Profile cover photo
Profile photo
Auto Gaz Śląsk Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Firma Auto Gaz Śląsk działa już prawie 25 lat na rynku. Nasze usługi obejmują projektowanie, produkowanie i wdrażanie systemów zasilania paliwami gazowymi. Postaraliśmy się, by jak najwięcej przydatnych informacji znalazło się na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak jakiejś informacji Państwu brakuje, zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - http://autogaz.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbaj o środowisko, zacznij korzystać z LPG. Spaliny powstające podczas pracy silnika zasilanego gazem zawierają dużo mniej dwutlenku węgla. Podobnie mniejsze są ilości węglowodorów i tlenku węgla. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się adaptacją Twojego auta do LPG, zachęcamy do kontaktu - http://autogaz.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed przystąpieniem do adaptacji auta do instalacji gazowej należy przeprowadzić ocenę możliwości adaptacji oraz stanu technicznego pojazdu i silnika. Dopiero wtedy można przystąpić do właściwych działań. Po zamontowaniu instalacji należy sprawdzić poprawność jej działania. Wszystkimi czynnościami zajmie się nasz profesjonalny personel, zapraszamy - http://autogaz.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli decydujemy się na montaż instalacji gazowej w naszym aucie, warto udać się do specjalistów w tej dziedzinie. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że montaż został wykonany profesjonalnie i nie grozi nam żadne ryzyko. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Auto Gaz Śląsk, na naszym doświadczeniu można polegać - http://autogaz.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadasz auto z silnikiem wielocylindrowym? A może jeździsz samochodem wyposażonym w bezpośredni wtrysk paliwa benzynowego? Dla nas to żaden problem – oferujemy montaż instalacji gazowej w każdym aucie. Warto wspomnieć, że proponujemy produkty w różnych wariantach cenowych, zapraszamy - http://autogaz.com.pl/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje nie tylko usługi związane z instalacją gazową w aucie. Nasi pracownicy zajmą się również naprawą systemów klimatyzacji w samochodach. Przeprowadzamy między innymi odgrzybianie poprzez ozonowanie lub użycie środków chemicznych. Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc - http://autogaz.com.pl/serwis/serwis-klimatyzacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, pełnych miłości, radości i rodzinnego ciepła. Niech szczęście i pomyślność nie opuszcza Państwa, a wiara dodaje sił. Niech ten szczególny czas będzie w przyszłości źródłem pięknych wspomnień. http://autogaz.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Auto Gaz Śląsk oferuje również obliczenia wytrzymałościowe statyczne i dynamiczne przy wykorzystaniu metody elementów skończonych (MES). Wykonujemy obliczenia wytrzymałościowe zbiorników ciśnieniowych z optymalizacją parametrów geometrycznych oraz optymalizacją doboru materiału. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod tym linkiem - http://autogaz.com.pl/symulacje-i-badania-systemow-instalacji-gazowych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje produkty na każdą kieszeń. Proponujemy ekonomiczną linię RAM by Tartarini, a z drugiej strony najbardziej obecnie rozwiniętą Tartarini Auto. Wykonujemy zarówno drobne usługi serwisowe, takie jak regulacja parowników, czy wymiana filtrów gazowych, jak i większe prace jak np. wymiana zbiornika LPG, czy naprawa elektrozaworów. Zachęcamy do kontaktu - http://autogaz.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się adaptacją praktycznie wszystkich pojazdów. Posiadamy i z powodzeniem wdrażamy rozwiązania dla silników doładowanych, wielocylindrowych, a także wyposażonych w bezpośredni wtrysk paliwa benzynowego. Podejmujemy się instalacji systemów wtrysku gazu ziemnego, a także świadczymy usługi serwisowe, zapraszamy - http://autogaz.com.pl/systemy-regulacji-przeplywu/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded