Profile cover photo
Profile photo
Advmedia Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wciąż trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Mecze piłkarskie przyciągają tłumy zarówno przed telewizorami, jak i na stadionach. Z tego też względu warto zadbać o skuteczną reklamę na meczach. Nasza oferta obejmuje m.in. bandy boiskowe, na których możesz umieścić logo swojej firmy i zaistnieć w świadomości wielu konsumentów. Zapraszamy do współpracy - http://advmedia.com.pl/produkcja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest reklama outdoorowa? To po prostu reklama zewnętrzna, która wciąż jest bardzo popularną metodą dotarcia do potencjalnych klientów. Reklama outdoorowa to m.in. plakaty, billboardy, ulotki, afisze, witryny reklamowe.. Specjalizujemy się w różnych formach reklamy, zapraszamy do współpracy - http://advmedia.com.pl/#uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy druk wielkoformatowy oraz druk offsetowy. Druk offsetowy sprawdza się przy wydruku wizytówek, ulotek oraz plakatów. Stosuje się go do drukowania dużych ilości materiałów reklamowych, m.in. kart menu czy materiałów POS takich jak hangery, separatory kasowe, shelfstopery, wobblery, itp. Zachęcamy do współpracy - http://advmedia.com.pl/produkcja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiedzą Państwo, czym są materiały POS? Materiały POS (Point Of Sale) są to materiały wspierające sprzedaż produktu. Należą do nich m.in. potykacze, standy, billboardy, naklejki podłogowe, jak również mniejsze elementy, takie jak wobblery oraz toppery. Materiały POS mogą Państwo zamówić w naszej firmie, zapraszamy - http://advmedia.com.pl/produkcja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także oklejanie samochodów. W ten sposób pojazd staje się ruchomą reklamą przedsiębiorstwa. Nadruk może zawierać hasło reklamowe lub dane kontaktowe firmy. Pokonując ulice miast, oklejony samochód z pewnością zwróci uwagę wielu potencjalnych Klientów. Zachęcamy do współpracy - http://advmedia.com.pl/#uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym jest folia One Way Vision? Jest to perforowana folia samoprzylepna, która naklejana jest na różnego rodzaju szklane powierzchnie. Folia jest nośnikiem treści reklamowych i jednocześnie przepuszcza światło. Za jej pomocą można okleić m.in. witryny sklepowe, autobusy komunikacji miejskiej, szklane drzwi i szyby samochodowe. Oferujemy druk wielkoformatowy na różnych materiałach, w tym także One Way Vision - http://advmedia.com.pl/produkcja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy pełen zakres usług związanych z reklamą. Wydrukujemy ulotki, przygotujemy roll-upy, okleimy samochód, itp. Z powodzeniem przeprowadzamy kampanie outdoor i indoor. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu - http://advmedia.com.pl/#kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy elastyczni i możemy się podjąć wykonania nawet najbardziej nietypowych i szalonych reklam zewnętrznych. Oferujemy także druk24h, który na pewno zainteresuje Klientów, którym bardzo zależy na czasie. Potrzebujesz materiałów na wczoraj? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://advmedia.com.pl/#kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Targi branżowe to znakomita okazja, by wypromować swoją firmę i dotrzeć do nowych Klientów. Wśród setek wystawców trzeba się jednak wyróżnić. Do tego celu przydadzą się różnego rodzaju systemy wystawiennicze, jak np. roll-upy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://advmedia.com.pl/portfolio/portfolio-03/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Billboardy to wciąż doskonała i bardzo skuteczna forma reklamy. Wielkoformatowa reklama umieszczona w atrakcyjnej lokalizacji dotrze do tysięcy osób. Naszym Klientom oferujemy pomoc w zaprojektowaniu reklamy, jej wydruk oraz montaż. Zapraszamy do współpracy - http://advmedia.com.pl/#portfolio.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded