Profile cover photo
Profile photo
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
1 follower
1 follower
About
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota's posts

Post has attachment
Gale, bankiety, targi, wystawy oraz innego rodzaju eventy. Mamy dla Was nową, unikalną powierzchnię, która sprawi, że każde tego typu wydarzenie na długo zapadnie w pamięci uczestnikom.
Szczegóły na: http://goo.gl/0YMQRB
Photo

Post has attachment
Na naszym horyzoncie pojawiła się nowa letnia promocja! 50% rabatu na salę w okresie wakacji. Zapraszamy!
Szczegóły na: http://goo.gl/64AFrv
Photo

Post has attachment
W okresie wakacji warto zaskoczyć swoich gości organizując wydarzenie w wyjątkowym miejscu, które spowoduje, że całe spotkanie na długo zapadnie w pamięci uczestników. Stąd też nasza propozycja - Wakacyjne Pakiety Eventowe! Zapraszamy!
Szczegóły na: http://goo.gl/0HTrzn
Photo

Post has attachment
Mamy zaledwie rok, a już teraz jeden z najbardziej popularnych portali branżowych w Polsce mojekonferencje.pl, rekomenduje nas jako „najlepszy obiekt na organizację szkoleń, konferencji i eventów”. Dziękujemy!
Photo

Post has attachment
Szukasz odpowiedniego miejsca na szkolenie? Specjalnie z myślą o tego typu wydarzeniach przygotowaliśmy na ten rok nowe pakiety szkoleniowe w cenie 89 pln/osobę. Zapraszamy!

Szczegóły na: http://goo.gl/aBnR2r
Photo

Post has attachment
Właśnie obchodzimy nasze 1 urodziny! To dla nas wyjątkowa chwila i cieszymy się, że możemy świętować nasz sukces razem z Wami. Ten rok to ponad 900 wynajętych sal, 16500 gości oraz ponad 160 zorganizowanych wydarzeń. Dziękujemy!
Więcej szczegółów na: http://goo.gl/UmEsfL
Photo

Post has attachment
Dla tych co ferie zimowe wolą spędzić bardziej pracowicie, już dziś przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Zapraszamy!

Szczegóły na: http://goo.gl/2WcZJq
Photo

Post has attachment
18 grudnia w naszym Event Room’ie odbyło się Christmas Party zorganizowane dla pracowników, współpracowników oraz najemców budynków firmy Adgar. Podczas przyjęcia nasi goście mieli okazję posmakować nie tylko tradycyjnej polskiej kuchni, ale również potraw z trzech pozostałych krajów, w których Adgar ma swoje siedziby: Kanady, Izraela i Belgii. Zapraszamy do obejrzenia Event Room’u w nowej, świątecznej odsłonie! 
Więcej szczegółów na: http://goo.gl/9SHh2j
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Adgar Christmas Party
30 Photos - View album

Post has attachment
Kompleks biurowy Adgar Park West w którym znajduje się nasze Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, 27.11.2014 r. miał swoje oficjalne otwarcie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia. 
Więcej szczegółów na: http://goo.gl/SLQSpG
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Adgar Park West Grand Opening Gala
22 Photos - View album

Post has attachment
Szukasz miejsca na Christmas Party? Specjalnie na ten wyjątkowy czas, przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjne pakiety świąteczne z bogatym menu wigilijnym. Zapraszamy!

Szczegóły na: http://goo.gl/azx9tA
Photo
Wait while more posts are being loaded