Profile cover photo
Profile photo
TOLS materiały ścierne
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą narzędzi standardowych, lecz przyjmujemy również zamówienia na narzędzia specjalne. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa we wszystkie niezbędne narzędzia wykonane zgodnie z danym procesem technologicznym lub też według rysunków. Wykonujemy detale, części do narzędzi lub maszyn i wiele innych. Zachęcamy do współpracy - http://www.tols.pl/narzedzia-specjalne/.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo zapytać o jakiekolwiek szczegóły dotyczące naszej oferty materiałów ściernych i spawalniczych, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na telefony, faksy, wiadomości mailowe oraz wiadomości wysyłane przez formularz kontaktowy online. Niezbędne dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.tols.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Shinano należy do najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzi pneumatycznych w Japonii. Sprzęt tej firmy charakteryzuje się naprawdę wysoką precyzją i wyjątkową jakością. Shinano gwarantuje wieloletnią dostawę części zmiennych. Jest to bardzo korzystne, ponieważ zakup tych części jest bardziej opłacalny od zakupu nowego urządzenia. Sprzęt Shinano znajdą Państwo w naszej ofercie - http://www.tols.pl/narzedzia-pneumatyczne/.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi, materiałów ściernych i spawalniczych. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę – nasz personel gwarantuje fachowe doradztwo i chętnie służy pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Na pewno docenią Państwo nasze atrakcyjne ceny oraz krótki termin realizacji zamówień. Zachęcamy do współpracy - http://www.tols.pl/kontakt/.
Photo
Wait while more posts are being loaded