Profile cover photo
Profile photo
Lorinoko
17 followers -
Prvá slovenská značka zameraná na odevy Lolita štýlu / First Slovak brand specialized in Lolita style clothing.
Prvá slovenská značka zameraná na odevy Lolita štýlu / First Slovak brand specialized in Lolita style clothing.

17 followers
About
Posts

Post has attachment
Značka Lorinoko sa objaví v Artist Alley na tohtoročnom Animefeste a ponúkne Vám niečo zo svojich skromných zásob loliable doplnkov či sukní. Zároveň Vám predstaví chystanú novú kolekciu v plnej kráse, ktorá očarí najmä priaznivcov tmavých i svetlých odtieňov. Spolu so spriaznenými značkami Bittersweet Carousel a Amber nás budete môcť nájsť pod spoločným stánkom - Lolita Kingdom. Rovnako sa budeme tešiť i vzájomnej spolupráci s značkou Porcelain Doll.

Tešíme sa na Vašu návštevu na AF2013! ^^

[For english version switch here: http://intarbutt.info/lorinoko/?p=1130 ]
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Do našej ponuky pridávame dva doplnky z kolekcie Dryas Nyx – svetlej Hikari verzie. Ide o zdobené náramky (cuffs) a praktickú, no zároveň pekne zdobenú tašku. Spolu so sukňou a mašľou zo spomínanej kolekcie pôsobia ako neoddeliteľný celok. Veríme, že sa Vám zapáčia. 

Post has shared content
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2012_09_21-23 - Comics Salón 2012 + afterka (130 fotografií)
130 Photos - View album

Post has attachment
Nová sukňa s nádhernou potlačou a zdobením v bielej – svetlej hikari verzii spolu s doplňujúcou čelenkou bude dostupná v predaji už po tomto víkende (22-23.9.). V príprave je ešte zopár hodiacich sa doplnkov a rovnako jej tmavsšia – yami verzia. Veríme že sa Vám zapáčia.

Post has attachment
Letné lolita stretnutie v Bratislave si nesmieme nechať ujsť! Fotografie z tohto spoločenského eventu nájdete v tomto albume: 

Treba internacionalizovať! V testovacej prevádzke preto začíname skúšať viacjazyčné verzie pre samotnú stránku Lorinoko, a to konkrétne anglický a japonský jazyk. Samozrejme, pre tuzemský trh ostáva Slovenčina. Veríme že naši českí bratia a sestry nám dobre rozumejú (a hlavne nám šetria prácu s prepisovaním, za čo im ďakujeme! ^^ ). Ak teda zistíte nejaké výpadky na stránke, je to spôsobené testovaním, preto prosíme o zhovievavosť.

Post has attachment
Ponuka vypredaných vecí Lorinoko
Za účelom archivovania a zároveň zachovania verejného portfólia značky Lorinoko Vám prinášame tento zoznam produktov, ktoré si našli šťastných majiteľov. Hoci ich už nemáme v ponuke, v prípade záujmu je možná dohoda na ušitie veľmi podobného výrobku (závisí od dostupnosti materiálu). Preto neváhajte a inšpirujte sa!

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Blue Navy Elegant Set (10 photos)
10 Photos - View album

Post has attachment
Do špeciálnych Lorinoko objednávok pribudol úžasný prírastok v elegantnom štýle – sako a sukňa v námorníckej modrej, na objednávku pre Nezumi. Inšpirujte sa pár obrázkami aj Vy. ^_^
Wait while more posts are being loaded