Profile cover photo
Profile photo
Like Maker
28 followers
28 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام
روش دوم : وارد منوی کاربری خود شوید و از بالای صفحه روی سه نقطه بزنید.
-اکنون گزینه ی Story Settings را انتخاب نمایید.
-حال روی گزینه ی People تپ نمایید.
-اکنون میتوانید از لیست مقابل افرادی که مایل نیستید Story شما را مشاهده کنند انتخاب نمایید.
:: برای تعیین اینکه چه افرادی میتوانند برای شما پیام یا نظر خود را ارسال کنند باید از قسمت Allow Message Replies یکی از حالت ها را انتخاب نمایید.
Everyone : تمام افراد، اعم از فالو کنندگان و سایر اشخاص حاضر در اینستاگرام.
People You Follow : فقط افرادی که شما را دنبال می کنند و فالوورها.
Off : غیرفعال کردن گزینه ی ارسال پیغام برای تمام افراد.
چه تعداد از افراد Story ما را مشاهده کرده اند:
-بعد از ارسال Story ، عددی که در که کنار علامت چشم پایین صفحه درج می شود بیانگر تعداد افرادی هست که آن را مشاهده کرده اند.
-در ضمن نوار بالای همین صفحه نمایشگر حجم دانلود / آپلود شده ی تصویر و فیلم می باشد.
-با تپ کردن روی علامت چشم در پایین صفحه میتوانید Story های ارسال شده را مدیریت و یا حذف کنید.
روش مشاهده ی Story دیگران :
-در صفحه ی Home روی آیکون مشخص شده ضربه بزنید و آخرین Story های ساخته شده را مشاهده نمایید.
-چنانچه شخص مورد نظر اجازه ی نظر دهی برای شما را غیر فعال نکرده باشد می توانید برای وی پیغام بگذارید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام توسط تلگرام
در این پست لایک میکر قصد آموزش کاربردی دانلود تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام را دارد . نرم افزارهای زیادی برای اینکار ارائه شده است که بعضی از آن ها پولی هستند و بسیاری از آن ها به صورت رایگان ارائه میشوند . مشکل بسیاری از این نرم افزارها هم از کار افتادن آن ها بعد از مدت کوتاهی میباشد . اما امروز قصد معرفی روباتی در تلگرام را داریم تا این کار را به راحترین و بهترین حالت ممکن انجام دهد .
خرید لایک اینستاگرام و فروش پیج اینستاگرام
ابتدا روبات @instasave_bot را در تلگرام خود اضافه کنید . برای اصافه کردن این روبات باید ابتدا متن @instasave_bot را برای یکی از دوستانتان ارسال کنید و سپس روی آن کلیک کنید .
خريد پيج اينستاگرام
حال بر روی Start کلیک کنید تا روبات شروع به فعالیت کند و وضعیت آن مانند حالت زیر شود .
دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام توسط تلگرام
دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام توسط تلگرام
در این مرحله فقط کافی است تا لینک عکس ها و فیلم های اینستاگرام را به روبات بدهید تا به سرعت آن ها را دانلود کند . برای به دست آوردن لینک ویدیو و یا عکسی که در نرم افزار اینستاگرام قرار دارد ، فقط کافی است روی 3 نقطه کنار هر ویدیو و یا عکس کلیک کنید و سپس گزینه Copy Link را بزنید .
افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام
حال باید لینک کپی شده را در روبات پیست کنید و منتظر باشید تا روبات فایل مورد نظر را بفرستد . به همین راحتی میتوانید فایل های داخل اینستاگرام را در گوشی به کمک تلگرام ذخیره کنید .
Photo
Add a comment...

