Profile cover photo
Profile photo
SEOgroup
17 followers -
SEOgroup jest marką zajmującą się skutecznym i efektywnym marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEO+PPC).
SEOgroup jest marką zajmującą się skutecznym i efektywnym marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEO+PPC).

17 followers
About
SEOgroup's posts

Post has attachment
Public
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, która była przedstawiona przez Michała Heroka (SEOgroup Managing Director) podczas Festiwalu SEO 2017 😊


Post has attachment
Public
Właśnie ukazał się artykuł w Harvard Business Review Polska autorstwa SEOgroup, dotyczący różnic między audytem SEO a optymalizacją pod kątem SEO. Serdecznie zapraszamy do lektury 😊

Post has attachment
Jest taki dzień, na który czekamy cały rok - urodziny SEOgroup, tym razem 9! Aż ciężko w to uwierzyć jak ten czas leci. Z tej okazji otrzymaliśmy pyszny tort od Tarta Grzechu Warta. 😄👍🏻🚀🎊🎉🎁🎈🎂

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas przez ten czas nasi Klienci. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby działać jeszcze efektywniej i skuteczniej niż do tej pory. Takie dni to najlepsza motywacja do osiągania sukcesu.
Photo

Post has attachment
Jest nam niezwykle miło poinformować, że Arka Gdynia SSA​ - zespół, którego SEOgroup​ jest jednym ze sponsorów w tym sezonie, 2 maja na Stadionie Narodowym zdobyła Puchar Polski w piłce nożnej!

Serdecznie gratulujemy Arce wygrania tych najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych w Polsce w tej dyscyplinie i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsi współpracują z najlepszymi! 😁💪🏻👊🏻✌🏻
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do udziału w jednej z najważniejszych konferencji SEO w Polsce - Festiwal SEO w Katowicach. Szczególnie, że tym razem do grona szanownych 12 prelegentów dołączył Micha Herok - właściciel marki SEOgroup.

Temat, który będzie poruszał w swoim wystąpieniu, to zarządzanie operacyjne firmą SEO z „ekstraklasy”, wliczając w to wyzwania z jakimi można się zmierzyć i czym tak właściwie jest zarządzanie firmą SEO, która odnosi sukcesy.

Be there or be square 😁👍🏻💪🏻👊🏻


Post has attachment
Siłą biznesu jest przede wszystkim współpraca lokalna, również w aspekcie rozwoju sportowego. Główna siedziba SEOgroup znajduje się od zawsze w Gdyni, to tu narodziła się nasza marka. Miło nam zatem poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Arką Gdynia, która będzie obowiązywać co najmniej do końca sezonu 2016/2017.

Post has attachment
23 września Google poinformował oficjalnie o wdrożeniu aktualizacji swojego algorytmu, tym samym Pingwin 4.0 stał się rzeczywistością (https://webmasters.googleblog.com/2016/09/penguin-is-now-part-of-our-core.html).

W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Michała Heroka z SEOgroup i pozostałych ekspertów z branży na temat tej aktualizacji. 

Post has attachment
Nadszedł ten czas, że jako firma ponownie wchodzimy na wyższy level. W związku z tym nieodzownym staje się powiększenie Teamu, Dream Teamu. Rozpoczęliśmy wiosenną rekrutację na stanowiska związane z działaniami SEO i to aż trzy! Nie musisz mieć doświadczenia, musisz mieć jednak pasję i wykazywać daleko idące zaangażowanie i szybkość działania. Ponadto musisz swobodnie korzystać z komputera, internetu, w tym także narzędzi internetowych, innymi słowy kumać bazę. Szef wymaga wiele od innych, a jeszcze więcej od siebie. Nie będzie lekko. Przejdź szkołę życia, poczuj smak sukcesu i smak porażki, dzięki temu zdobędziesz bezcenne doświadczenie i wejdziesz na sam szczyt, per aspera ad astra. Stań się częścią wyjątkowego Dream Teamu, agencji SEO nr 1 w Trójmieście, czołowej agencji w Polsce. Pomagaj w realizacji polskich i zagranicznych projektów dla poważnych polskich i międzynarodowych marek. Stań się kimś. Aplikuj. Nie trać czasu, bo czas nie czeka na nikogo. Warto, po stokroć warto.

Ci co mogą niech przekazują tą radosną nowinę dalej. 

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Michała Heroka (SEOgroup Managing Director) oraz pozostałych osób będących przedstawicielami czołowych agencji SEO/SEM dotyczącym podsumowania roku 2015 i prognozami na 2016 w branży SEO/SEM.

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Michała Heroka (właściciela SEOgroup) oraz pozostałych osób decyzyjnych w firmach dotyczącą coraz bardziej zwiększającego się odetka osób, które mimo tego, że nie posiadają kierunkowego wykształcenia lub pracowały do tej pory w zupełnie innym zawodzie, rozpoczynają swoją karierę w branży IT. I to często bardzo owocna karierę.

W komentarzu poniżej zamieszczamy pełną treść wypowiedzi.
Wait while more posts are being loaded