Profile cover photo
Profile photo
Czapla Arkadiusz. Elektroserwis. Naprawa sprzętu AGD
1 follower
1 follower
About
Czapla Arkadiusz. Elektroserwis. Naprawa sprzętu AGD's posts

Post has attachment
Wciąż się rozwijamy, ponieważ chcemy być dla Państwa jak najlepsi. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami z branżowego świata. Dlatego też jesteśmy w stanie naprawić sprzęt niemal każdej marki! Warto nam zaufać i powierzyć swój zepsuty sprzęt. Przywracamy życie zepsutym AGD! Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Zaufały nam setki zadowolonych Klientów. Naprawiliśmy tysiące zepsutych sprzętów. Imponujące, nieprawdaż? Mogą nam Państwo zaufać! Gwarantujemy świetne ceny, które – jak to u nas bywa – idą w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Dlaczego warto z nami współpracować? Otóż w Elektroserwisie nie boimy się wyzwań. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jesteśmy fachowcami, którzy świetnie znają się na rzeczy. Jak naprawiać, to tylko w Elektroserwisie! Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zepsuło się Państwa radio? Bez muzyki trudno żyć, świetnie sobie zdajemy z tego sprawę… Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Przyjedziemy i naprawimy usterkę w mig! Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej firmie.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo rzetelnego i sprawdzonego serwisu sprzętu AGD? Lepiej nie mogli Państwo trafić! O naprawach wiemy wszystko. Nie boimy się wyzwań. Gwarantujemy świetne ceny. Zapraszamy do współpracy z Elektroserwisem! Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ zamieściliśmy więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Zazwyczaj bywa tak, że sprzęt psuje się w najmniej oczekiwanym momencie… Niestety, nazywa się to złośliwością rzeczy martwych. Tak się składa, że nasz Elektroserwis o naprawach wie niemal wszystko! Dlatego też mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zepsuty sprzęt AGD? Niech się Państwo nie denerwują na zapas! Niech Państwo niczego nie wyrzucają! W takiej sytuacji należy zgłosić się do nas! O naprawach wiemy niemal wszystko, dlatego warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że Elektroserwis najlepiej zna się na naprawie sprzętu AGD! Pomogliśmy setkom naszych Klientów, zatem może Państwo będą następni? Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Płyta indukcyjna przestała reagować? Nie mogą Państwo ugotować obiadu? Nieciekawa sprawa… Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Wystarczy zadzwonić, a przyjedziemy na miejsce. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Do zobaczenia! 
Photo

Post has attachment
Mikrofalówka nie podgrzewa tak, jak powinna? Próbowali Państwo zmieniać ustawienia, ale to wszystko na marne? Zatem zapraszamy do Elektroserwisu! Rzucimy okiem na ten sprzęt i dołożymy wszelkich starań, aby naprawić tę usterkę. Na stronie internetowej: http://agdsiemianowice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded