Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Podatkowa TaxQuatro
About
Posts

Post has attachment
Gwarantujemy kompleksowe usługi. Nasi fachowcy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Zajmujemy się zarówno osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorstwami – tymi małymi i dużymi. Doradzimy Ci, jak zmniejszyć koszty działania nie obniżając przy tym dochodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.taxquatro.pl/uslugi/ksiegowosc
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą rozliczeń podatkowych zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Częstochowie. Pracownicy TaxQuatro to wykwalifikowane osoby, które doskonale znają się na obowiązującym prawie. Nam możecie zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.taxquatro.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w 2018 roku kwota wolna od podatku zmieniła się. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie szczególnie dla osób zarabiających najmniej. Bowiem kwota wolna od podatku wzrosła z 6,6 tys. zł do 8 tys. zł. Zmiany będą również korzystne dla emerytów i rencistów. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.taxquatro.pl/kancelaria-podatkowa-taxquatro-kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Częstochowie. Jednak współpracę chętnie nawiążemy również z mieszkańcami Olsztyna, Rudnika czy też Kłobucka. Oferujemy szeroki zakres usług podatkowych, z którymi możecie Państwo zapoznać się na stronie: http://www.taxquatro.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już w 2018 roku możemy spodziewać się zmian dotyczących kwoty wolnej od podatku. Mianowicie nowelizacja zakłada, że kwota ta wynosić będzie nie 6,6 tys. zł, a 8 tys. zł. Jeśli więc prowadzicie własną działalność zachęcamy Państwa do zapoznania się z planowanymi zmianami. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.taxquatro.pl/kancelaria-podatkowa-taxquatro-kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy planujecie zatrudnienie nowych pracowników? Nie jesteście jednak pewni, czy odpowiednio przygotowaliście dokumentację? Zachęcamy zatem już dziś do kontaktu z kancelarią podatkową TaxQUATRO, w której uzyskacie odpowiedź na każde pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.taxquatro.pl/uslugi/kadry-i-place.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Księgowość to trudna dziedzina, w której należy nieustannie zapoznawać się z obowiązującymi przepisami. Dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów regularnie podnosimy swoje kwalifikacje. Ponadto doskonale znamy się na analizie zapisów na kontach! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.taxquatro.pl/uslugi/ksiegowosc.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, aby w wyznaczonym terminie zamknąć okres obrachunkowy. Ważne jest również, abyście odpowiednio przygotowali dokument Zgromadzenia Wspólników, który zatwierdza bilans i rachunek zysków oraz strat. Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji telefonicznie. Zapraszamy również do siedziby naszego biura znajdującego się w Częstochowie. Dokładne dane kontaktowe dostępne są na stronie: http://www.taxquatro.pl/kancelaria-podatkowa-taxquatro-kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w bieżącej archiwizacji zapisów księgowych oraz dowodów źródłowych. Posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale i doświadczenie, dzięki czemu świadczymy usługi wyłącznie na najwyższym poziomie! Dbamy także o terminową realizację zleceń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.taxquatro.pl/uslugi/ksiegowosc.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System INTRASTAT w Polsce funkcjonuje już od 1 maja 2004 roku. Ponadto jest to system statystyki obrotów handlowych między państwami członkowskimi UE. Na stronie: http://www.taxquatro.pl/informacje dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded