Profile cover photo
Profile photo
Krušnohorci z Krušných hor
31 followers
31 followers
About
Krušnohorci z Krušných hor's posts

Post has attachment
Dnes jsme pro vás objevili novou naučnou stezku skřítka Hrobčíka v Hrobčicích u Bíliny. Zbrusu nová procházka se bude líbit především menším dětem.

Post has attachment
Obora sv. Linhart v Karlových Varech nabízí ojedinělý pohled na zvířata a krajinu, a to z výšky. K tomu účelu slouží soustava můstků, která místy vyvede stezku až do šestimetrové výšky. Pozorovat můžete jeleny, daňky nebo divočáky.

Post has attachment
Skalní útvary připomínající zříceninu hradu. Najdete je nedaleko obce Kámen v Krušných horách.

Post has attachment
Jde o nejzápadněji položenou rozhlednu v Čechách. Tyčí se na stejnojmenném vrchu asi 1 km od Aše.

Post has attachment
Město Aš vybudovalo nad městem obrovský sportovní areál. Na vrch Háj tak nyní míří sportuchtivci z celého města. A nám, přespolním, se tu taky moc líbilo. Spousta aktivit je tu zdarma - tenhle přístup je určitě fajn. Takže se sem hojně dostanou bez problémů (vstupného) i děti a mládež.

Post has attachment
Národní přírodní rezervace v oblasti u Františkových lázní známá svými vývěry minerálních pramenů, bahenními sopkami a zajímavou přírodou.

Post has attachment
Rozhledna Cibulka stojí na Šibeničním vrchu (666 m n. m.) nad městem Oloví. Na Šibeniční vrch k Cibulce dnes vede naučná stezka. Začíná v centru obce Oloví v blízkosti kostela sv. archanděla Michaela.

Post has attachment
Tak tohle chceme jednoznačně letos navštívit!

Post has attachment
O nadcházejícím víkendu to propukne! Bude už jezdit většina cyklobusů na hory!

Post has attachment
V Teplicích zítra představí zbrusu nový výletní vláček Humboldt. V letní turistické sezoně bude vozit děti a turisty po centru města, jeho lázeňských parcích a samozřejmě i na Doubravku. První možnost jej vidět budou mít Tepličané zítra (v pátek) od 15:00 u zadního vchodu do OC Galerie. Pravidelný provoz plánují v den Slavnostního zahájení lázeňské sezony 27. května.
Wait while more posts are being loaded