Profile cover photo
Profile photo
Osiedle Rajska Osada
About
Posts

Post has attachment
M6 z garażem dwustanowiskowym to klasyczny parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Dom ten został zaplanowany dla 4-5 osób. Na poddaszu mieszczą się trzy duże i przestronne sypialnie, z których jedna połączona jest z pokojem nad garażem. Więcej szczegółów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.rajskaosada.pl/pl/typy-domow/dom-dla-kazdej-rodziny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dom dla każdej Rodziny został zaprojektowany tak, by każdy czuł się w nim swobodnie i miał do dyspozycji własną przestrzeń. Z tego też powodu nasz projekt stworzyliśmy z myślą o osobach ceniących sobie wygodę i życie rodzinne. Na pewno poczują się w nim Państwo komfortowo, zapraszamy - http://www.rajskaosada.pl/pl/typy-domow/dom-dla-kazdej-rodziny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miejscowość Kąty, mimo że znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą. Znajdą tu Państwo wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Bez konieczności jazdy samochodem do stolicy, na miejscu będą Państwo mogli załatwić wszystkie ważne sprawy. Zapraszamy - http://www.rajskaosada.pl/pl/o-inwestycji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Starsze osoby z pewnością docenią ciszę i spokój panujące na osiedlu Rajska Osada w Kątach. Zaletą tej lokalizacji jest również bliska odległość od centrum Warszawy i specjalistycznych ośrodków zdrowia. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą mieszkaniową - http://www.rajskaosada.pl/pl/o-inwestycji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozwiązania architektoniczne zastosowane w domu na jesień życia umożliwiają bezproblemowe użytkowanie przestrzeni przez osoby starsze. W projekcie zdecydowaliśmy się na rezygnację z większej ilości małych pomieszczeń na rzecz otwartej i funkcjonalnej przestrzeni. Na parterze domu znajdują się m.in. salon z kominkiem, kuchnia i WC. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.rajskaosada.pl/pl/typy-domow/dom-na-jesien-zycia.html.
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz sprawić swoim rodzicom prezent i kupić dla nich dom na jesień życia? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty domów w miejscowości Kąty niedaleko Warszawy. Dom ten zaprojektowaliśmy w taki sposób, bo przebywanie w nim było jak najbardziej komfortowe. Zapraszamy do kontaktu - http://www.rajskaosada.pl/pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami, dokumentującymi rozwój naszego osiedla Rajska Osada. Mogą się Państwo przekonać, jak wyglądają wykończone mieszkania na osiedlu – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W galerii znajdą Państwo także zdjęcia okolicy Rajskiej Osady - http://www.rajskaosada.pl/pl/o-inwestycji/galeria-zdjec/zdjecia-osady.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie jesteś pewien, czy działka z domem w rejonie Góry Kalwarii jest dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy Ci dokładnie o naszej inwestycji i pomożemy w wyborze wymarzonego domu. Z pewnością spodoba Ci się na osiedlu Rajska Osada w Kątach - http://www.rajskaosada.pl/pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cisza i spokój w miejscu zamieszkania to niewątpliwe zalety. Istotne jest jednak, by w pobliżu znajdowały się różne niezbędne sklepy, szkoły, itp. Wszystko to znajdziesz na osiedlu Rajska Osada, zlokalizowanym w Kątach w pobliżu Góry Kalwarii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domów - http://www.rajskaosada.pl/pl/lokalizacja.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Macie wymarzony projekt wnętrza domu? To świetnie! Zapraszamy do naszego biura, gdzie będziecie mogli przedstawić nam swoją wizję wykończenia domu. Oferujemy różne rodzaje wykończeń, w tym także wykończenie według indywidualnych ustaleń z Klientem. Zachęcamy do współpracy - http://www.rajskaosada.pl/pl/rodzaje-wykonczen/wykonczenie-wg-indywidualnych.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded