Profile cover photo
Profile photo
A.H. Kubiak (Anna Helena Kubiak)
379 followers -
Autorka sf, fanka Blendera 3D, rocznik '67.
Autorka sf, fanka Blendera 3D, rocznik '67.

379 followers
About
Posts

Post has shared content
Regulamin MeWe po polsku udostępniony przez +Kazimierz Surma :
UWAGA - NIE TYLKO SENIORZY
Ponieważ wiele osób zastanawia się co robić po zamknięciu Google plus i rozważa założenie profilu na MeWe, to dla jasności publikuję tekst regulaminu przetłumaczony na języko polski. Niestety MeWe nie ma polskiej wersji językowej, ale być może za jakiś czas, jakiś wolontariusz dokona oficjalnego tłumaczenia

Warunki usługi
Korzystając z serwisu WeMe akceptuję poniższy regulamin
Jest to umowa pomiędzy Sgrouples, Inc. (dba "MeWe"), firmą z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii, która jest właścicielem i operatorem https://mewe.com ("witryna MeWe"), oprogramowania MeWe oraz aplikacje mobilne MeWe (łącznie "MeWe", "MeWe Service" lub "Service") oraz użytkownik ("Ty" lub "Ty"), użytkownik Serwisu. KORZYSTAJĄC Z USŁUGI UŻYTKOWNIK PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI I ZGADZA SIĘ NA NINIEJSZE WARUNKI USŁUGI ORAZ POLITYKĘ OCHRONY PRYWATNOŚCI MEWE, KTÓRE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE https://mewe.com/privacy, I KTÓREJ SĄ ONE ZAWARTE W NINIEJSZYM DOKUMENCIE. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z tych warunków, nie możesz korzystać z Usługi.

Dopuszczalna zawartość i dopuszczalne użycie
W MeWe skupiamy się na tworzeniu pozytywnych i pomocnych doświadczeń dla naszych użytkowników. Chcemy, aby MeWe było wygodne, bezpieczne i przyjemne dla Ciebie i Twoich społeczności. Oznacza to, że istnieje kilka zasad.

Nie możesz:
Naruszać przepisów prawa..
Wysyłać niechciane lub niedozwolone reklamy lub komercyjne wiadomości, takie jak spam.
Angażować się w spidering lub zbiory, lub uczestniczyć w korzystaniu z oprogramowania, w tym oprogramowania szpiegującego, przeznaczonego do zbierania danych z Witryny lub Usług.
Używać metod automatycznych do korzystania ze Strony lub Usług.
Śledić, nękać, zastraszać lub krzywdźić innego użytkownika.
Zamieszczać treści niezgodne z prawem, szkodliwe, nieprzyzwoite lub pornograficzne.
Podszywać się pod kogoś.
Publikować treści, które są nienawistne, grożą, szkodzą, wzniecają przemoc; lub zawiera przemoc graficzną lub nieuzasadnioną.
Używać narzędzi niezgodnych z prawem, wprowadzających w błąd, złośliwych lub dyskryminujących.
Publikować treści, do których nie masz praw.
Publikować treści, które naruszają prawa do znaków towarowych lub praw autorskich.
Rozpowszechniać wirusy lub złośliwe skrypty.
Publikować spam, lub linki wprowadzające w błąd.
Próbować obejścia środków technologicznych wdrożonych przez MeWe lub dowolnego dostawcę MeWe lub jakąkolwiek inną stronę trzecią (w tym innego użytkownika) w celu ochrony Witryny lub Usług.
Próbować odszyfrowania, dekompilacji, dezasemblowania lub inżynierii wstecznej dowolnego oprogramowania użytego do dostarczenia Witryny lub Usług, lub pomagać stronom trzecim w wykonywaniu któregokolwiek z powyższych.

Prawa zastrzeżone
Według własnego uznania MeWe może trwale zlikwidować konta użytkowników, którzy naruszają Warunki korzystania z usługi. Zastrzegamy sobie prawo do przeglądania Grup Prywatnych TYLKO w celu rozwiązywania problemów, reagowania na skargi dotyczące naruszenia Warunków świadczenia usług lub gdy jest to wymagane przez prawo. Zastrzegamy sobie prawo do przeglądania Stron, Grup Selektywnych, Grup Otwartych i wszelkich grup w Katalogu Otwartych MeWe Group w celu oceny zgodności z niniejszymi Warunkami świadczenia usług. Firma MeWe zastrzega sobie prawo do usuwania kontrowersyjnych treści bez powiadomienia. MeWe możemy usunąć wszelkie treści lub informacje publikowane w MeWe, jeśli uważamy, że narusza ono nasze Warunki korzystania z usługi.

Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania Stron, Grup i użytkowników, którzy nie przestrzegają Warunków świadczenia usług, zgodnie z oceną według własnego uznania i interpretacji Warunków świadczenia usług MeWe; a Użytkownicy, Strony i Grupy objęte dochodzeniem lub które zostały wykryte jako udostępniające treści z naruszeniem tych warunków, mogą mieć ograniczoną widoczność w różnych częściach MeWe, w tym w wyszukiwaniu. Strony, grupy i użytkownicy mogą nie być powiadamiani, gdy coś takiego się zdarzy. Zablokowane strony, grupy i użytkownicy mogą skontaktować się z obsługą klienta MeWe, aby uzyskać więcej informacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi lub nieudzielenia odpowiedzi na takie prośby. Przestrzegaj zasad zawartych w Warunkach świadczenia usług MeWe.

Chociaż mamy prawo do monitorowania aktywności i treści związanych z MeWe, nie jesteśmy do tego zobowiązani. Nie gwarantujemy dokładności, integralności ani jakości żadnych treści przesłanych przez użytkowników. Ponieważ standardy wspólnotowe są różne, a ludzie czasami nie stosują się do naszych zasad i praktyk, rozumiesz, że w procesie korzystania z serwisu MeWe możesz być narażony na treści, które uważasz za obraźliwe lub kontrowersyjne w swoich społecznościach.
Nie popieramy, nie wspieramy, nie reprezentujemy ani nie gwarantujemy kompletności, prawdziwości, dokładności ani wiarygodności treści zamieszczonych w MeWe ani nie popieramy żadnych opinii wyrażonych na MeWe.
Możemy zbadać skargi i naruszenia naszych zasad, na które zwrócimy naszą uwagę i podjąć wszelkie działania, które uważamy za odpowiednie, w tym, ale nie ograniczając się do wydawania ostrzeżeń, usuwania treści lub zamykania kont i / lub subskrypcji.
Zastrzegamy sobie również prawo do niepodejmowania żadnych działań.
W żadnym wypadku nie będziemy w żaden sposób odpowiedzialni za jakiekolwiek treści, w tym między innymi za błędy lub pominięcia w treściach lub za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku użycia, dostępu lub odmowy dostępu do wszelkich treści w Witrynie.

Ze względu na ograniczenia i wydatki związane z przechowywaniem, MeWe zastrzega sobie prawo do zamknięcia i usunięcia konta użytkownika, które nie jest zalogowane przez okres 6 miesięcy lub dłużej. Będziemy powiadamiać każdego użytkownika, którego konta ma zamiar usunąć, przez e-mail lub SMS, jeśli byli nieaktywni przez okres dłuższy niż 5 miesięcy i zapewnić tym użytkownikom minimum 30 dni
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Zima w ogródku
PhotoPhotoPhotoPhoto
27.01.2019
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded