Profile cover photo
Profile photo
Tomer Sharabi
149 followers -
Tsls השקעות נדל"ן מגוון הצעות אטרקטיביות להשקעה בנכסי נדלן מניב ! מגרשים בניינים ודירות להשקעה כדי להתחיל לחץ כאן
Tsls השקעות נדל"ן מגוון הצעות אטרקטיביות להשקעה בנכסי נדלן מניב ! מגרשים בניינים ודירות להשקעה כדי להתחיל לחץ כאן

149 followers
About
Tomer's posts

Post has attachment

Post has attachment
מונחים נדלן

התמחרות - אמצעי למכירת נדל"ן בפורום ציבורי, בשיטת התמחרות פתוחה ותחרותית. 

הסכם מכר - הסכם אשר נחתם בין  הקונה והמוכר, מפרט את תנאי מכירת הנכס. מבטיח את זכויותיו וחובותיו של כל אחד מהצדדים.

עורך המכירה - גורם הנבחר על ידי המוכר לעריכת הליך ההתמחרות. יש לציין כי אין הכרח שאותו גורם אף ינהל בפועל את המכירה ויכריז את שמות המציעים.

הצעת מחיר - הצהרת הקונה בדבר המחיר שיהיה מוכן לשלם על הנכס. הצעות מחיר יינתנו בדרך כלל באמצעות תוספות מתוקננות למחיר ההתחלתי שמציג עורך המכירה.

מספר מציע - המספר אשר ניתן לכל משתתף במכירה הפומבית.

חבילת ההצעה - ריכוז מידע והנחיות שמקבלים מציעי המחירים בהתמחרות. בנוסף לתנאי המכירה, תכלול החבילה את חשיפת הנכס, והמסמכים הרלוונטיים.

השתתפות סוכן - הסדר המאפשר לסוכני נדל"ן מצד שלישי ("ברוקרים") לרשום למכירה הפומבית מציעי מחיר פוטנציאליים מטעמם (השירות תמורת עמלה).

הוצאות נלוות - הוצאות נוספות הכרוכות באחזקת הרכוש: ביטוח, מיסים, שמירת כשירות וניהול הנכס.
תנאי המכירה - התנאים החוקיים המכתיבים את עריכת המכירה, כולל אמצעי תשלום מוסכמים, תנאי העסקה, בעלות על הנכסים, וכל תנאי מגביל אחר למכירה. בדרך כלל יופיעו התנאים במודעות פרסום אודות המכירה או יוכרזו על ידי עורך המכירה טרם תחילת ההתמחרות.

בדיקת נאותות - תהליך איסוף המידע אודות מצבם הפיזי של הנכסים למכירה והסטטוס החוקי שלהם.

מחיר סופי - המחיר המוצע על ידי המתדיין האחרון בעל ההצעה הגבוהה ביותר ומוכרז על ידי מנהל המכירה כהצעה הזוכה, לפני נפילת הפטיש.

הצעת פתיחה - ההצעה הגבוהה ביותר המוצעת על ידי קונה פוטנציאלי לפני המכירה.

תצוגה מקדימה - מועד ספציפי שבו הנכס זמין לצפייה ולביקורת של הקונים. ידוע גם כ"בית פתוח".

www.tsls.co.il
Photo

Post has attachment
מדריך מקוצר לרכישת נדל"ן

אין עצה אחת יכולה להחשב כטובה בעיני אחר, אך הנה מספר נקודות למחשבה במדריך מקוצר זה למחפשי הדירות ואו כל נדל"ן אחר לרכישה. 

1. מיקום – לפני שאתם רוכשים דירה/ בית או כל נדל"ן אחר ודאו כי הסביבה מתאימה לכם. שיקולים הכרחיים בעת רכישת דירה למגוריכם הם - הקרבה לבתי הספר, גני הילדים, החנויות ושרותים חשובים אחרים. סביבה טובה ומיקום טוב אף יסייעו בידכם בהמשך להגדיל את הרווחיות במכירת הדירה.
http://www.tsls.co.il/
2. שטח - בעוד רבים מתמקדים בגודלה של הדירה, יש לשים לב גם לחלוקה הפנימית ולאפשרויות ניצול נכון של שטח זה . מ"ר גדול אינו בהכרח מצביע על יכולת תכנון נכון של הבית. התייחסו לשטחים מבוזבזים : מסדרונות מהם לא ניתן להימנע בדירות ארוכות וצרות, שטחי מדרגות - כמו אלה בדירות הגג והדופלקסים. שטח המחייה בפנטהאוס או בדירה במפלס אחד גדול יותר מדירת גג דו מפלסית.

3. חניה – ודאו כי מספר החניות וגודלן תואם את סגנון החיים שלכם. עד לאחרונה מקובל היה לחשוב כי חניה הכרחית רק לדירות, בתים ונכסים המצויים בתל אביב או ממוקמים במרכזי הערים האחרות. מקום חניה אחד אינו מספק את הצורך האמיתי גם אם הנכס ממוקם במושב מרוחק ושקט. בסופי השבוע כשהמשפחה והחברים מתכנסים, צובאים על פתחו של הבית צי רכבים.

4. מטבחים – הכי נכון ועכשוי - המטבחים הגדולים והמעוצבים עם כלים סניטרים מעודכנים. מטבח המקושר ישירות אל חדר האוכל - נוח יותר. אי החוצץ בין המטבח לחדר האוכל מהווה פתרון נוח ומזמין.

5. חדרי שינה וחדרי רחצה - מספר חדרי הרחצה וחדרי השירותים בבית הם יחס ישיר למספר חדרי השינה ו/או מספר הנפשות שיתגוררו בו. ככל שיש יותר חדרים רצוי וכדאי להקצות יותר משני חדרי רחצה מרווחים בנוסף לשרותי האורחים. 

6. חדרי ארונות – ודאו שיש מספיק מקום בחדרי הארונות או חללים נוספים בהם ניתן למקם ארונות בגדים ואחסון. שטחי אחסון חשובים לא פחות, גם אם לנכס עצמו יש מחסן. המחסנים משמשים לרב לתכולה שיצאה מכלל שימוש. שטחי אחסון בתוך הבית משמשים לתחלופה עונתית של התכולה.

7. מצב הבית – מצבו הכללי של הנכס הוא מפתח נוסף לקביעת ערך הבית. בחנו את הנכס היטב. מצאו מה דורש תיקון והאם ישנם מפגעים אחרים בסביבה. רצוי להיעזר בבעלי מקצוע לבדיקה מחודשת וגילוי ליקויים נסתרים מהעין או כאלו שיכולים לצוץ בהמשך. בקשו מבעלי המקצוע לאמוד עבורכם את העלויות הנוספות שיידרשו לתיקון או שיפוץ הבית. עלויות אלו הן תוספת למחיר הדירה.

8. הערכה נוספת – בדקו את מחיר הנכס ביחס לנכסים אחרים המוצעים בשוק כעת. המתווך במשרד התיווך או השמאי המלווים אתכם ברכישת הנכס מהווים מקור מעולה לקבלת מידע זמין. משרד התיווך יוכל לעדכן אתכם לגבי הדירות המוצעות למכירה ודירות דומות שנמכרו לאחרונה בסביבת הדירה אותה אתם שוקלים..

9. גובה שכר דירה – שכר דירה מהווה מדד מובהק לביקושים שיש לדירה, הבית או כל נכס אחר בסביבתו. בדקו את גובה השכירות בהשוואה לנכסים דומים במיקום המדובר. אם בכוונתכם להשכיר את הנכס לדיירים אחרים או גם כדי לקבל אינדיקציה נוספת לגבי מחירו. המתווך או משרד התיווך המלווים אתכם יוכלו לתת לכם מידע זה. 

10. בעלות על הנכס – החלטתם שהנכס מתאים? בקשו לעיין בנסח הטאבו וברישומו. בדיקת הנסח תבהיר את מעמד הרישום והבעלות על הדירה. היום הוצאת נסחי טאבו נגישה, זולה וניתן להוציאם באמצעות אתרי אינטרנט להוצאת נסחי טאבו. העבירו את הנסח לבדיקת עורך הדין המייצג אתכם ברכישת הדירה.

Post has attachment
למשקעים ! מבנה עצמאי ! מחולק מניב תשואה ! אופציה לבנייה 3 קומות !
http://www.tsls.co.il/
Wait while more posts are being loaded