Profile cover photo
Profile photo
Derin Bilgi Sistemleri Yazılım ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
3 followers
3 followers
About
Posts

Yeni projelerle birlikte ekibi büyütüyoruz. .net MVC back-end, Python back-end ve Windows Forms desktop geliştiriciler arıyoruz. ERP, e-ticaret, lojistik alanlarında proje deneyimleri ayrıca değerli.
Add a comment...

Post has attachment
e-Ticaret'ler geliştikçe, çoklandıkça, çevresindeki bilgi sistemlerini de kendisine göre yapılandıracak, Derin Bilgi bunu görüyor ve hazırlanıyor.
Add a comment...

Post has attachment
Derin Bilgi e-arşiv çözümünü, ERP, e-Ticaret ve POS Kasa faturaları için elektronik fatura yönetimini verimlilik bakışıyla sunuyor. Ayrıntıları sitemizde bulabileceğiniz e-arşiv çözümünü anlamanın bir yolu da, e-faturadan farklılıklarını vurgulamak olmalı:

- Tek yönlü çalışır, yalnızca gönderim vardır.

- Şirket ya da şahıs, tüm muhataplara e-arşiv düzenlenir.

- GİB ve faturanın alıcısına anlık olarak gönderilmez, daha sonra toplu olarak GİB’e bildirilir.

- GİB’e ürün ayrıntısı değil, yalnızca fatura başlık bilgileri ve toplamları iletilir.
Add a comment...

Post has attachment
Depo Yönetim Sistemi (WMS) ile şirketinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarın. Yoğun sevkiyat ve mal kabulün olduğu depolarda, adres bazlı depo yönetimi neredeyse bir zorunluluk olmaktadır. Ürünlerin hangi koridor ve bloklarda olduğunun bilinmesi, yerleştirme sırasında planlanmış olan saklama alanlarına dikkat edilmesi, palet bazlı hareketlerin uygulanması, tamamen bu süreçlere özel bir yazılım sistemi gerektirmektedir. Depo alanlarının en iyi şekilde kullanılmasının yanında, depo yönetim sistemlerinin bir amacı da depo elemanları, el terminalleri, taşıma araçları ve sürücüler gibi diğer kaynakların da en verimli şekilde kullanılmasıdır.
Add a comment...

Post has attachment
e-Fatura 'da doğrudan entegrasyon yöntemiyle bütünleşik bir çözüme bir kerede ödeme yaparak sahip olun, sürekli ödeme yapmaktan kurtulun. GİB'le tam bir entegrasyon sonucu, cari kartların otomatik kontrolünden irsaliyelerin otomatik faturalaşmasına kadar tam bir otomasyona geçmek için Derin Bilgi e-dönüşüm çözümleriyle tanışın.
Add a comment...

Post has attachment
SKT nedeniyle oluşan kayıpların önüne geçmek için eksiksiz bir çözüm hazırladık. DerinSİS'te mal kabul girişlerinden etiketlemeye, çıkış kurallarından raporlamaya kadar tam bir çözüm haline getirildi.
Add a comment...

Post has attachment
Marketlerin önemli bir ihtiyacı olan Hal-Kayıt Sistemi için mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Bu çözümümüzle, ‘hal içi tüccar’ sınıfına kayıt yaptırdığınızda size kesilen hal faturalarıyla oluşan stoklarınız, depo-mağaza sevkiyatlarınızdan yola çıkılarak hal sisteminden otomatik olarak düşülmektedir. Mağazalarda güncel künyelerin etiketlenmesine kadar tüm süreçler sistemde yönetilmektedir.
Add a comment...

Post has attachment
Praktiker Tarsus açıldı, bu hafta Ankara ve Kahramanmaraş mağazaları da açılıyor.
Add a comment...

Post has attachment
CRM çözümümüzü daha da güçlendiriyoruz. Taranmış müşteri formları ve çağrı merkezi görüşmelerinin saklanması için geliştirmeleri tamamladık.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded