Profile cover photo
Profile photo
Anna Jędrzejewska
About
Anna's posts

Post has attachment
"Poczułem, jak pod moją czaszką rozbłyskuje błyskawica. Wszystkie myśli zmieniły się w jedno wielkie pragnienie, by pokazać jej, że jest moja. Przywiązać do siebie."

Cieszę się, że było mi dane przeczytać tę książkę. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osobiście spotkać autorkę i jej podziękować za miłe chwile które spędziłam podczas czytania tej książki, gdyż prawie przejechałam stację na której powinnam wysiadać 😉

Więcej grzechów nie pamiętam, uważam iż z tym debiutem naprawdę warto się zapoznać. Nie będziecie żałować, ja wam to mówię.

Post has attachment
Zapraszam na nową recenzję po długim czasie :)

Post has attachment
"Nie straszne są mi już moje lęki, bo wiem, że tym razem gwiazdy będą się nam jedynie przyglądać."

Książka jest bardzo zabawna, lekka i przyjemna w odbiorze. Nadal nie mogę się nadziwić czemu nie mogłam jej dokończyć. Może iż przez te trzy miesiące wiele się zdarzyło w moim życiu. W sumie mogłabym się trochę utożsamić z Alice, z jej małym szaleństwem. Jako singielka czasem też mam podobne myśli, jednak nie jest to najważniejsze. Najważniejsze jest byśmy my czuli się dobrze sami ze sobą, a jeśli pojawi się osoba, która będzie nam towarzyszyć w naszym szalonym życiu sobie z tym poradzimy.

Zapraszam :)

Post has attachment
Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Ta część jest naszpikowana minami, które gdy wybuchają pozostawiają pustkę w głowie. Wielokrotnie podczas czytania nie mogłam uwierzyć w niektóre sytuacje. Wiem, że wyobraźnia ludzka nie zna granic, ale tego jeszcze nie było. Ostatnie rozdziały utwierdzały mnie w przekonaniu, że Kasia nie jest w ciemię bita i to jest dowód na to, iż mamy do czynienia z autorką, która ma talent. Brawo!

Zapraszam na recenzję :)

Post has attachment
Augusta Docher stworzyła bohaterów, którzy swoimi przeżyciami pozwalają poznać prawdziwe uczucia. Emocje, które im towarzyszą, różne kultury, zachowania tworzą obraz pełen barw. Polecam wam historię Fabiany, która przeniesie was w zupełnie inną rzeczywistość.

Zapraszam na recenzję :)

Post has attachment
Zapraszam na recenzję :)

"Jestem człowiekiem pełnym wad, nadziei i strachu, silnym i słabym, i niezależnym - oraz zakochanym w nim tak, jak one z całą pewnością nie są.
Jestem dumna z tego, kim jestem.
Jestem dumna z tego, co sobą reprezentuję."

Post has attachment
Zapraszam na przedpremierową recenzję najnowszej książki (ukazanej w polskiej wersji) Kathryn Taylor

Post has attachment
Wydanie specjalne, któremu jest poświęcona dzisiejsza notka jest dla mnie zbawieniem. Od małego brzdąca uwielbiałam oglądać coś w telewizji (niestety nie przetrwało to do dzisiaj, gdyż nie potrafię siedzieć cicho podczas oglądania i mój chłopak ma mi to za złe 😂) czy też słuchać muzyki. Zawsze gwiazdy show biznesu mnie otaczały, nie zależnie od narodowości. Jednak w tym numerze skupimy się na osobach zza granicy m.in słynna rodzina Kardashian czy też Justin Timberlake (kocham tego gościa, jest taki seksowny 💗💖).

Zapraszam :)

Post has attachment
" (...) - Aż tak źle nie jest. - Miłka się uśmiechnęła. - Wracając do naszego przystojniaka, to subiektywnie nie rozumiem, co robi z tym pretensjonalnym babsztylem...
- Może ktoś mu wmówił, że jak ją pocałuje, to ona się zamieni w super modelkę - podsunęła Róża. - a tu dupa, proszę pani. Całuję i całuję, i całuję, a baba ciągle wygląda jak otyły koczkodan..."

Moi mili książkowi przyjaciele. Od dłuższego czasu wiecie, że pałam ogromną miłością do Alka i jego książek oraz humoru, który rozsiewa wokół swej osoby (ale niestety Alek, muszę Cię rozczarować bo nie jest to ambiwalentne uczucie. Ty jak zaczynasz to kończysz - i za to nie muszę wyzywać Wszystkich Świętych do tego by pomogli mi się zemścić, że skończyłeś książkę w złym momencie 😜 Moje uczucie do Twoich książek jest niezmienne). Najnowsze dzieło, jak sam autor określił nowelkę dostałam od samego autora wraz z dedykacją przy której się wzruszyłam. Umowa była taka, że jak na spotkaniu powiem, że ja to rzeczywiście ja to dostanę egzemplarz recenzencki. Nie mogłam nie skorzystać z tej propozycji. Uczucie cudowne, magiczne i w ogóle miód, orzeszki i dżemik 😂.

Post has attachment
To wydanie specjalne jest wyjątkową perełką. Jak na co dzień uwielbiam magazyny z serii EM to ten dodatek bije wszystkie inne na głowę! Tutaj mamy wiele cennych wskazówek, które pomagają nam w nauce ale też i w mówieniu. Bardzo podoba mi się ten pomysł. A za cenę 11,50 zł to jest naprawdę spora baza wiedzy.
Wait while more posts are being loaded