Profile cover photo
Profile photo
Klinika Wident
About
Klinika Wident's posts

Post has attachment
Elektrokonizacja szyjki macicy jest zabiegiem, który ma na celu zlikwidowanie chorych tkanek znajdujących się w pochwie. Zabieg wykonywany jest przy użyciu prądu o niskim napięciu. Elektrokonizacja jest bardzo skuteczna i dobrze znoszona przez Pacjentki. Na ten i inne zabiegi z zakresu ginekologii zapraszamy do naszej Kliniki - http://www.wident.eu.
Photo

Post has attachment
Nasza Klinika oferuje również zabiegi z zakresu ortopedii. Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Operacje i zabiegi wykonuje nasz wykwalifikowany personel. W zakresie chirurgii ręki oferujemy m.in. korekcję deformacji palców i usuwanie zmian guzowatych z ręki. Zapraszamy - http://www.wident.eu.
Photo

Post has attachment
Klinika Wident posiada nowoczesną salę konferencyjną wyposażoną w klimatyzację, sprzęt wizualny, nagłośnienie, Internet oraz zaplecze kulinarne. Nasza sala jest w stanie pomieścić 40 osób i nadaje się na różnego rodzaju kursy, konferencje i spotkania, nie tylko o charakterze medycznym. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu - http://www.wident.eu.
Photo

Post has attachment
Informujemy, że do grona naszych lekarzy dołączył doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej - prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski. Oznacza to, że możemy Państwa zaprosić na konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej oraz estetycznej w naszej Klinice. Zakres usług obejmuje m.in. usuwanie blizn, powiększanie ust, liposukcję i korekcję nosa. Zapraszamy - http://www.wident.eu. 
Photo

Post has attachment
Clear Aligner jest innowacyjnym sposobem leczenia ortodontycznego przy wykorzystaniu przezroczystych nakładek. Nakładki te mają za zadanie prostować zęby i jednocześnie zastąpić stałe i ruchome aparaty ortodontyczne. Co ważne, nakładki Clear Aligner są bezbolesne i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Na ten i inne zabiegi zapraszamy do naszej kliniki - http://www.wident.eu/pl/uslugi/clear-aligner. 

Post has attachment
W ramach chirurgii szczękowo-twarzowej podejmujemy się zabiegów, takich jak wyłuszczanie torbieli, leczenie złamań kości twarzy, czy chirurgiczne przygotowanie do leczenia protetycznego. Wszystkie zabiegi wykonują doświadczeni lekarze, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Szczegółowy cennik naszych usług z zakresu chirurgii szczękowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.wident.eu/pl/uslugi/chirurgia-szczekowa. 

Post has attachment
W zakres naszych usług z zakresu laryngologii wchodzi m.in. endoskopia nosa czyli wziernikowanie jamy nosa przy pomocy endoskopu. Badanie to wykorzystywane jest przy chorobach nosa i zatok przynosowych, czy zaburzeniach oddychania. Endoskopię zaleca się każdemu Pacjentowi, u którego pojawiają się problemy z drożnością. Zapraszamy do naszej kliniki - http://www.wident.eu. 
Photo

Post has attachment
W naszej klinice zajmujemy się m.in. implantologią stomatologiczną. Leczenie implantologiczne planujemy, opierając się na najnowocześniejszych metodach diagnostycznych. Zabiegami z tej dziedziny zajmują się u nas prawdziwi fachowcy o dużym doświadczeniu. Na uzupełnianie braków zębowych implantami zapraszamy do klinki Wident - http://www.wident.eu. 
Photo

Próchnica może być przyczyną utraty zębów, jeżeli w porę nie zostanie podjęte leczenie. Zakażenie bakteryjne ma tendencję do rozpowszechniania się na zdrowe tkanki i naciekania na warstwy zęba. Pamiętajcie Państwo o wizytach u dentysty. www.wident.eu 

Nieusuwany kamień stanowi niestety zagrożenie szybszego rozwoju paradontozy, która odsłania szyjki zębowe i powoduje ich nadwrażliwość oraz osłabia stabilność zębów. W skrajnych przypadkach może doprowadzić do wypadania zębów. www.wident.eu
Wait while more posts are being loaded