzieję, że ta moja rana będzie się dobrze goić. Czeka mnie kolejny zabieg za ponad tydzień - przeszczep skóry, tak aby przyspieszyć zagojenie i zamknięcie tej sporej "dziury" na mojej stopie.

#Jesus A #Cunrad44,
#Spas44 #Zbawiciel

## #religia #polityka #Polska #Germania #Brytania #Anglia
Add a comment...

C05=2017-07-07 Udaję się do szpitala na poważny zabieg chirurgiczny na mojej chorej stopie. Jeśli sprawy pójdą dobrze, to wrócę może za kilka tygodni.

JA Spas44, Zbawiciel44
Add a comment...

#MieszkanieDlaZbawiciela

Aloha drodzy Słuchacze44 #WEB44!
Miło mi, że jest grupa słuchaczy, którzy mieli by chęć i ciekawość, aby słuchać moich radiowych wypowiedzi, słuchowisk i debat.

Niestety doszło do nieprzyjemnych wydarzeń, o których was ostrzegałem od dawna. Właściciel mojego mieszkania pod Londynem złośliwie przestał płacić za dostęp do Internet i teraz ten szybki kablowy dostęp do Internet przestał u mnie działać.
Teraz mam dostęp do Internet tylko albo przez (smart)telefon albo z publicznej biblioteki. Nadaje się to do sprawdzania poczty, ale nie do nadawania radio i uczestnictwa w słuchowiskach i debatach.

Dlatego skończył się teraz pewien rozdział i etap mojej publicznej działalności. Bez "bezpiecznego" miejsca zamieszkania z dostępem do Internet, po prostu nie mam możliwości dalszej publicznej działalności, i nie ważne co ważnego i ciekawego miałbym do powiedzenia.

Było by o wiele wygodniej i "bezpieczniej", gdybym mógł znaleźć zamieszkanie takie, u ludzi takich, którzy (w odróżnieniu od mojego gospodarza teraz) nie byli by przeciwni mojej publicznej działalności w Internet, który by mnie albo wspierali albo przynajmniej tolerowali i nie przeszkadzali…

Z wielkim żalem stwierdzam, że takich podstawowych, minimalnych warunków do moje publicznej działalności #Zbawiciel44'a nie mam i dlatego muszę teraz starać się samotnie o przetrwanie tego kryzysu życiowego w Anglii…

Teraz pilnie muszę znaleźć jakieś "Anti-mieszkanie"(Alter-mieszkanie,Zastępcze mieszkanie), choćby pokój i choćby tymczasowo w #Anglia, #Brytania, a potem gdzieś w #Polska a potem gdzieś w #Europa, EU (#Austria, #Dojczland/#Niemcy, #Szwajca/#Szwajcaria, itp).

Docelowo chciałbym nadawać i rozszerzać moją publiczność i popularność, albowiem czekają nas wielkie i ważne wydarzenia już w tym roku/jaru.
Jednak wszystko zaczyna się od zaspokojenia moich potrzeb podstawowych, jak miejsce do zamieszkania…
Miejmy nadzieję, że przy pomocy ludzi dobrej woli, to wszystko dobrze się ułoży i to wkrótce.

Jeśli masz wolę i,lub takie możliwości, to proszę o wsparcie w poszukiwaniu jakiegoś tymczasowego miejsca zamieszkania w Anglii/Brytanii teraz.
Twoja pomoc może być także taka, że przekażesz te wieści o "#MieszkanieDlaZbawiciela" dalej do znajomych i innych ludzi, którzy być może będą mieć możliwość życzliwej pomocy.
(Dlatego proszę… Share! Podaj dalej! Bitte weitergeben!)

Dziękuję, #BógZNami
--
#Jesus A #Cunrad44 #CzterdziesciCztery
#WEB44
JAspas44 @ Gmail.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded