Profile cover photo
Profile photo
Speedy JT - kurýrní služba Praha
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Stále se pro Vás snažíme zlepšovat naše služby. V posledních několika měsících jsme zaznamenali nárůst zájmu o zásilky posílané do Německa. Z tohoto důvodu jsme rozšířili místa s možností garantovaného času doručení.
Zásilky do této destinace tak máte možnost od této chvíle posílat, kromě německých ostrovů a odlehlých přímořských oblastí, na všechna PSČ do 12:00. Vaši klienti tak budou mít více času na zpracování Vámi poslaných zásilek ještě ten samý den.
Díky otevření nového leteckého uzlu v Hannoveru doručíme nyní Vaše zásilky do frekventovaných destinací s byznys centry, jakými jsou Hamburk, Brémy či Hannover, již před 9. či 10.hodinou.
Máte k zaslání důležitý dokument, který vyžaduje co nejrychlejší zpracování? Využijte možnost garantovaného času doručení. Nyní k dispozici v mnoha nových oblastech. Věříme, že rozšiřování této služby se stane přínosem pro Vaše podnikání.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
POSÍLEJTE SE SPEEDY PO SVĚTĚ A ZÍSKEJTE VÁNOČNÍ STROMEK ZDARMA!

Více informací v naleznete v našem newsletteru zde: http://us6.campaign-archive1.com/?u=5c8a5c75c007465e29e7b7b9e&id=9a92326caa&e=155101292c
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prodej a rozvoz vánočních stromků: i tento rok!

Přípravy na vánoční svátky jsou náročné, proto jsme se rozhodli vám je opět ulehčit. I proto letos nabízíme prodej a rozvoz vánočních stromků po Praze a okolí.
Snažíme se pro vás vybrat ten nejkrásnější vánoční stromek, který doplní atmosféru vánočních svátků. Letos jsme si pro vás připravili vánoční stromky z Dánska, část stromků je vypěstována v okolí Slapské přehrady. Stromek vám zdarma ofrézujeme, aby se krásně vešel do vašeho stojanu, a navíc ho úhledně zabalíme, aby nedošlo k poškození během přepravy. 

Nejen že si u nás pořídíte vánoční stromek, ale až vánoční svátky pominou, stačí zavolat a náš kurýr si váš již nepotřebný odstrojený stromek odveze. Postaráme se ekologickou likvidaci vašich vánočních stromečků. Stromky vozíme do pražské ZOO, sloni si na stromcích rádi pochutnají, případně stromky skončí v Pražské spalovně na výrobu páry a elektřiny.
Jaké vánoční stromky si u nás od počátku prosince vyberete? Jedli, smrk stříbrný, smrk ztepilý nebo borovici černou?
Nenechte vánoční přípravy na poslední chvílí, prodej vánočních stromků začíná od 5. 12. 2014! 

Vánoční stromky můžete objednávat přes eshop!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
ZÁCHRANA NA POSLEDNÍ CHVÍLI! Zapomněli jste na maminčiny narozeniny, potřebujete se rychle usmířit s partnerem nebo zavděčit kolegyni? Co nespraví pěkná kytice, to už se skoro nedá zachránit! Využijte naši flexibilní službu rozvozu květin. V Praze doručíme jednotlivé růže i velké kytice. Vybírejte z nabídky nebo si sestavte kytku podle sebe.

http://www.speedykuryr.cz/produkty/kvetiny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SLOVENSKO NA 3 ZPŮSOBY

Víte, že naše kurýrní služba SPEEDY nabízí doručování zásilek na Slovensko? A to rovnou 3 způsoby, které se liší rychlostí doručení. Nezapomeňte rozšířit svůj byznys také na Slovensko!

Přestože jsme letos oslavili výroční 20 let od rozdělení Československa, stále zůstávají slovenští kolegové našimi nejčastějšími obchodními partnery. Od toho se odvíjí také četnost posílání zásilek do této destinace. Jelikož je poptávka vysoká a požadavky různorodé, nabízí naše kurýrní služba SPEEDY rovnou 3 způsoby, jak zásilku na Slovensko poslat, nebo-li 3 rychlosti doručení.

3 způsoby doručování zásilek na Slovensko:
První službou je Slovensko do 2 dnů. Tato služba je cenově velmi výhodná a nejvyužívanější. Zásilky jsou automaticky pojištěny na 10eur/kg. Pokud na zásilku spěcháte o trochu více, volte službu letecké přepravy. 

Letecká zahraniční přeprava vám zásilku na místo dopraví již do druhého dne. Současně si můžete zvolit také čas doručení. Ať potřebujete doručení do standardní 18.hodiny večerní, případně spěšně do 12.hodiny či do 10.hodiny ranní, za případný příplatek si můžete čas doručení zvolit sami. Letecké zásilky na Slovensko jsou automaticky pojištěny na 20eur/kg.

Třetím způsobem je expresní direct kurýr, pokud je třeba, aby byl balíček či obálka na místě co nejrychleji. Jinými slovy včera bylo pozdě a vy musíte zásilku dopravit na místo týž den. Jedná se o výběrové řízení? Potřebujete zásilku doručit do vlastních rukou? Vybrat na místě dobírku? Přivézt potvrzení zpět? Tento způsob přepravy je nejspolehlivější. Pojištění zásilek navíc sahá do výše 500 000 Kč.

Stále nevíte, kterou z nabízených služeb využít? 
Navštivte naši webovou stránku Zásilky na Slovensko, která se věnuje této problematice a dozvíte se více!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
VÍCE NEŽ JEN OBÁLKY A BALÍČKY! Pomáháme i při převozu unikátních zařízení do nemocnic. Díky precizním službám, propracovanému systému a spolehlivým kurýrům jsou pro nás náročné úkoly hračkou. Naše kurýrní služba je vám plně k dispozici, ať už potřebujete doručit či přepravit cokoliv.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurýrní batoh

Kurýry s batohem potkáváte v ulicích Prahy každý den, jsou již přirozenou součástí města a dopravy. Kurýři jednotlivých firem se odlišují právě batohem. Jak takový kurýrní batoh vypadá a k čemu slouží?

Kurýrní služba je služba mající za cíl doručit zásilku na místo určení. Jedná se o obdobu poštovní služby, avšak oproti poštovní službě je zde značný rozdíl v rychlosti přepravy. Tato doprava umožňuje značnou flexibilitu ve změnách adresy dodání či v objemu přepravovaného zboží. Kurýrní služba spočívá v okamžitém vyzvednutí zásilky u odesílatele a následně bezodkladném předání zásilky adresátovi.

Nejen křehký balíček, ale i obyčejná zásilka, vyžadují maximální péči při převozu od odesilatele k příjemci. Proto každodenně využíváme speciální kurýrní batohy, které od svého počátku prošly velkým vývojem. Batohy jsou navrženy tak, aby byl kurýrovi zachován co největší komfort při jízdě a v neposlední řadě, aby byla zásilka chráněna před povětrnostními podmínkami. Proto je kurýrní batoh zcela vodě i prachu odolný s rolovacím uzavíráním na suchý zip.

Kurýry s batůžkem potkáváte v ulicích Prahy každý den. Stali se již přirozenou součástí města a dopravy. Kurýři jednotlivých společností se odlišují mimo jiné právě barvou batohu, který je typický jak pro naši kurýrní službu, tak pro naši konkurenci. Až příště potkáte rychlého kurýra - messengera, ten náš bude mít na zádech zelený batoh a možná pospíchá právě s Vaší zásilkou.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
VĚDĚLI JSTE, že naši kurýři při doručování zásilek najezdí na kole až 150 km denně? To už je pořádná porce kilometrů srovnatelná s tréninkem vrcholových sportovců. Jak by si asi vedl Speedy tým na Tour de France :) ? 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vyzkoušejte naše služby prostřednictvím portálu Extra výhody od O2 a získejte slevu 20% na naše kurýrní služby po Praze a zahraničí. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded