Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka. Adwokat Andrzej Karpowicz
About
Posts

Post has attachment
Podczas postępowania przygotowawczego, które jest ważną częścią postępowania karnego ustalane są okoliczności zdarzenia, zbierane są również informacje o sprawcy. Co ważne, w toku postępowania przygotowawczego mówimy o podejrzanym, nie o oskarżonym. O oskarżonym mówimy podczas postępowania sądowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszym etapem w postępowaniu karnym jest postępowanie przygotowawcze. W trakcie takiego postępowania przeprowadzane jest dochodzenie, które ma ustalić czy popełniony został czyn zabroniony. Postępowanie ma również wykazać czy popełniony czyn stanowi przestępstwo oraz wykryć jego sprawcę. http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy obsługę prawną firm i przedsiębiorstw. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego służymy pomocą nawet w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Zajmujemy się wydawaniem pisemnych opinii prawnych czy reprezentacją interesów klienta przed sądami i urzędami. O szczegółach przeczytacie na: http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/formy-pomocy-prawnej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprawami karnymi, rodzinnymi, spadkowymi, o odszkodowania oraz zadośćuczynienie i innymi. Reprezentujemy naszych klientów podczas postępowania sądowego i pozasądowego. Więcej informacji na temat profilu działania naszej kancelarii znajdziecie na: http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Testament pozostawiony przez zmarłego może stać się przyczyną kłótni spadkobierców i osób pominiętych w owym dokumencie. Nasza kancelaria zajmuje się również sprawami dotyczącym spadku. Służymy pomocą w kwestiach związanych z nabyciem spadku oraz z jego podziałem. Ponadto prowadźmy sprawy o zachowek. http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się między innymi prawem karnym. Bierzemy udział w postępowaniu przygotowawczym i reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym. Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu procesów karnych, spraw karnoskarbowych oraz spraw o wykroczenie. Szczegółowe informacje dostępne są na: http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z dziedzin prawa, którą zajmujemy się w kancelarii jest prawo cywilne. Pomocą służymy między innymi w przypadku spraw o odszkodowanie, zadośćuczynienie, czy dotyczących spadu. Bierzemy też udział w postępowaniu upominawczym, nakazowym oraz egzekucyjnym. http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami. Zajmujemy się między innymi prawem gospodarczym, cywilnym, rodzinnym, podatkowym, administracyjnym i innymi dziedzinami. Zapewniamy stałą obsługę prawną, przeprowadzamy również jednorazowe konsultacje. Wszystkie informacje na temat profilu działalności kancelarii znajdziecie na: http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/formy-pomocy-prawnej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy strony nie mogą uzyskać porozumienia w danej sprawie, dobrym rozwiązaniem jest przeprowadzenie negocjacji. Taki sposób komunikacji może doprowadzić do znalezienia rozwiązania, z którym zgodzą się obie stron , a w rezultacie do zakończenia spornej kwestii. Tutaj również służymy pomocą – bierzemy udział w negocjacjach. http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród form pomocy prawnej świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Adwokata Andrzeja Karpowicza wymienić możemy indywidualne porady prawne, obronę klientów w postępowaniu karnym, wykroczeniowym i wykonawczym, sporządzanie umów, uczestnictwo w negocjacjach i inne, o których możecie przeczytać na: http://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded