Profile cover photo
Profile photo
Kirco Anastasov
107 followers -
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.

107 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Со право слугите-народњаци и нивните господари-комуњари во Делчево се плашат од името Шехтански
Правам анкета за рејтинг на најглупи т.н. анкети на про-народњачки и про-комуњарски интернет сајтови за рејтинг на можни кандидати за градоначалници за претстојните локални избори! Цена за посакуван исход на анкетата во инбокс. Мислам, дали воопшто  некој н...

Post has attachment
Нема друго, наше е да се бориме за вистината!
Куќа изградена на шашави темели може само да падне! ДОЛУ ВЛАДА!

Post has attachment
Неизвесна иднина
Пропаста на човечкиот морал започнува со едно единствено непостапување против неморални постапки на поединци околу... Пропаста на цел еден систем започнува со едно единствено непостапување на самиот систем против незаконските појави кои почнуваат да го нагр...

Post has attachment
Остајте демагогија- народот девалвира
Остајте #Цацко, остајте #Фчерашни, #ЕленаВелевска, #Мерцедесот, сметките на Алаѓозовски, #реформатори, минатото на ДУИ и нивната улога во минатата влада, празните ветувања на Заев, неукоста и неспособноста на Сугаревски, јаловоста на министерката за образов...

Post has attachment
Претворени во оружје на Боговите
Забележано е зголемено движење на оперативци на ЦИА, МИ-6 и други разузнавачки служби во Македонија. Македонскиот народ е горд народ. Има еден негов дел што е помалку горд. Во пресрет на најавените бугарски провокации во однос на најсветиот дел од македонск...

Post has attachment
Лицемерно
Богата @VladaMK народот солзи рони. — Reevolucioner (@reevolucioner) July 4, 2017

Post has attachment
Реформи, реформи, реформи...
Со новите задолжувања на државата, Владата на СДС ќе лансира вселенска програма за откривање нови светови да има каде да се селиме веќе. — Reevolucioner (@reevolucioner) July 5, 2017

Post has attachment
Нож во грб
Позади секој Македонец постои по некој Зоран Заев кој му ја уништува неговата иднина. — Reevolucioner (@reevolucioner) July 7, 2017

Post has attachment
Фабрика за трансплантација на колективна свест
Еве кај и да е ќе донесеме фабрика за трансплантација на колективна свест за да народот почне да ги разбира глупостите кои ги правиме. #ЗЗ — Reevolucioner (@reevolucioner) July 11, 2017
Wait while more posts are being loaded