Profile cover photo
Profile photo
Marcin Ostajewski
231 followers -
Ghost Brewer
Ghost Brewer

231 followers
About
Posts

Post has attachment
Beer smoked by sheep shit, beers with herring or horseradish, controversial labels. Polish craft brewers gone wild :)

Post has shared content
A tak się człowiek bawi w piątkową noc raz na jakiś czas ;)
Meow
Czyli Urodzinowe Enlightened Illuminator Party nad Poznaniem


Był spokojny niedzielny wieczór agent Arczir leniwie wpatrywał się w Minecrafta próbując przywrócić sprawność swojemu umysłowi po ostatnim intensywnym weekendzie (#chlejnia – epickie urodziny). Na klawiaturze leniwie leżał sobie Koteł który wpatrywał się w drugi monitor obserwując intel wyszukując podejrzanych ruchów ze strony Resistance oraz szukając nowych sposobów na wincy MU w okolicy.
– Meow?
Arczir spojrzał z dezaprobatą no Koteła dając jasno do zrozumienia że dzisiaj nie jest dobry dzień na cokolwiek.. a że alertów nie było wrócił z powrotom do grania w Minecrafta
– Meow!!
No dobra trzeba wykazać zainteresowanie, pomyslał. Spojrzał na intel a Koteł pokazywał na portale we Wschowie oraz na Wieleń które mogły by robić za poprzeczkę, bo właściwie było tylko kilka crossow które sprawny agent by zdjął bardzo szybko...
- Meow!
Arczir poczuł mrowienie w plecach i napływ mocy niczym stado pędzących redbulli wspomaganych kilkunastoma mocnymi espresso.
- Koteł jesteś genialny!
- Meow?
- Chwila gdzie ja mam klucze do Wschowy z ostatnich wycieczek.

Szybki przegląd kapsuł jednak niczego nie wykazał..
- Meow! koteł nie ustępował

Szybki telegram do agenta a19b09 który na czas wbijania przez Arczira LVL16 robił za swoisty plecak do kluczy, wraz z weryfikacją zawartości kapsuł wykazała że właściwie.. można by... ale trzeci wierzchołek?
Szybki telegram do jednego agenta z Torunia
- Maikitor oddam kilka onyxów dla paru ludzi.
- Kiedy zamykamy?
- Piątek?

W przeciągu dwóch dni udało się zebrać chętnych, może nie było ich tak dużo ale biorąc pod uwagę jak wyglądał teren pod względem crossów i tuneli, plan nabierał naprawdę realnego kształtu zwłaszcza, że kluczy w Poznaniu i okolicach było od groma co owocowało coraz większym rozwojem teoretycznego pola. Niestety w środę strzeliła mała bomba, jeden agent chcący przekazać na szybko link plan swojej drugiej połowie wcisnął wklejkę na ogólno dostępny kanał, bez ograniczania dostępu. Na chwile wszyscy zamarli zastanawiając się , czy plany zostały przechwycone przez Resistance. Nie zauważyliśmy jednak żadnych gwałtownych ruchów, a koteł donośnym „Meow” dał do zrozumienia, że piątek albo nigdy (ewentualnie za tydzień) A imię agenta który się zakręcił niech zostanie pominięte.. Oby ten ciepły żubr był wystarczającą karą ;-)

Piątek piąteczek piątunio

Pierwsze ruchy oraz szum w logach zaczął się już po godzinie dwudziestej, naprawdę wszystko szło zgodnie z planem kiedy nagle w Środzie Wielkopolskiej zielona kijanka puściła crossa przez miasto blokując 6 pól. Dzięki poświeceniu agenta ClashPL który szybko pojechał użyć ady udało się zdjąć linka, nie mniej jednak istniało pewne zagrożenie że użycie wirusa spowoduje reakcje że strony RES WLKP, ale w sumie chyba przywykli do tego, że w prawie co weekend pole pochłania Poznań. Agenci dalej sprawnie zdejmowali crossy, stawiali tunele. Master fielderzy wielkopolscy, Arczir oraz IcyFire07 podjęli się ekspresowej dystrybucji kluczy dla agentów z Inowrocławia i Torunia. Jednego agenta trzeba było na szybko przesunąć w inne miejsce, co spowodowało chwilową nerwówkę czy nagle nie powstanie jakiś niebieski cross.
Około godziny 00,17 padły ostatnie zielone linki. Minutę później agentka Wenuss zainicjowała Urodzinowe Enlightened Illuminator Party nad Poznaniem.


Łącznie (w)padło
– 111 warstw
– 64,086,534 Mus
- kilka onyxowych badgy (Arczir, Ice , Dzanusz, PaulinaT, Wenuss i Dropsss was już nie liczę bo wam ciągle mało :D)

W Bonusie z dopiskiem #bomożemy #wdrodzeponapójkbogów (w)padło
– +300k nad Nowym Tomyślu
– +200k nad Leszno

Pierwsza warstwa 00:18
Ostatnia warstwa 05:04Ekipy:
Master planner
Arczir
Makitor

Operatorzy
Arczir (teren)
Makitor (teren)
Masdevallia (białe wytrawne wino)
a19b09 (czerwone półwytrawne wino)

Linkerzy:
Wenuss
PaulinaT
Dzanusz
Dropsss
Arczir
IcyFire07
Slawim
Panszpik
CichyIno
Zielony20

Czyściciele:
Wenuss
PaulinaT
Dzanusz
Arczir
IcyFire07
Slawim
Panszpik
CichyIno
Zielony20
BoniuPL
Radioaktywny444
ClashPL
Sheilo
HajerP5
Biskuppp
wrutt
TeCzoWy
Arghathell
KahaDr
Jarzyn
Starszasiostra
Dropsss
Przenay
Pannewton
Fiesta1587
Makitor

Osoby które zdobyły onyxowe badge:
Panszpik
Slawim
CichyIno
Zielony20

Dziękujemy Wam.

Do zobaczenia niebawem
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2/25/17
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
To zaszczyt pomóc tak zacnej inicjatywie i udostępnić w sieci tych bardziej znanych ambasadorów ;) #rakjądra
Add a comment...

Post has attachment
Kilkanaście dni kopania w źródłach naukowych i wpis wreszcie ujrzał światło dzienne. Dzięki zmuszeniu się do przygotowania wpisu wreszcie wiem, czemu mleko UHT nie nadaje się do domowej produkcji serów ;)

Post has attachment
Lista dodatków do żywności ukończona (przynajmniej takie odnoszę wrażenie po przekopywaniu publikacji naukowych i źródeł oficjalnych w UE i USA ;))
W razie jakichkolwiek pytań piszcie, postaram się odpowiedzieć zgodnie z obecną wiedzą lub uzupełnić listę o przeoczony składnik. Tymczasem mogę spokojnie, po dwóch latach, usiąść do recenzowania produktów ;)

Post has attachment
Po chwilowej przerwie ze względów zdrowotnych i zawodowych udało mi się powrócić do pełnej aktywności przy Toruńskim Zlocie Piwowarów Domowych. Trafiłem na spore zmiany, podyktowane głównie przenosinami TZPD do Carpe Kraft – nowego wielokranu z…
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ sponsorów zlotu uzbierało się całkiem sporo, przedstawiamy listę w jednym miejscu, żeby nie tworzyć sztucznych wpisów ;) Browar Wąsosz, dla zwycięzcy w każdej kategorii funduje zestaw składający się z piwa, porcji słodu oraz niezbędnika piwowara…
Add a comment...

Post has attachment
Startujemy z rezerwacją. Osoby, które zmieszczą się w limicie miejsc Carpe Kraft (nowe miejsce – więcej miejsca!), dostaną maila z kontem oddziału PSPD (nowe miejsce = nowe konto!) do wpłaty 20 zł za sztukę. Wpłaty sprawdzimy na dzień przed zlotem o…
Add a comment...

Post has attachment
W weekend światło dziennie ujrzały wyniki największego chyba konsumenckiego konkursu piw na świecie. Ratebeer Best bazuje bowiem na ocenach tysięcy użytkowników z całego globu. Tym bardziej cieszy więc polskich hopheadów fakt złapania aż czterech…
Add a comment...

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded