Profile cover photo
Profile photo
TRAVEL AGENCY “SAMA Holiday” Veles
106 followers -
ТУРИСТИЧКА АГЕНЦИЈА САМА Холидеј - Велес
ТУРИСТИЧКА АГЕНЦИЈА САМА Холидеј - Велес

106 followers
About
Posts

Post has attachment
ТАСОС - СТУДИЈА И АПАРТМАНИ
ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА ЛЕТО 2019

-20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 15.12.2018!!!
Линк:
http://samaholiday.com.mk/odmori/grcija/apartmani-grcija/itemlist/category/74-tasos-studija-i-apartmani
Add a comment...

Post has attachment
ЗИМА 2018/2019 - ХОТЕЛИ БУГАРИЈА ВО БАНСКО, БОРОВЕЦ И ПАМПОРОВО

EARLY BOOKING до - 25 %
Add a comment...

Post has attachment
ЗИМА 2018 БУГАРИЈА
ДО - 25% ПОПУСТ ВО ПРЕТПРОДАЖБА
Најповолни цени на хотели во #Банско, #Боровец и #Пампорово
Резервирајте на 043 231 221
Комплетна понуда на следниот линк:
https://goo.gl/EQ3e7Y
ЗИМA - SAMAHOLIDAY.MK
ЗИМA - SAMAHOLIDAY.MK
samaholiday.com.mk
Add a comment...

Post has attachment
Кај нас летото започна
Најдобра понуда на хотели и апартмани во Грција
Комплетна понуда на едно место
Турција, Шпанија, Бугарија, Црна Гора, Хрватска, Италија

Повелете Ве очекуваме :
http://samaholiday.com.mk/odmori
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ФЕВРУАРИ-НАЈМАЛКУ ДЕНОВИ, НАЈВЕЌЕ ПОПУСТИ
ЛЕТО 2017 ВО ПРОДАЖБА
http://samaholiday.com.mk/odmori/leto-2017
Add a comment...

Post has attachment
Аранжманите на туристичките агенции со ознака "EARLY BOOKING" се поволности за патници кој одамна се практикуваат во светот и Европа а од неодамна и кај нас.

Предностите на рана резервација "EARLY BOOKING" се патување по најповолни можни услови со максимална заштеда во однос на цената на аранжманот. САМА Холидеј им овозможува на своите клиенти заштеда во зависност од дестинацијата и до -30%. За да го искористите попустот за зима 2017 потребно е да резервирате според објавените попусти во табелите до определениот рок. Заштедата не е единствената предност , патниците се во позиција да бираат дестинација, хотел или апартман и период на престој кој им одговара избегнувајќи ја пребукираноста навреме.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Банско, Боровец или Пампорово !?
Најголеми попусти до 31-ви Октомври
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded