Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe Seneca
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Święta Wielkanocne,
to czas refleksji i zadumy a jednocześnie wielkiej radości.
Wiele słońca i spokoju w gronie najbliższych.
Życzy
Zespół Seneca
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kompleksowa obsługa firm
Wynajęcie adresu i obsługa korespondencji
Panel do prowadzenia biura online
Add a comment...

Post has attachment
 
Szukasz miejsca na działalność, chcesz wynająć adres aby zarejestrować swoją firmę, obsługa korespondencji - zapraszamy.
Biuro Warszawa Praga-Południe Al. Stanów Zjednoczonych 51 lok. 619
Add a comment...

Post has attachment
 
Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, fundacji i stowarzyszeń. Nasza firma to więcej niż biuro rachunkowe, naszym celem jest optymalizacja zysków. Współpraca z nami może zacząć się już od wynajęcia adresu pod którym zarejestrujecie firmę, możecie wynająć biuro lub skorzystać z obsługi: księgowej, informatycznej czy prawnej. Jeżeli masz problem z prowadzeniem swojego biznesu możemy dokonać analizy, wdrożyć informatyczne systemy wspomagające zarządzanie. Oferujemy panel online gdzie zdalnie możesz zarządzać swoim biurem mając zdalny dostęp do całego biura i dokumentów. Niezależnie gdzie jesteś możesz wystawić fakturę. Naszym celem jest rozwój klienta.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteś mobilny, potrzebujesz narzędzia do prowadzenia swojego biura. Dostępu do dokumentów online, modułu do wystawiania faktur czy przyjmowania zamówień. Panel Seneca online pozwala na prowadzenie swojej firmy za pomocą urządzeń mobilnych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded