Profile cover photo
Profile photo
PW Anitex Joanna Jasińska
About
Posts

Post has attachment
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także specjalną ofertę wynajmu sprzętu do różnego rodzaju robót ziemnych: http://anitex-dg.pl/oferta.html. Udostępniamy między innymi koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe czy też walce. Dzięki różnej szerokości łyżek oraz możliwości zastosowania dodatkowego osprzętu nasze koparki znajdą zastosowanie podczas wielu różnorodnych prac budowlanych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór różnego rodzaju kruszyw do inwestycji budowlanych i drogowych. Należy do nich m.in. żwir, czyli kruszywo od lat używane chociażby jako składnik betonów. Metody pozyskiwania żwiru od dawna są niezmienne. Niezmienność jego kształtu podczas wielu procesów świadczy o jego wysokiej jakości i wytrzymałości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! http://anitex-dg.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu wynajem koparek o różnorodnym osprzęcie. Posiadamy między innymi koparki gąsienicowe, koparko-ładowarki z młotem wyburzeniowym czy łyżką do skarpowania. Dzięki temu mogą Państwo wykonać szeroki zakres robót ziemnych. Zapraszamy również do przyjrzenia się pozostałym urządzeniom w naszej ofercie: http://anitex-dg.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo profesjonalny sprzęt do robót montażowych lub prac ziemnych? Mając do dyspozycji minikoparki, koparko-ładowarki, walce oraz inne urządzenia oferowane przez firmę Anitex z Dąbrowy Górniczej wykonanie tego rodzaju prac będzie dużo łatwiejsze oraz szybsze! Zapewniamy, że posiadamy wszystko, czego Państwo potrzebują. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą: http://anitex-dg.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma ANITEX zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Do współpracy zapraszamy jednak również Klientów z obszaru całego Śląska. Oferowany przez nas sprzęt do robót budowlanych, a także maszyny na wynajem, to niezawodne urządzenia, których nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. W galerii na naszej stronie internetowej prezentujemy zdjęcia naszych maszyn, do obejrzenia których serdecznie Państwa zapraszamy: http://anitex-dg.pl/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi transportowe w naszej ofercie znalazły się także samochody samowyładowcze o różnej ładowności, samochody skrzyniowe, a także zestawy niskopodwoziowe. Wynajmujemy również ciągniki siodłowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą: http://anitex-dg.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele prac budowlanych czy montażowych często musi odbywać się na dużych wysokościach. By przebiegały sprawnie oraz, co również bardzo ważnie – bezpiecznie, warto korzystać wyłącznie ze sprawdzonych maszyn dźwigowych. Decydując się na wynajem podnośników z firmy Anitex mogą być Państwo spokojni, gdyż wszystkie nasze urządzenia i pojazdy poddawane są częstym kontrolom oraz są regularnie serwisowane. http://anitex-dg.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycinka drzew? Bez specjalnego podnośnika może być ciężko. Na szczęście firma Anitex dysponuje także podnośnikami spalinowymi przeznaczonymi do pracy w terenie. Udostępniamy również podnośniki na samochodach, które są niezastąpione w przypadku kiedy zależy Państwu na mobilności. Szczegółowe dane techniczne naszych urządzeń znajdą Państwo na stronie: http://anitex-dg.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorstwo wielobranżowe ANITEX wita Państwa serdecznie na oficjalnym profilu Google+! Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Oferujemy Państwu wynajem urządzeń do prac montażowych w postaci różnego rodzaju podestów ruchomych zarówno elektrycznych, jak i spalinowych. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji dotyczących naszej oferty, do zapoznania z którą gorąco Państwa zachęcamy: http://anitex-dg.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded