یک طنز پرداز انگلیسی (مارک استیل) در مطلبی به عنوان «چقدر احمق بودم که فکر می‌کردم بمب‌های اسرائیلی همه‌ی این خسارت‌ها را در غزه به بار می‌آورد» منطق وارونه‌ی اسرائیلی را به سخره می‌گیرد:

در سال‌های اخیر جامعه‌ی بشری نسبت به گروه‌هایی که روزگاری در حاشیه‌ی جامعه قرار داشتند صبورتر می‌شود. اما یک گروه اقلیت وجود دارند که حتی امروز هم می‌توانید با آن‌ها تند برخورد کنید: جامعه‌ی بچه‌کش‌ها... اما به نظر می‌رسد زمانه در حال عوض شدن است و بالاخره ما آماده می‌شویم که صدای بچه‌کش‌ها را هم بشنویم.

...

در رابطه با بمباران غزه دلایلی برای اینکه تقصیرها گردن غزه‌ای‌ها بیفتد پیدا خواهد شد. لابد یک وزیر اسرائیلی می‌گوید: مردم غزه همیشه گلایه می‌کنند که در ناحیه‌ی پرتراکم زندگی می‌کنند. بنابراین ما تا جایی که بتوانیم داریم کمک‌شان می‌کنیم که جمعیت‌شان را کمتر کنند تا فضای بیشتری داشته باشند. اما آن‌ها هنوز ناراضی هستند. بعضی مردمان هیچ‌وقت راضی نمی‌شوند.

...

نتانیاهو درباره‌ی حقوق شهروندی بچه‌کش‌ها صحبت خواهد کرد و به همه خبر خواهد داد که فلسطینی‌ها از جسد بچه‌های خود پشته می‌سازند تا دل دیگران را به رحم بیاورند.

...

همانطور که زمانه عوض می‌شود شاید نتانیاهو و سخن‌گوهایش جلوتر بیایند و «راه‌پیمایی و کارناوال بچه‌کش‌ها» را سازمان‌دهی کنند که در آن همه‌ی بچه‌کش‌ها دور هم جمع می‌شوند و می‌توانند احساس امنیت کنند و برای اجرای حقوق اولیه‌ی خود مبنی بر بمباران مدرسه‌ها از سوی جامعه تحقیر نشوند.
Shared publiclyView activity