Profile cover photo
Profile photo
Netonlinefilm Izle
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
EYE İN THE SKY İZLE 2015
Eye in The Sky izle muhteşem bir Gerilim filmi izle örneği. Yönetmenliğini Gavin Hood’un yaptığı bu film gerilim severlerin ve kadrolarında ki jakiteli oyuncuların hayranlarının çok beğeneceği bir film olacağı yayınladığımız fragmanından belli. Gerilim filmlerinin en iyi ödüllerine daha vizyona girmeden listeye giren film sayısı çok az olduğunu sizde bilirsiniz. Şimdiden bu kadar beğeni toplanan filmin gişe rekorları kırması haliyle bekleniyor.

Post has attachment
BUZ DEVRİ 5 BÜYÜK ÇARPIŞMA TÜRKÇE İZLE 2016
Animasyon filmi izle küçük büyük bütün hayranlarının heyecanla beklediği Buz Devri 5 Büyük Çarpışma izlenin vizyon tarihi 15 temmuz 2016 olarak belirlensede yayınlanan fragman bile yüzlerin gülmesine yetti. 2002 yılından buyana bizimle vakit geçiren bu sevimli yaratıklar her dönem sevenlerini farklı bir yöntemle şaşırttı ve mutlu etti. Animasyon grubunun çıkış çalışmalarından olan bir çok yapıta ışık tuttuğu ve alanında ki başarısı inkar edilemeyecek kadar fazladır. Azımsanmayacak kadar hayran kitlesine sahip güzel animasyon filmi her yaşa hitap ettiği için aile olarak izlenebilecek kalitede bir filmdir.

Post has attachment
Race – Yarış izle başrolündeki karakter Jesse Owens’in biografi filmi izlenin hayatını anlatan film, insanlara isteklerini yapmak için önlerinde ne olursa olsun bunu ezip geçebileceklerini hayatlarını istedikleri gibi yaşayabileceklerini gösteren, çektiği sıkıntıların anlatıldığı bu film tam eğlendirirken öğreten filmlerden. Hitler döneminde yaşanan olaylarıda değinen film o yıllarda yaşanan beyazlar ve siyahlar kavgasınada değinmekte. Önünde böyle zorluklar varken Jesse Owens bunların hepsini aşmış ve Almanya’da ki o büyük olimpiyatta 4 tane altın madalya kazanmış adınıda tarihe altın harflerle yazdırmıştır. Spor yapmak ciddi disiplinli olmayı gerektiren, düzenli yaşam standardına sahip olmanıza neden olan ciddi bir iştir. Aslında birşeyi başarmak için herzaman birşeyler yapmamız gerekir sporda böyledir emek vermeden ekmek vermez. Günümüzde bu işi yapmak için bir çok fırsat varken biz yapmıyoruz ama o yıllarda spora verilen değeri bu filmden görebiliyoruz.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded