Profile cover photo
Profile photo
Zaferanet | زعفرانت
dominant supplier of pure Iranian saffron
dominant supplier of pure Iranian saffron
About
Posts

Post has attachment
ما با زعفران زندگی می کنیم همان طور که جنوبی ها با خلیج و شمالی ها با خزر...
مردم قائنات بیش از 700 سال است که این خوشبوی شاداب را می‌کارند و می‌دارند و عرضه می‌کنند و همان قدر زعفران را می‌شناسند که فرزندانشان را...

زعفرانت اولین سامانه تخصصی طلای سرخ ایران است که سال ها قدمت و سخاوت کویر قائنات را به کمک فناوری اطلاعات، در قالب فروشـگاه آنلاین تخصصی زعــفران خـالص ایرانی پیش روی شما قرار می‌دهد.
کوتاه‌ و ساده کردن دسترسی به طلای سرخ، از پایتخت زعفران جهان تا هر کجا که شما هستید، هدف اصلی گروه زعفرانت است.

زعفرانت با ارائه گواهینامه کتبی، اصالت، کیفیت و قیمتِ محصولات خود را تضمین کرده، شما را میزبان عطرِ اعتماد یک خرید امن و مستقیم خواهد کرد. طلای سرخ هم مانند هر کالای ارزشمند دیگر، سودگرانی دارد، زعفرانت با حذف واسطه ها به شما اطمینان می‌دهد محصولی که خرید می‌کنید عاری از هر نوع ناخالصی است.

چشم انداز ما سهولت دسترسی مشتریان به طلای سرخ در هر سطحی از سفارش (جزئی یا کلی) و در هر نوع (زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال، زعفران دسته، زعفران کنجه، زعفران نرمه) با بسته‌بندی محافظ کیفیت و در شأن تحفه اصیل ایرانی است.

زعفرانت در تحقق اهداف خود، آموزش تخصصی، مشاوره رایگان، پشتیبانی مستقیم، تخفیف ویژه و ارائه گزارش مستند را نه مزیت، بلکه بخشی از تعهدات خود نسبت به مشتریان ادویه طلایی ایران می‌داند تا سفره های میهمان‌نواز ایرانی همیشه میزبان زعفران و زعفرانت باشد.
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded