Profile cover photo
Profile photo
Jesus A Cunrad CzterdziesciCztery (Spas44 Zbawiciel44)
Jesus AntiChristos Spas44, Cunrad44 'Czterdzieści i Cztery', Mąż Opatrzności, Zbawiciel44, Bóg44 Syn Człowieka
Jesus AntiChristos Spas44, Cunrad44 'Czterdzieści i Cztery', Mąż Opatrzności, Zbawiciel44, Bóg44 Syn Człowieka
About
Jesus A Cunrad's posts

Post is pinned.Post has attachment
Proszę o wsparcie finansowe dla finansowania mojego dalszego nadawania.
JAC44 Zbawiciel44

#MieszkanieDlaZbawiciela

Aloha drodzy Słuchacze44 #WEB44!
Miło mi, że jest grupa słuchaczy, którzy mieli by chęć i ciekawość, aby słuchać moich radiowych wypowiedzi, słuchowisk i debat.

Niestety doszło do nieprzyjemnych wydarzeń, o których was ostrzegałem od dawna. Właściciel mojego mieszkania pod Londynem złośliwie przestał płacić za dostęp do Internet i teraz ten szybki kablowy dostęp do Internet przestał u mnie działać.
Teraz mam dostęp do Internet tylko albo przez (smart)telefon albo z publicznej biblioteki. Nadaje się to do sprawdzania poczty, ale nie do nadawania radio i uczestnictwa w słuchowiskach i debatach.

Dlatego skończył się teraz pewien rozdział i etap mojej publicznej działalności. Bez "bezpiecznego" miejsca zamieszkania z dostępem do Internet, po prostu nie mam możliwości dalszej publicznej działalności, i nie ważne co ważnego i ciekawego miałbym do powiedzenia.

Było by o wiele wygodniej i "bezpieczniej", gdybym mógł znaleźć zamieszkanie takie, u ludzi takich, którzy (w odróżnieniu od mojego gospodarza teraz) nie byli by przeciwni mojej publicznej działalności w Internet, który by mnie albo wspierali albo przynajmniej tolerowali i nie przeszkadzali…

Z wielkim żalem stwierdzam, że takich podstawowych, minimalnych warunków do moje publicznej działalności #Zbawiciel44'a nie mam i dlatego muszę teraz starać się samotnie o przetrwanie tego kryzysu życiowego w Anglii…

Teraz pilnie muszę znaleźć jakieś "Anti-mieszkanie"(Alter-mieszkanie,Zastępcze mieszkanie), choćby pokój i choćby tymczasowo w #Anglia, #Brytania, a potem gdzieś w #Polska a potem gdzieś w #Europa, EU (#Austria, #Dojczland/#Niemcy, #Szwajca/#Szwajcaria, itp).

Docelowo chciałbym nadawać i rozszerzać moją publiczność i popularność, albowiem czekają nas wielkie i ważne wydarzenia już w tym roku/jaru.
Jednak wszystko zaczyna się od zaspokojenia moich potrzeb podstawowych, jak miejsce do zamieszkania…
Miejmy nadzieję, że przy pomocy ludzi dobrej woli, to wszystko dobrze się ułoży i to wkrótce.

Jeśli masz wolę i,lub takie możliwości, to proszę o wsparcie w poszukiwaniu jakiegoś tymczasowego miejsca zamieszkania w Anglii/Brytanii teraz.
Twoja pomoc może być także taka, że przekażesz te wieści o "#MieszkanieDlaZbawiciela" dalej do znajomych i innych ludzi, którzy być może będą mieć możliwość życzliwej pomocy.
(Dlatego proszę… Share! Podaj dalej! Bitte weitergeben!)

Dziękuję, #BógZNami
--
#Jesus A #Cunrad44 #CzterdziesciCztery
#WEB44
JAspas44 @ Gmail.com

Rodacy!
W Anglii, okolice London, mam teraz kłopoty mieszkaniowe.
Pilnie potrzebuję znaleźć jakiś pokój, jakieś miejsce zamieszkania w okolicach London, albo gdzieś dalej w Anglii albo Brytannii.

Jako Jesus A Zbawiciel44 CzterdzieściCztery, proszę Polaków i rodaków o pomoc w znalezieniu dla mnie, waszego Zbawiciela, jakiegoś mieszkania.
Ta sprawa jest pilna. Być może potrzebowałbym np. jakiegoś pokoju na około 2,3,4 miesiące, tymczasowo.

Proszę o pomoc w załatwieniu tej sprawy!
Proszę przekazywać tę informację dalej do innych ludzi, którzy by mogli podawać dalej albo skontaktować z kimś, kto mógłby pomóc albo mieć pomocne informacje.

Dopóki nie znajdę odpowiedniego i bezpiecznego miejsca zamieszkania, to nie mogę ani tworzyć, ani publikować, ani nadawać, ani działać dla naszego spólnego dobra i przetrwania.

Jesus A Cunrad44 Spas44, Zbawiciel44 CzterdzieściCztery
JAspas44 @Gmail.com 

Post has attachment
RPolska jako Państwo faszystowskie…
4:30 Stanisław Michalkiewicz o Art. 4. z Konstytucji RP z 1935r.
"Art. 4.
W ramach Państwa i w oparciu o nie kształtuje się życie społeczeństwa."

## Z tego zapisu w Ust. Konst. RP z 1935r wynika, że to NIE narody i społeczeństwo w ówczesnej Polskiej "miały swoje państwo", ale to Rzeczpostpolita Polska jako "Państwo" miała swoje poddane sobie społeczeństwo i zamieszkujące narody.

Z tego zapisu Art. 4. w Ust. Konst. RP z 1935r wynika, że Rzeczpospolita Polska funkcjonująca w oparciu o Ust. Konstytucyjną z roku 1935, była Państwem totalitarnym i FASZYSTOWSKIM‼ (TAK!) a dodatkowo w oparciu o wiadomą nam wiedzę historyczną i sposób myślenia i zachowania i działania Polaków, to RP była nie tylko "Państwem" faszystowskim, ale też i NACIstowskim, czyli Polako-Nacjonalistycznym, Polako-Narodowcowym.

Tak jak to głosił wielki przywódca faszystów Italii, duce Benito Mussolini (Istota faszyzmu):
"Główną zasadą doktryny faszystowskiej jest pojęcie państwa, jego istoty, jego zadań, jego celów. Dla faszyzmu państwo jest absolutem, wobec którego jednostki i grupy są czemś względnem. Jednostki i grupy dają się „pomyśleć” o tyle, o ile istnieją w państwie."

Polacy nacisci=nacjonaliści=narodowcy i faszyści, w roku 1935 ujęli to o wiele krócej w Konstytucji RP z 1935r.
"Art. 4.
W ramach Państwa i w oparciu o nie kształtuje się życie społeczeństwa."

Ponieważ tzw. "2. RPolska" po 1935r była Państwem faszystowskim, to z tego wynika, że np.
• W 1939r przeciw agresji hitlerowskiego, nacistowskiego i faszystowskiego Dojczlandu, walczyli w wojnie obronnej Polacy, żołnierze polsko-nacistowskiej, faszystowskiej Polski.
• Powstańcy warszawscy 1944 także nie walczyli o nową lepszą i inną Polskę, tylko walczyli o wyzwolenie tej sobie znanej "przedwojennej" Polski faszystowskiej i polsko-nacjonalistycznej.
• Ci, teraz tak wychwalani przez władze PiS w RP, tak uwielbiani, poddawaniu publicznemu, państwowemu KULTOWI — "żołnierze wyklęci" walczący po 1944 ale już NIE przeciw hitlerowskiemu, dojczemu okupantowi, oni także nie walczyli o nową lepszą i inną Polskę, tylko walczyli o wyzwolenie tej sobie znanej "przedwojennej" Rzeczpospolitej Polskiej faszystowskiej i polsko-katolicko-nacjonalistycznej.

Nie ja pierwszy na to wpadłem, ale JA, Jesus A Zbawiciel44 wam to jasno i jednoznacznie objawiam, a Stanisław Michalkiewicz w sposób oględny to wam potwierdzał, że władze RP objęte przez ludzi PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego, jako nieformalnego "Naczelnika Państwa" ("przywódca"→ deut: "der Führer", ital: il duce)… po wyborach 2015 roku, stopniowo, krok po kroku wprowadzają w Polsce ustrój faszystowski i polako-katolicko-nacjonalistyczny(nacistowski).

Niektórzy, którzy to już jasno rozumieją, nazywają tą faszyzację Polski po 2015 przez wyznawców Jarosława Kaczyńskiego jako "Żoliborska Grupa Rekonstrukcyjna Sanacji" (ŻoGReS).

Ważna uwaga!
To jest porządna i poważna społeczność Google+, której celem jest poważne i rzetelne krytykowanie i sceptyczne komentowanie działań PiS.

Dlatego proszę tu nie nadawać treści wyszydzających PiS, Kaczyńskiego itd, bo nie o wyszydzanie tutaj nam chodzi, ale o słuszną krytykę i wymianę informacji.

Proszę tutaj nie "trollować"!

Zapraszam do nadawania tu ciekawych informacji i komentarzy!

Admin

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded