Profile cover photo
Profile photo
Meblodrew - Meble na wymiar Krosno
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Nowe studio meblowe w Krośnie - Meblodrew. Zapraszamy na ul. Kazimierza Pużaka 18B, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, natomiast w sobotę od 9:00 do 13:00. Zapraszamy !
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujesz fronty kuchenne?  - Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą ! Od wielu lat produkujemy i sprzedajemy fronty kuchenne.
Add a comment...

Post has attachment
Film promujący Meblodrew - Producent mebli na wymiar.
Add a comment...

Post has attachment
Produkcja frontów kuchennych oraz frontów meblowych

Od początku swej działalności firma stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dopasowując się do wymagań rynku przez wprowadzanie nowych technologii, wzornictwa i usług. Naszą naczelną zasadą jest budowanie wiarygodności w oparciu  o najwyższą jakość i funkcjonalność produktu. Naszą ofertę stanowią lakierowane elementy wykonane z płyty MDF, zarówno fronty meblowe (proste, gięte, gładkie, frezowane) jak i części korpusów meblowych oraz lakierowane blaty. Oferta skierowana jest także do producentów mebli. Głównym przeznaczeniem naszych produktów są  meble kuchenne oraz łazienkowe ale znajdują także szerokie zastosowanie przy projektowaniu różnego rodzaju elementów wyposażenia i dekoracji wnętrz. 

Nasze wyroby lakierujemy przy użyciu najnowszej generacji agregatów lakierniczych oraz specjalistycznych pistoletów natryskowych, nakładając na powierzchnię surowego MDF-u kolejne warstwy izolantów, podkładów i finalnie lakieru kryjącego, w pełnej gamie kolorów wg wzorników ICA, RAL, NCS, CS RENNER. Elementy w połysku polerowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu  i past polerskich. Realizujemy zamówienia indywidualne o nietypowych kształtach i frezach. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za niestandardowe wymiary elementów prostych, frezy krawędziowe oraz wyfrezowanie uchwytów. 

Użytkownicy naszych produktów stawiając coraz wyższe wymagania mobilizują nas do ciągłych poszukiwań innowacyjnych rozwiązań technologicznych i projektowych. Dzięki czemu wciąż udoskonalamy technologię, powiększamy park maszynowy, rozszerzamy swoją ofertę, zwiększając asortyment. 

Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w gusta klientów, a nasza marka będzie dla Państwa gwarancją pełnej satysfakcji i zadowolenia. Fronty BRW.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded