Profile cover photo
Profile photo
Oyunlar1
136 followers -
Oyunlar1.net, Türkiye'nin en iyi oyun sitesi
Oyunlar1.net, Türkiye'nin en iyi oyun sitesi

136 followers
About
Posts

Post has attachment
Şekerci Standı
Oyun Açıklaması: Oyunun amacı adından da anlaşılacağı gibi şeker standı işletmek. Yapmanız gereken gelen müşterilere şeker satmak. Dükkanınızın önü kalabalıklaştığında ise hızınızı arttırmalısınız. Eğer şekeriniz tükenirse yanınızdaki şekerciden gidip şeker almalısınız. Müşterileri fazla bekletmeyin, onları kızdırmayın. Oyunlar1 başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/isletme-oyunlari/sekerci-standi.html

Post has attachment
Sevimli Karakteri Uçur
Oyun Açıklaması: İlginç ama bir o kadar eğlenceli bir oyun. Karakterimiz yerin altından yukarı doğru fırlıyor ve uçmaya başlıyor. Havadaki çubukların tepesinden atlayarak havalara uçmalısınız. Oyunlar1 başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/eglence-oyunlari/sevimli-karakteri-ucur.html

Post has attachment
Go Diego Go Arabada
Oyun Açıklaması: En sevdiğiniz çizgi film kahramanlarından olan Diego'nun bu oyunundaki amacı arabasıyla ormanda dolaşıp hayvanlara yardım etmek, bunu yaparken ormandaki taş ve hayvanları toplamalısınız. Go Diego Go çizgi filmiyle tüm çocuklar tarafından oldukça sevilen Diego'nun bu oyunu oldukça eğlenceli. Oyunlar1 başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/cizgi-film-oyunlari/go-diego-go-arabada.html

Post has attachment
Vur Derrick Vur

Derrick ile eğlenceye hazır mısın? Vur Derrick Vur oyununu oynamak oldukça basit, amacınız binanın penceresinden çıkan kötü insanlara vurup onları yok etmek, bunu yaparken etrafınızda çıkacak bonusları da almayı unutmayın! Bu şekilde bölümleri geçin ve oyunu tamamlayın. Refleks ve dikkat gerektiren bu oyunlar Oyunlar1 başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/aksiyon-oyunlari/vur-derrick-vur.html

Vücuttaki Virüs Oyunu

Vücuttaki virüs oyununda sizler bir virüsü kontrol ediyorsunuz. Oyunun amacı vücuda giren bir virüsü istenilen yere kadar engelleri aşarak götürmek. Oyunda her ne kadar hastalık oluşturmaya çalışsanız da bunun sadece eğlence amaçlı yapıldığını unutmamalısınız. Oyunu klavyenizdeki yön tuşları ile oynuyorsunuz.

http://www.oyunlar1.net/eglence-oyunlari/vucuttaki-virus.html

Post has attachment
İftarlık Yufka Böreği

Ramazan geldi hoş geldi. İftarda nefis sıcak sıcak yufka böreği açmaya ne dersiniz? Oyunu oynamak oldukça kolay, öncelikle size verilen malzemeleri tabağa yerleştirin ve güzelce karıştırın. Sonrasında kesilmiş olan yufkaların içersine dikkatlice doldurun. Son olarak kızartma işlemi bulunuyor. Yufka böreklerini kızarttıktan sonra ise servis yapabilirsiniz. Yemek yapma oyunlarını sevenlere Oyunlar1 bu oyunda başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/yemek-oyunlari/iftarlik-yufka-boregi.html

Post has attachment
Süper At Yarışı

At yarışlarını sever misiniz? İşte size harika bir at yarışı oyunu... Oyundaki amacınız çok basit, siz bir jokeysiniz ve atınızı doğru şekilde yönlendirmek durumundasınız. Bunun için engellerin üzerinden atlayın, doğru zamanlama ve hız çok önemli, kaza yapmamalı ve insanları ezmemelisiniz. Oyunlar1, başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/yaris-oyunlari/super-at-yarisi.html

Post has attachment
Dünyanın en tatlı bebeklerine bakıcılık yapmak ister misiniz? İşte size bir fırsat. Kreşte bakıcılık yapan Merry'e yardımcı olmalısın. Oyundaki amacın kreşe getirilen bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara bakıcılık yapmak. Oyunlar1, bebek bakma oyunlarını sevenlere başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/bebek-oyunlari/marry-harika-dadi.html

Post has attachment
Sue'i Baştan Tasarla
Sue'yi baştan tasarlamak senin elinde. Yapman gereken yepyeni bir Sue oluşturmak. Onu en güzel şekilde tasarladıktan sonra diğer Sue'lerle karşılaştır. Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki butona tıklamanız yeterlidir. Oyunlar1, başarılar diler.

http://www.oyunlar1.net/sue-oyunlari/suei-bastan-tasarla.html

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded