Profile cover photo
Profile photo
Limex Meble
2 followers
2 followers
About
Limex Meble's posts

Post has attachment
Wielka wyprzedaż ekspozycji naszego salonu meblowego w Rudniku koło Sułkowic (woj. Małopolskie). Przepiękne klasyczne, stylowe meble w bardzo niskich cenach. Szczegóły na miejscu oraz u naszych sprzedawców.

Zapraszamy do odwiedzin, oraz kontaktu:
http://www.limexmeble.pl/kontakt/
Photo

W Sobotę 7 stycznia 2017 nieczynne.
Szanowni Państwo, w najbliższą sobotę 7 stycznia Salon Limex będzie nieczynny. Zapraszamy na zakupy meblowe do czwartku włącznie, lub już od poniedziałku. Jednocześnie przypominamy, że najbliższy piątek, 6 stycznia jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Życzymy udanego wypoczynku i przepraszamy za niedogodności.

Post has attachment
Składamy najserdeczniejsze życzenia dla Naszych Klientów, Partnerów, Współpracowników a także wszystkim Sympatykom Mebli Stylowych.
www.limexmeble.pl
Photo

Post has attachment
21 nowych mebli stylowych w dziale Promocje.
Saloniki, jadalnie, stoły, krzesła, konsole, sypialnie, lustra, szafy… Razem niemal 100 pozycji w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Wszystkie meble dostępne jeszcze przed Świętami w naszym salonie meblowym w Rudniku i w dostawie na terenie Polski. Zapraszamy!

http://www.limexmeble.pl/katalog_mebli/produkty/oferta_promocyjna.html
Photo

Post has attachment
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na Targach Warsaw Home Expo 2016. Do zobaczenia w naszym salonie w Rudniku lub on-line na: http://www.limexmeble.pl/
Photo

Post has attachment
W najbliższy piątek, 21 października 2016, rozpoczynają się targi Warsaw Home Expo i potrwają do niedzieli 23 października. Nie mogło zabraknąć tam i nas. Zapraszamy Państwa do naszego stoiska w strefie meblowej — Furniture umiejscowionej zaraz przy głównym wejściu na targi.

Szczegóły na stronie organizatora targów: http://warsawhome.eu/
Photo

Szanowni Państwo,
informujemy, że w sobotę, 4 czerwca 2016 nasz salon meblowy będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na stylowe zakupy w poniedziałek w standardowych godzinach otwarcia salonu.

http://www.limexmeble.pl/kontakt/

Post has attachment
Sposobów na wiosenne przesilenie jest bardzo wiele. A może mały relaks na wygodnej kanapie z kubkiem ulubionego napoju i książką lub czasopismem? Jeśli o wygodzie mowa, to w naszej ofercie właśnie wylądowało 16 przepięknych klasycznych sof i wypoczynków od firmy Alberta Salotti. Zapraszamy na wygodne zakupy.

Katalog on-line mebli wypoczynkowych: http://bit.ly/23F4DTn
Photo

Post has attachment
W naszym salonie meblowym, rozpoczynamy akcję pt. „Zimowe przygotowania do Wiosny”. Do końca lutego (29.02.2016), wszystkie meble z ekspozycji taniej o podatek VAT. Serdecznie zapraszamy.
http://limexmeble.pl/
Photo

​Szanowni Państwo, dnia 1 lutego 2016 (poniedziałek), nasz salon meblowy będzie nieczynny. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na zakupy we wtorek 2 lutego 2016.
Wait while more posts are being loaded