Profile cover photo
Profile photo
Zuzper Recykling
About
Zuzper Recykling's posts

Post has attachment
W ramach naszej działalności zajmujemy się także odśnieżaniem dachów, parkingów samochodowych, placów i posesji. Wielokroć zdarza się bowiem, że nie każdy ma pracowników potrafiących umiejętnie odśnieżyć wielką połać dachu. A z przypadków pokazywanych przez media mamy świadomość, że zaleganie ciężkiego i mokrego śniegu na dachach może mieć bardzo dotkliwe konsekwencje. Pamiętajcie więc Państwo o nas! I poczytajcie o pozostałych usługach na http://www.zuzper.pl/157/ 
Photo

Post has attachment
Istotnym jest również fakt, że wspominane wcześniej kontenery do gruzu można od nas wynająć. Dostarczamy je we wskazany przez Państwa adres już w ciągu 3 godzin od przyjęcia zamówienia! Zależy nam na tym, abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług, więc dokładamy wszelkich starań, by szły one w parze z Waszymi wymaganiami. Zapraszamy do współpracy i na stronę http://www.zuzper.pl/157/.
Photo

Post has attachment
Drodzy Państwo, firma Zuzper zajmuje się również utylizacją gruzu, jednak wcześniej wynajmiemy specjalną rurę, dzięki której odpadów po remontach nie trzeba znosić z wyższych kondygnacji budynków, tylko wygodnie je zsypywać prosto do naszego kontenera na gruz. Dowiedzcie się więcej odwiedzając naszą stronę http://www.zuzper.pl/157/.
Photo

Post has attachment
Do wywozu odpadów dysponujemy kontenerami o wielkościach 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 20, 25, 36, 40 m3, którymi wywozimy gruz, odpady budowlane, pobudowane, poremontowe i wielkogabarytowe. Nasze kontenery są najwyższej klasy i charakteryzuje je wytrzymałość i bezawaryjność. Do zapoznania się z naszym sprzętem transportowym zapraszamy na http://www.zuzper.pl/158/.
Photo

Post has attachment
Niezawodność naszych sprzętów to nie tylko komfort dla Klienta, ale i dla nas. Jako właściciele Zuzper Recykling możemy spać spokojnie mając świadomość, że kolejnego dnia nie wydarzy się żadna „niespodzianka”, która popsuje nam transportowe plany. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej trony http://www.zuzper.pl/158/.
Photo

Post has attachment
Zuzper Recykling do wywozu gruzu i odpadów budowlanych używa sprzętu najwyższej jakości. Wszystko to w trosce o komfortową obsługę naszych Klientów. Nie pozwolilibyśmy sobie na awarię kontenera, która zachwiałaby zaufaniem Klienta do naszej firmy. Po więcej informacji o naszym sprzęcie zapraszamy na stronę http://www.zuzper.pl/158/.
Photo

Post has attachment
Usługi firmy Zuzper Recykling są cenione przez przedsiębiorców, instytucje oraz klientów indywidualnych. Poza odbiorem gruzu, gwarantujemy wynajem ładowarek oraz rur zsypowych. Polityka naszej firmy jest zgodna z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Więcej o nas: http://www.zuzper.pl/157/.
Photo

Post has attachment
Jeśli myślisz o tym, że nastała pora na wiosenne porządki w ogrodzie lub na działce, to zachęcamy do współpracy z firmą Zuzper Recykling! Naszą specjalnością jest wywóz różnego typu odpadów, w tym odpadów sezonowych takich, jak ziemia czy liście. Sprawdź nasze referencje: http://www.zuzper.pl/159/.
Photo

Post has attachment
Zuzper Recykling zapewnia wywóz odpadów poremontowych i sezonowych, a także transport kruszywa, kamyków polnych i piasku. Chcesz pozbyć się odpadów wielkogabarytowych? Zapoznaj się z naszą ofertą kontenerów: http://www.zuzper.pl/527/.
Photo

Dzięki firmie Zuzper Recykling wynajmiecie kontenery na odpady budowlane i kontenery na śmieci. Naszą specjalnością jest wywóz gruzu i nieczystości. Działamy na terenie Poznania i okolicznych gmin. Jeśli planujesz remont lub budowę, to nasze usługi z pewnością się przydadzą: http://www.zuzper.pl/.
Wait while more posts are being loaded