Profile cover photo
Profile photo
crespo
1 follower -
Безперервний потік креативної свідомості прямо із першоджерела
Безперервний потік креативної свідомості прямо із першоджерела

1 follower
About
Posts

Post has attachment
19 вересня ми, команда проекту «Реклама. Конспекти копірайтера» - SMMник Олександр Дуб, медіа-менеджер Walerija Dubowa, дизайнер Олександра Давиденко (Oleksandra Davydenko), копірайтер Ірина Мацькова (Iryna Matskova) та ідейний натхненник і автор посібника Сергій Трухімович (Sergiy Trukhimovych), відправимо книгу у мандри.
Дехто з нас вперше бере участь у книгооберті, однак ми не боїмось нового, а навпаки заохочуємо вас, дорогі друзі, долучитись до проекту «Книга в мандрах». Ми обіцяємо, що буде цікаво та захоплююче. Реєструйтесь у книгооберті https://goo.gl/jBkqmI та зустрічайте практичний посібник у своєму місті. Зі Львова книга відправиться до Луцька, а далі на нього чекає багато пригод та знайомств. Слідкуйте за мандрами посібника за хештегом ‪#‎trip_of_book‬
Станьте частиною історії та підкорюйте вершини рекламного світу разом з нами!
‪#‎bookcrossing‬ ‪#‎книгооберт‬ ‪#‎конспекти_копірайтера‬ ‪#‎ukraine‬ ‪#‎lviv‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Друзі, у нас чудова новина. Хочете отримати україномовний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» у подарунок? Реєструйтесь у нашому новому проекті «Книга в мандрах».

З 1 серпня по 4 вересня ми формуємо команду першого всеукраїнського книгооберту (bookcrossing). Умови проекту дуже прості – зустріти посібник у своєму місті, сфотографувати книгу на фоні архітектурних пам’яток міста та відправити посібник поштою наступному учаснику. Детальніше про умови книгооберту читайте на нашому сайті.
‪#‎книгооберт‬ ‪#‎конспекти_копірайтера‬ ‪#‎trip_of_book‬ ‪#‎bookcrossing‬ ‪#‎ukraine‬
Add a comment...

Post has attachment
Скучив за новинами від нашого проекту? А ми, тим часом, дуже і дуже плідно працюємо над оздобленням книги та займаємось різноманітними додрукарськими роботами.

Ось таким гарним і прикольним, наприклад, буде перший форзац практичного посібника "Реклама. Конспекти копірайтера" Сергія Трухімовича.

Красно дякуємо нашій Олександрі Давиденко за цей захоплюючий лабіринт!

#конспекти_копірайтера #книга
Photo
Add a comment...

Post has attachment
40 доброчинців, які підтримали наш проект отримають власні примірники практичного посібника "Реклама. Конспекти копірайтера"! (https://goo.gl/VJQ82e)

Також хочеш примірник? Залишилось кілька годин, аби зробити свій внесок через Спільнокошт! (https://goo.gl/VJQ82e) Або ж слідкуй за новинами, адже ми оголосимо попереднє замовлення на книги, тож кожен охочий матиме власний практичний посібник!

#конспекти_копірайтера #спільнокошт #книга
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Залишилось кілька годин! Ми завершуємо збір коштів на видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» (https://goo.gl/VJQ82e).

Ми зібрали 101% від необхідної суми! Читай тут все детальніше!
Add a comment...

Post has attachment
Пройти повз таку рекламу – просто злочин! І тому ми підготували кілька прикладів реклами, яка змінює світ на краще.

Якщо ти «рекламоскептик», то ця стаття саме для тебе! А для того, аби зрозуміти, як створювати рекламу і як вона працює, читай практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» (https://goo.gl/VJQ82e).
‪#‎реклама‬ ‪#‎креатив‬ ‪#‎social_responsibility‬
Add a comment...

Post has attachment
Ой, що ми для тебе підготували! Огляд восьми українських коворкінгів у різних містах! Креативний самурай сам дослідив кожен із них, скористався їхньою гостинністю та функціоналом, тож підготував повноцінний огляд: у кого яка фішка, як розподілений простір, чи зручне місце та багато чого іншого!
І, на додачу, маленький лайфхак: як безкоштовно відвідувати креативні простори. Читай у нашому огляді.
‪#‎коворкінг‬ ‪#‎креатив‬ ‪#‎лайфхак‬
Add a comment...

Post has attachment
орятунок планети як маркетинговий тренд. В межах своєї соціальної відповідальності компанія Apple об'єдналася із Всесвітнім фондом дикої природи WWF.
Протягом тижня до 24 квітня компанія запропонує клієнтам 27 нових віртуальних додатків, усі кошти з придбання яких будуть перераховані у WWF. А тим часом, на сайті компанії з'явилась ціла сторінка, присвячена захисту навколишнього середовища:
http://www.apple.com/environment/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Лише 31% залишилось зібрати для успішного завершення проекту видання практичного посібника "Реклама. Конспекти копірайтера" на Спільнокошт! (https://goo.gl/VJQ82e)

Підтримай наш проект, підтримай українську книгу (https://goo.gl/VJQ82e)! Обирай собі подарунки та фондуй видання української освітньої книги! До кінця проекту залишилось тільки 4 дні!
‪#‎конспекти_копірайтераи‬ ‪#‎книга‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ух! Ну і гарячою видалась Всеукраїнська презентація практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» (https://goo.gl/VJQ82e). Аж 25 майстер-класів позаду! Але скільки цікавого ще очікує попереду!

Наш міні-звіт про Всеукраїнський тур креативного самурая Сергія Трухімовича дивись тут!
‪#‎конспекти_копірайтера‬ ‪#‎спільнокошт‬ ‪#‎корови_не_винні‬ ‪#‎тренінг
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded