Profile cover photo
Profile photo
Romańczuk Piotr, lek. med. Spec. ginekolog. Medycyna estetyczna, powiększanie piersi
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy zabiegi z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej. Chcesz poprawić kondycję swojej skóry? A może nie jesteś zadowolony ze swojego życia intymnego? Bez względu na powód, dla którego się do nas zgłaszasz, mamy skuteczne rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - http://piotrromanczuk.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz gabinet znajduje się w Stargardzie. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej, zachęcamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne dane zamieściliśmy na stronie internetowej - http://piotrromanczuk.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Narzekasz na nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Oferujemy wykonanie zabiegów trwale modelujących sylwetkę, takich jak Smooth Shape czy lipoliza iniekcyjna. Dzięki tym nieoperacyjnym metodom leczenia skutecznie pozbędziesz się niechcianych krągłości. http://piotrromanczuk.pl/21-liposukcja-oraz-lipoliza

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skleroterapia to skuteczny sposób leczenia pajączków naczyniowych. Podczas zabiegu naczynia ostrzykiwane są specjalnymi preparatami, które prowadzą do zwłóknienia naczyń i ich zamknięcia. Jeden zabieg to około kilkunastu nakłuć bardzo cienką igłą na wybranej partii ciała. Polecamy - http://piotrromanczuk.pl/26-skleroterapia-zylakow-i-zyl-siatkowatych.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się także profesjonalnie ginekologia i położnictwem. Oferujemy badania USG ginekologiczne i USG ciąży. Działamy także w zakresie leczenia bezpłodności. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie!
http://piotrromanczuk.pl/7-ginekologia-i-poloznictwo

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz zbyt wiele zmarszczek? Chcesz zniwelować zmarszczki mimiczne? Polecamy zastosowanie botoksu. Jest to toksyna botulinowa, która jest stosowana w medycynie estetycznej już od kilkudziesięciu lat. Metoda jest całkowicie bezpieczna. Więcej na http://piotrromanczuk.pl/26-zabieg-estetyczny/34-podawanie-toksyny-botulinowej-w-roznych-wskazaniach.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz umówić się na konsultacje do naszego gabinetu? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością ustalimy dogodny termin dla Ciebie i dla nas. Wszelkie przydatne dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
http://piotrromanczuk.pl/26-zabieg-estetyczny/34-podawanie-toksyny-botulinowej-w-roznych-wskazaniach


Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są zabiegi na skórę twarzy i szyi. Wstydzisz się swojego wyglądu? Chcesz zmienić coś na twarzy lub szyi? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Wykonamy potrzebne zabiegi. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie!
http://piotrromanczuk.pl/17-zabiegi-na-skore-twarzy-i-szyi


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujmy również opiekę ginekologiczną oraz położnictwo. Możemy wykonać USG ginekologiczne i zapewnić pełną opiekę dla kobiety w czasie ciąży. Zapewniamy regularne spotkania i badania. Szczegółowe informacje są dostępne na http://piotrromanczuk.pl/7-ginekologia-i-poloznictwo

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz dowiedzieć się, jakie są ceny naszych zabiegów? Umieściliśmy cennik na naszej stronie internetowej, abyś mógł orientacyjnie sprawdzić koszt. Zapraszamy do przeglądania oferty, cennika i całej strony internetowej pod adresem http://piotrromanczuk.pl/cennik
Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na pytania.


Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded