Profile cover photo
Profile photo
Miętkiewicz Krystyna, psycholog. Gabinet psychologiczny
1 follower
1 follower
About
Miętkiewicz Krystyna, psycholog. Gabinet psychologiczny's posts

Post has attachment
Zdaje się, że uzależnienie od internetu wciąż jest schorzeniem niezauważalnym i niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie niesie za sobą konsekwencje. A te ostatnie są szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ prowadzą do pogorszenia wzroku oraz schorzenia kręgosłupa, a nawet mogą być przyczyną depresji. Dlatego jeśli Twój bliski spędza zbyt dużo czasu przy ekranie komputera, warto zainteresować się tym, czy nie potrzebuje pomocy psychologa http://neurologprzygodzice.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nie możesz zasnąć bez swoich środków nasennych? A może nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez zażycia środków przeciwbólowych? Bardzo możliwe, że takie zachowanie jest objawem uzależnienia od leków. Przypominamy, że w naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z pomocy w leczeniu uzależnień http://neurologprzygodzice.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Zauważasz u swojego bliskiego drżenie kończyn, wzmożoną męczliwość albo wyraźne spowolnienie ruchów? Być może są to objawy choroby Parkinsona, czyli schorzenia, które dotyka ośrodkowy układ nerwowy. Sama choroba najczęściej dotyka osób po sześćdziesiątym roku życia, dlatego też jej objawy mogą zostać pomylone z naturalnym procesem starzenia. Jeśli jednak zaobserwowane objawy niepokoją Państwa, warto skorzystać z konsultacji u neurologa http://neurologprzygodzice.pl/o-nas/.
Photo

Miewasz zawroty głowy lub zaburzenia równowagi? Nie lekceważ tego, ponieważ może to być przyczyna schorzenia neurologicznego. W przypadku powtarzania się wymienionych wyżej objawów warto wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, który może skierować Cię na konsultację do neurologa http://neurologprzygodzice.pl/o-nas/. 

W naszym gabinecie stawiamy na terapię indywidualną, która daje nam możliwość dokładnego zbadania problemu, z jakim zgłasza się do nas pacjent. Terapia indywidualna pozwala także na otworzenie się pacjenta przed swoim terapeutą, dzięki czemu łatwiej możemy dobrać sposób prowadzenia terapii. Więcej o naszym gabinecie przeczytają Państwo na stronie http://neurologprzygodzice.pl/o-nas/.

Post has attachment
Jedną z przypadłości neurologicznych, na jakie narażone są osoby starsze, jest choroba Alzheimera. Do najbardziej charakterystycznych i najbardziej rozpoznawalnych objawów tej choroby należą zaniki pamięci. Oprócz tego o postępującej chorobie mogą świadczyć zaburzenia mowy, słuchu oraz problemy z wykonywaniem prostych czynności, jak ubieranie lub posługiwanie się sztućcami. W naszym gabinecie neurologicznym zajmujemy się pomocą osobom z chorobą Alzheimera http://neurologprzygodzice.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Mianem uzależnienia określamy stan, kiedy odczuwamy bardzo dużą potrzebę wykonania określonej czynności albo zażycia danej substancji. Można być uzależnionym zarówno od leków, papierosów, alkoholu albo przeglądania Internetu. W naszym gabinecie pomagamy ludziom zmagającym się z uzależnieniami http://neurologprzygodzice.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ciężko wyjść z nałogu alkoholowego, dlatego dokładam starań, aby pomóc moim pacjentom w walce z tą przypadłością. Podczas indywidualnej terapii staram pokazać im, że życie bez używek jest lepszą alternatywą. Jeśli borykasz się z problemem alkoholizmu, pozwól sobie pomóc http://neurologprzygodzice.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Szczegółowe informacje o zakresie usług, jakie świadczone są przez specjalistów z gabinetu neurologicznego, który mieści się w miejscowości Przygodzice, znajdą Państwo na stronie http://neurologprzygodzice.pl/. W przypadku pytań dotyczących oferowanych przez nas konsultacji neurologicznych, prosimy o kontakt. 
Photo

Post has attachment
Epilepsja jest zaburzeniem neurologicznym, jakie wywoływane są przez chwilowe zaburzenia w funkcjonowaniu mózgu, które objawiają się utratą świadomości oraz atakami wstrząsów. Podczas leczenia neurologicznego padaczki bardzo ważnym elementem jest umożliwienie pacjentowi normalnego funkcjonowania poprzez osłabienie albo całkowite wyeliminowanie napadów. W naszym gabinecie neurologicznym http://neurologprzygodzice.pl/ udzielamy pomocy osobom z padaczką. 
Photo
Wait while more posts are being loaded