Profile cover photo
Profile photo
Stowarzyszenie CWEP
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Prezentujemy drugi numer biuletynu wydanego w ramach projektu WOT.
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z działań realizowanych w ramach projektu "No Cyberbullying at the School!" (2016-1-TR01-KA201-034233) są analizy badań dotyczących zjawiska cyberbullyingu w Polsce. Wśród wielu dostępnych, są i nasze własne, przeprowadzone w ramach zakończonego już projektu "CyberMentors Europe". Dziś chcielibyśmy zaprezentować ocenę wiedzy uczniów szkół ponadgimnazjalnych dotyczącą zjawiska znęcania się oraz znęcania się w Internecie. Wyniki te uzyskane zostały na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego po szkoleniu dotyczącym bezpiecznego korzystania z Internetu (N=186). Jak wynika z odpowiedzi, uczniowie stwierdzają, że ich wiedza na ten temat jest dość duża. Czy jednak przekłada się to na bezpieczne korzystanie z Internetu? Odpowiedź na to pytanie zostanie zaprezentowana w podsumowaniu dostępnym już wkrótce na stronie cwep.eu.
Photo
Photo
26.05.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Prezentujemy pierwszy numer biuletynu wydanego w ramach projektu WOT.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do lektury 3go numeru newslettera w ramach projektu Gamify Your Teaching.
Add a comment...

Post has attachment
Prezentujemy drugi numer newslettera wydany w ramach projektu Gamify Your Teaching.
Add a comment...

Post has attachment
Prezentujemy drugi numer newslettera wydany w ramach projektu ForProve.
Add a comment...

Post has attachment
Realizacja projektu "TAP-Razem Przeciw Ubóstwu" dobiegła końca. Dobrą okazją do podsumowania dwóch lat jego realizacji było seminarium upowszechniające projekt pn. "Razem Przeciw Ubóstwu - spojrzenie z dwóch stron na problem ubóstwa i wykluczenia społecznego", które odbyło się 30 sierpnia br. Głównymi tematami poruszanymi w jego trakcie były:
- prezentacja projektu, jego celów i efektów realizacji,
- prezentacja wyników badań w zakresie ubóstwa i wykluczenia społecznego oraz funkcjonowania modeli zabezpieczenia społecznego,
- przedstawienie metodologii warsztatów szkoleniowych dedykowanych grupom docelowym projektu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.09.2016
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Ponieważ pedagogika cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kierunków możliwych do studiowania w Rzeszowie - dziś, garść informacji co czeka absolwentów tego kierunku studiów. Wyniki badań podano za Biurem Karier Uniwersytetu Śląskiego: bk.us.edu.pl
I co dalej absolwencie? :)
Czy studiowanie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii to brama do wielu możliwości czy może ślepa uliczka? Badania losów zawodowych naszych absolwentów udowadniają, że... zresztą, sprawdź sam!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded