Profile cover photo
Profile photo
P.U.H. BMP Piotr Wieczorek
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy usługi brukarskie, ogrodnicze i prace ziemne. Podejmujemy się niewielkich, jak i dużych zleceń. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i chcecie skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Raciborzu. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością są usługi brukarskie, ale podejmujemy się także różnego rodzaju robót ziemnych. Do wykonywania prac ziemnych wykorzystujemy m.in. koparkę kołową, koparko-ładowarkę oraz ciągnik komunalny John Deere. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą się Państwo przekonać, jak pracujemy? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pod tym linkiem znajdą Państwo galerię zdjęć dokumentujących niektóre z naszych prac brukarskich - http://www.brukiwieczorek.pl/galeria. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy Ci się podjazd przed domem wykonany z kostki brukowej? W takim razie warto, by zajęli się tym prawdziwi fachowcy. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z firmą BMP Piotr Wieczorek. Układamy podjazdy, chodniki, parkingi, itp. Do tego celu wykorzystujemy kostkę brukową oraz granitową. Zapraszamy - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi również zakładanie systemów nawadniania ogrodów renomowanej firmy Gardena. Podlewanie stanie się teraz wyjątkowo proste. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracach związanych z ogrodnictwem i chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Polecamy nasze usługi - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy profesjonalne usługi ziemne, takie jak: wykopy pod oczyszczalnie ścieków, kable, wodociągi i sieci gazowe. Podejmujemy się zarówno wykonywaniem wykopów pod fundamenty, jak i zakopywania fundamentów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://www.brukiwieczorek.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy także usługi ogrodnicze. Podejmujemy się zakładania ogrodów przydomowych, zajmujemy się również ich całoroczną pielęgnacją. Poza tym kosimy trawę, sadzimy i przycinamy drzewa. Jeśli jakieś drzewa są stare lub zagrażają bezpieczeństwu, oferujemy ich wycinkę. Zapraszamy do współpracy - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zalegający śnieg na dachu, a także sople lodu mogą być źródłem niebezpieczeństwa. Z tego też względu bardzo ważne jest regularne odśnieżanie dachów. Jeśli szukają Państwo firmy, która się tym zajmie, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy usuwanie śniegu i sopli lodu, wywóz śniegu i posypywanie wyznaczonego terenu solą. Zapraszamy - http://www.brukiwieczorek.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma posiada nie tylko najwyższej klasy brukarzy ale również specjalistów w dziedzinie produkcji kostki brukowej oraz stabilizacji i betonów. Brukarstwo to nasza pasja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.brukiwieczorek.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając kostkę brukową, należy wziąć pod uwagę nie tylko estetykę nawierzchni, ale również względy praktyczne. Przed kupnem kostki warto się zastanowić, gdzie i w jakim celu będzie położona, od tego zależy jej rodzaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.brukiwieczorek.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded