Profile

Cover photo
Verified local business
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace
Library
Today 9AM–7PM
12 followers|176,406 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Koupili jsme pár nových her :) Zahrát si je můžete na Deskohraní a od 1.2. si je můžete půjčit i domů. Tak na kterou se nejvíc těšíte? My jsme zatím vyzkoušeli Velbloudí závody, Koncept a Biatlonmanie :).

Všechny hry k půjčení najdete zde: http://bit.ly/2iJLVF7
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Připravili jsme si pro vás pár akcí na leden, tak se k nám přijďte podívat :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, p. o. si vás dovoluje pozvat na vernisáž výstavy slabozrakého autora Milana Linharta. Vernisáž se bude konat ve studovně MSVK v pravém křídle radnice. Těšíme se na vás!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Přijďte si zahrát nějakou dobrou hru :) Určitě bude opět i něco dobrého na zub. Těšíme se na vás!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo…
Začali jsme Týden knihoven vtipem, přijďte se zasmát s námi :-).

A v ÚTERÝ 4. 10. Vás zveme od 16:00 do 18:00 na KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY PODZEMÍ KNIHOVNY a dalších běžně nepřístupných prostor v obou křídlech budovy. Na každého čeká DÁREČEK!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ostrava žije Shakespearem!
 ·  Translate
V moravskoslezské metropoli vrcholí projekt Shakespeare Ostrava 2016. Unikátní je už tím, že trvá celý rok a zapojila se do něj celá kulturní scéna ve městě. Přidaly se i školy, knihovny a další skupiny lidí.
1
Add a comment...
 
:)
 ·  Translate
Tak moc chtěli knihovníci zachránit nepůjčované knihy, až překročili hranici zákona. Zaměstnanci floridské knihovny v East Lake do systému registrovali falešné čtenáře, na které půjčovali méně žádané knihy. Chtěli tak zabránit systémovému vyřazování titulů, které si nikdo nepůjčuje. Uvedl to deník Guardian.
1
Add a comment...
 
I v roce 2017 si budeme hrát a navíc jsme koupili spoustu nových her :) Tak se stavte! Těšíme se na vás opět v Oddělení speciálních fondů.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dnes od 16:00 si v oddělení speciálních fondů budeme opět hrát. A bude to sladké Deskohraní, kolegyně si pro vás připravily samé dobroty :) tak přijďte, už se na vás těšíme.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pařížský zlomek tzv. Dalimilovy kroniky je bohatě iluminovaný rukopis italského původu z třicátých až čtyřicátých let 14. století, který v březnu 2005 zakoupila v Paříži Národní knihovna ČR za 10 miliónů korun. Přednáška představí celý "zlomek", který zachycuje českou historii očima italských iluminátorů. Přiblíží také všechny panovníky v rukopise vyobrazené (Svatopluk, sv. Václav, Oldřich, Břetislav). Vzniku rukopisu je navíc dáván i do souvislostí s Karlem IV. z rodu Lucemburků, od jehož narození letos uplynulo sedm set let.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jooo! :)
 ·  Translate
Beletrie bez čekání. Bez rezervací. Legálně. A zadarmo. S takovými výhodami si nyní mohou čtenáři přihlášení v Moravskoslezské vědecké knihovně v Ostravě půjčovat bestsellery českých i světových oblíbených autorů v češtině. Pokud ovšem využijí novinky a vypůjčí si e-knihu.
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Prokešovo nám. 1802/9 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz Czechia
Prokešovo náměstí 1802/9CZ702 00
+420 596 118 881svkos.cz
LibraryToday 9AM–7PM
Tuesday 9AM–7PMWednesday 9AM–7PMThursday 9AM–7PMFriday 9AM–7PMSaturday 8:30AM–12PMSunday ClosedMonday 9AM–7PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.3
5 reviews
5 star
2 reviews
4 star
2 reviews
3 star
1 review
2 star
No reviews
1 star
No reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
David Mertha's profile photo
David Mertha
7 months ago
Většina zaměstnanců usměvavá a vstřícná, bohužel však ne všichni. Zvláště paní s blond ofinou vydávající členské kartičky dá člověku ráda na vědomí, že ji jednání s lidmi nebaví. Uvítal bych i modernější systém s širšími možnostmi individuálního nastavení a z knih více cestopisů a průvodců.
Response from the owner - 4 months ago
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel, každý občas má svůj "den blbec", ale většina zaměstnanců se snaží čtenářům vyjít co nejvíce vstříc. Budeme moc rádi, když nás i přesto budete dál navštěvovat. A co se týče cestopisů a průvodců, už jsme Váš tip předali kolegyni, která má na starosti nákup nových knih.
Martin Ulrich's profile photo
Martin Ulrich
5 months ago
Velmi dobrá knihovna s výborným výběrem a příjemným personálem. Ačkoliv má budova radnice své kouzlo tak nové prostory potřebuje jako sůl, doufejme že se jich jednoho dne dočká.
Response from the owner - 4 months ago
Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení a vynasnažíme se, abyste i v budoucnu byl u nás spokojený. Také doufáme, že se jednou dočkáme nových prostor a naše služby se tím ještě zlepší :).
Martin Halík's profile photo
Martin Halík
a year ago
Vše pěkně na jednom místě. Pro vysokoškolského studenta nezbytnost
Response from the owner - a year ago
Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení a vynasnažíme se, abyste i v budoucnu byl se službami naší knihovny maximálně spokojený.
Jan Vavříček's profile photo
Jan Vavříček
6 months ago
Vědecká knihovna - každý student by tu měl alespoň jednou zavítat. A pokud stihnete nějakou speciální akci (např. Muzejní noc), tak budete mít možnost se podívat i do jejich "zázemí".
Response from the owner - 4 months ago
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Rádi u nás uvidíme jak studenty, tak i ostatní čtenáře, u nás si každý vybere! A mimo Muzejní noc pořádáme ještě další akce - Deskohraní, autorská čtení, výstavy a mnoho dalšího.
Jiří Repák's profile photo
Jiří Repák
9 months ago
Velmi kvalitní knihovna. Pro studium nebo hobby.
Response from the owner - 9 months ago
Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi a vynasnažíme se, abyste byl s našimi službami spokojený i v budoucnu.