نکاتی در رابطه با هشتگ اینستاگرام

از آنجا که الگوریتم‌های شبکه‌های اجتماعی به صورت دقیق و شفاف مشخص نیست، هر کس بر اساس تجربه‌های خود، حدس‌ها و توصیه‌هایی دارد. آنچه در اینجا می‌خوانیم مواردی است که مورد اتفاق نظر بسیاری از فعالان و بزرگان عرصه شبکه‌های اجتماعی بوده است:
نکته اول: از هشتگ استفاده کنید.
به هر حال، هشتگ دو کاربرد مشخص دارد. قبل از هر چیز به بازدیدکننده فعلی عکس شما، توضیح می‌دهد که شما با چه انگیزه‌ای عکس را گذاشته‌اید. هشتگ #خاطرات نشان می‌دهد کاربرد آن تصویر برای شما، مرور گذشته بوده. اما زیر همان عکس اگر از هشتگ #رستوران یا #شام استفاده کنید، مشخص می‌شود که بیشتر مکان عکسبرداری یا سفره ی غذا مورد توجه شما بوده تا مرور خاطرات قدیمی.
افزایش فالوور در اینستاگرام
کاربرد دوم هشتگ،‌ کمک به جستجوی تصویر است. کسانی که در اینستاگرام جستجو می‌کنند، جدای از نام کاربری یا Username، می‌توانند Tag را هم جستجو کنند. به عنوان مثال ببینند چه تصاویری با motamem یا Dinner یا غروب یا پارک یا … تگ و برچسب گذاری شده‌اند. پس با هشتگ می‌توانید در جستجوها مشاهده شوید و صفحه خود را در معرض دید کاربران جدید قرار دهید.
نکته دوم: از هشتگ زیاد استفاده نکنید.
استفاده زیاد از هشتگ،‌ سه مشکل جدی دارد. نخست اینکه حس کاربران را بد می‌کند و خواندن متن را سخت می‌کند. دوم اینکه نشان می‌دهد که شما به صورت تهاجمی در تلاش برای تبلیغ و توسعه صفحه خود هستید (که برای برند یک فرد یا سازمان ممکن است چندان خوب نباشد.
نکاتی در رابطه با هشتگ اینستاگرام
نکاتی در رابطه با هشتگ اینستاگرام
اما شاید یک برای صفحه تبلیغاتی، چنین رفتاری پذیرفته شده و مورد انتظار باشد) و سوم اینکه ممکن است پست‌های شما، اسپم فرض شود. تحقیقات در این زمینه متعدد است. در کتابهای نتیکت،‌ بین سه تا پنج عدد هشتگ را حرفه‌ای می‌دانند. اما در مقالات مربوط به تبلیغات و بازاریابی آنلاین،‌ بین پنج تا ده عدد هشتگ برای یک عکس توصیه شده است.
نکته سوم: همه هشتگ‌ها را دقیقا در توضیح عکس استفاده نکنید.
هشتگ‌های استفاده شده در خود عکس یا در کامنت‌ها، فرق خیلی جدی با هم ندارند. می‌توانید به تدریج در کامنت‌ها هشتگ اضافه کنید. مثلا تصویر اولیه را با یک یا دو هشتگ آپلود کرده و بین هر چند کامنت، چند هشتگ جدید را هم بگذارید.
نکته چهارم: استراتژی هشتگ داشته باشید.
از هر کلمه ای استفاده نکنید. کسانی که به صفحه شما بیایند و ببینید که پراکندگی زیاد است، ممکن است کمتر به فالو کردن شما رغبت پیدا کنند. می‌توانید بین بیست تا پنجاه هشتگ (اختلاف بین علما خیلی زیاد است!) انتخاب کنید و فقط از آنها استفاده کنید. این کار شاید باعث شود در انتخاب عکس‌ها هم ناخودآگاه، همگونی بیشتری به وجود بیاید. سه گروه هشتگ معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرند:
افزایش فالوور اینستاگرام
(1) هشتگ برند (مثلا ما در صفحه @motamem همه عکس‌ها را با #motamem و #متمم برچسب گذاری می‌کنیم.
(2) هشتگ کمپین: ممکن است در مدت کوتاهی به خاطر یک مسابقه یا رویداد خاص، از هشتگ خاصی استفاده شود.
(3) هشتگ توضیح: این هشتگ‌ها به توضیح بیشتر عکس و جستجوی ساده‌تر آن در محیط اینستاگرام کمک می‌کنند.
نکته پنجم: قبل از انتخاب هشتگ‌ها، آنها را در اینستاگرام جستجو کنید.
همیشه ببینید که قبلا چه کسانی از این هشتگ‌ها استفاده کرده‌اند. همینطور ببینید که چه تعداد عکس با آنها تگ شده است. ممکن است دیگران ایده‌های بهتری در مورد هشتگ داشته باشند. ممکن است شما، از برای ابیات شعر، از هشتگ #شعر استفاده کنید. اما ببینید که هشتگی به نام #شاعرانه هست که صفحه‌های بهتر و قوی‌تر از آن استفاده کرده‌اند. صفحه‌هایی که به سلیقه شما نزدیک‌تر هستند.
خرید فالوور اینستاگرام
بعضی‌ها اشتباها فکر می‌کنند که بهتر است از هشتگ‌هایی استفاده کنند که اصطلاحا Trend هستند و زیاد به کار می‌روند می‌تواند کمک کند. اما دقت داشته باشیم که تعداد کسانی که این هشتگ‌ها را استفاده می‌کنند خیلی زیاد هستند. اگر شما از هشتک #nofilter استفاده کنید، اگر صرفا می‌خواهید به بیننده اطلاع دهید که عکس ویرایش نشده، کار درستی انجام می‌دهید. اما اگر می‌خواهید با این هشتگ یا هشتگ‌هایی مانند #nature و #animal و … راحت‌تر جستجو شوید، خوب است بدانید که عکسی که با #nofilter تگ می‌شود در کمتر از یک ثانیه از فهرست ده عکس اول خارج می‌شود.
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام
از طرف دیگر استفاده از هشتگ‌هایی که خیلی کم مورد استفاده قرار گرفته‌اند هم چندان مفید نیست. چون نشان می‌دهد این هشتگ‌ها کمتر در ذهن مردم جا دارند و احتمالا کمتر هم جستجو می‌شوند.
شاید میانه‌ی این محدوده، جای مناسب‌تری برای انتخاب گزینه‌ها باشد.
نکته ششم: اینکه از سرویس‌های تحلیلی استفاده کنید.
یکی از فیلترهایی که دسترسی به آن در ایران محدود شده (اما هر کاربری ابزارهای خودش را دارد!) سرویس iconosquare.com است. به دلیل مسدویت، ما این سرویس را لینک ندادیم و متاسفانه باید یک مرتبه دیگر نام آن را تایپ کنید. امکانات زیادی در این سرویس‌ و سرویس‌های مشابه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
Add a comment...

Post has attachment
قوانینی که باید آنها را در اینستاگرام رعایت کنید

فعالیت در هر شبکه اجتماعی، یک سری قوانین دارد که بر اساس تجربه‌های کاربران آنها وضع می‌شوند و توسط خود شبکه‌های اجتماعی تعیین نمی‌گردند. شبکه اجتماعی اینستاگرام که بر اساس اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو بنا شده، از این قاعده مستثنا نیست و قوانین اینستاگرام به منظور فعالیت در آن استخراج شده که بیشتر برای صفحات مربوط به کمپانی‌ها صدق می‌کنند:

اینستاگرام بازیگران

انتشار محتوای با کیفیت:

با شناخت مخاطب خود، محتوایی برای او طراحی کنید که برایش جذاب باشد. همیشه در نظر داشته باشید که محتوای شما باید گویای برندینگ کمپانی شما باشد و تحت تاثیر قوانین مربوط به تولید محتوای شما آماده شوند. فراموش نکنید که تقلید کردن از یک برند مشابه، نمی‌تواند شما را به هدفتان نزدیک کند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام
به صورت مرتب پست منتشر کنید:

یکی از رازهای موفقیت در اینستاگرام این است که به صورت مداوم و با یک برنامه‌ریزی مشخص، پست‌های خود را منتشر کنید. حداقل تعداد پستی که پیشنهاد می‌شود که منتشر کنید، ۱ پست در روز است و حداکثر آن ۵ تا. زیرا در صورت زیاده‌روی در انتشار پست، ممکن است که به صورت ناخواسته به اسپم کردن بپردازید و افراد تصمیم بگیرند که صفحه شما را دیگر دنبال نکنند. همچنین مهم است که در چه ساعتی چه نوع پستی را انتشار دهید. برای درک این گونه قوانین اینستاگرام و بهترین موقعیت ارسال پست دو مقاله زیر را در این رابطه مطالعه کنید
قوانینی که باید آنها را در اینستاگرام رعایت کنید
قوانینی که باید آنها را در اینستاگرام رعایت کنید

قوانین اینستاگرام
از هشتگ‌ها استفاده کنید:

افزایش فالوور ایرانی
هشتگ‌ها احتمال دسترسی به محتوای شما را افزایش می‌دهند، پس همیشه یک لیست هشتگ مرتبط با پست‌های خود آماده داشته باشید که کمی از زمان جلو بیافتید. همیشه در نظر داشته باشید که آسان‌ترین مسیر برای اینکه یک مخاطب جدید با محتوای شما برخورد کند، از طریق هشتگ است.


افراد و کمپانی‌های مربوط به خود را دنبال کنید:

فراموش نکنید که با دنبال کردن افراد اصلی کمپانی خود و همچنین صفحه‌های کمپانی‌هایی که به شما تعلق دارند، می‌توانید میزان اعتماد را در مخاطبان خود افزایش دهید. زیرا افراد به راحتی اطمینان نمی‌کنند و لازم است که همواره به شیوه‌ای به آنها اطلاع دهید که حساب کاربری شما رسمی است و فقط یک صفحه برای طرفداران (Fan Page) نیست.
نتیجه گیری قوانین اینستاگرام برای بازاریابی

خرید لایک اینستاگرام و فروش پیج اینستاگرام
توجه داشته باشید که دست شما در اینستاگرام بسته نیست و می‌توانید با انجام تست‌های مختلف، وضعیت محتوای خود و در نهایت کیفیت کلی صفحه اینستاگرام کمپانی خود را افزایش دهید.همواره سعی کنید وضعیت متریک‌های مهم در زمینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را بررسی کنید تا عملکرد خود را بهبود دهید. این معیارها در بلاگ‌اد معرفی شده است.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام
سایت لایک میکر در این مطلب نکاتی را متذکر می شود که رعایت آن ها مانع هک شدن اکانت اینستاگرام و سایر اکانت هایتان می شود .
جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام
جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام
-اگر از الفبای انگلیسی استفاده می کنید، از اعداد به جای حروفی هم قیافه شان استفاده کنید. به عنوان مثال از عدد “0” به جای حرف “o” ، از 3 به جای E و از @ در کلماتی که a دارند استفاده کنید.
– به صورت تصادفی از حروف بزرگ استفاده کنید. (مانند Mo3lTF0rd)
خريد پيج اينستاگرام
– در جوانی به چه چیزی علاقه داشته اید؟ دقت کنید از اسم شخص استفاده نکنید زیرا اسامی و کلماتی که در دیکشنری دارای مفهوم هستند به سرعت در حملات Brute Force attack لو می روند.
– اسم مکانی که آن را دوست داشتید یا یک روز تعطیل جذاب و شاید رستوران مورد علاقه تان می توانند رمزعبور خوبی باشند، البته به استفاده از بند اول و دوم در اینجا هم توجه داشته باشید.
– یک کلمه فارسی با مفهوم در شرایطی که زبان کامپیوتر شما انگلیسی است، یک رمز عبور مطمئن خواهد بود! اما باز تأکید می کنم که حروف بزرگ تصادفی را فراموش نکنید.
خرید لایک اینستاگرام و فروش پیج اینستاگرام
– اگر به خاطر سپردن رمزهای عبور برایتان سخت است، برنامه LastPass را به شما توصیه می کنیم. این نرم افزار امکان نگهداری اطلاعات اکانت های مختلف شما را به صورت رمز نگاری شده برایتان فراهم می کند. با استفاده از LastPass تنها حفظ یک رمز عبور اصلی ضرورت دارد و خود نرم افزار فرم های نام کاربری و رمز عبور را به صورت خودکار، پس از دریافت رمز اصلی، پر می کند. نمونه های دیگری مانند keepass و Roboform نیز وجود دارند که همین کار را برای شما انجام می دهند.با LastPass فرماندهی رمزهای عبور خود را در دست بگیرید
-در نهایت پس از انتخاب رمز عبور، با استفاده از سرویس هایی مانند Password Strengh Test مایکروسافت میزان امن بودن آن را آزمایش کنید.
افزایش فالو اینستاگرام
چگونه یک رمزعبور مطمئن بسازیم و از آن نگهداری کنیم
نکته دیگری که بایستی به آن توجه داشته باشید، این است که همه اکانت های خود را در زمان انتخاب رمزعبور، مهم بدانید. برای مثال برخی از افراد با این توجیه که ایمیل حساسی دریافت نمی کنند، نسبت به امنیت اکانت ایمیل خود بی توجه هستند. غافل از اینکه هکر می تواند با در اختیار داشتن ایمیل شما، حتی با بانک شما مکاتبه کند و درخواست دریافت رمز عبور جدید بنماید. به همین سادگی آقای هکر محترم به مهمترین اطلاعات شما دسترسی پیدا می کند.
گاهی اوقات افراد اطلاعات مهم را روی کامپیوتر خانگی شان، دور از دسترس سایرین در شرایطی که با یک router و یک Firewall محافظت می شوند. نگهداری می کنند. غافل از اینکه فراموش کرده اند رمز عبور پیش فرض سخت افزار خود را تغییر دهند. بنابراین هکر به سادگی به شبکه خانگی شما متصل شده و اطلاعات را سرقت می کند.
معمولاً انسان ها تا زمانی که با نتیجه دردناک یک اشتباه روبرو نشوند، نکات لازم را رعایت نمی کنند. ولی آیا واقعاً انتخاب یک رمز عبور درست و قدرتمند برای جلوگیری از اتفاقات دردناک و حفظ حریم خصوصی کار دشواری است؟
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تغییر آیکون اینستاگرام در اندروید

اینستاگرام در آخرین به‌روزرسانی خود دست به تغییرات بصری زیادی در نرم‌افزار موبایل خود زد. یکی از مهم‌ترین تغییرات آن، آیکون این نرم‌افزار بود که تغییر زیادی کرد و از شکل قبلی خود به یک‌شکل فانتزی تر تبدیل گشت.

خوشبختانه به دلیل قابلیت شخصی‌سازی بسیار زیاد در اندروید، شما می‌توانید حتی آیکون برنامه‌هایی را که از آن استفاده می‌کنید را تغییر دهید. در این آموزش ما یک آیکون را جایگزین آیکون اینستاگرام جاری خواهیم کرد. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

1- آیکون موردعلاقه‌ی خود را دانلود کنید!

اولین قدم برای تغییر آیکون اینستاگرام در اندروید این است که شما آیکونی را که می‌خواهید جایگزین آیکون فعلی کنید را دانلود کنید. آیکون‌هایی که در عکس مربوط به این آموزش است، توسط یک کاربر از وب‌سایت Reddit تهیه‌شده و شما می‌توانید آن‌ها را از لینک‌های زیر دانلود کنید:
آیکونی که پس‌زمینه‌ی آن رنگی است (سمت چپ)
آیکونی که پس‌زمینه‌ی آن سفید است (سمت راست)
تغییر آیکون اینستاگرام در اندروید
تغییر آیکون اینستاگرام در اندروید
جدای از این آموزش اگر شما دوست دارید تمام آیکون‌های موجود بر روی دستگاه اندرویدی خود را تغییر دهید، می‌توانید از یک لانچر برای این منظور استفاده کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

برای مثال می‌‌توانید Nova Launcher را از Google Play نصب‌کرده و سپس بسته‌ی آیکون دلخواه خود را نیز از همان Google Play انتخاب کنید. اغلب این بسته‌های آیکون، تعدادی آیکون برای اینستاگرام نیز دارند که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
2- نصب برنامه‌ی Awesome icons به‌منظور تغییر آیکون اینستاگرام

اگر شما قصد دارید آیکون اینستاگرام را تغییر دهید، بایستی برنامه‌ی Awesome icons را که به‌صورت رایگان در دسترس است را از Google Play دریافت کنید.
پس از اجرای این نرم‌افزار فهرستی از تمامی برنامه‌هایی را که بر روی گوشی نصب‌کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. از این لیست برنامه‌ی Instagram را انتخاب کنید و با دنبال کردن مراحلی که در شکل زیر آمده است، آیکونی را که پیش‌تر دانلود کرده‌اید را انتخاب کنید.
افزایش فالوور اینستاگرام
درواقع این کار باعث تغییر آیکون اینستاگرام نخواهد شد؛ در عوض یک میانبر برای آیکون Instagram ایجاد می‌کند که ما ازاین‌پس می‌توانیم از آن برای اجرای برنامه‌ی اینستاگرام استفاده کنیم. با این روش شما می‌توانید آیکون هر برنامه‌ای را که بر روی گوشی اندرویدی خود نصب‌کرده‌اید را تغییر دهید.
همان‌طور که در بالا گفتیم، اگر آیکون مدنظر خود را پیدا نکرده‌اید، می‌توانید از بسته‌های‌ آیکون آماده در Google Play استفاده کنید. برای این کار عبارت icon pack را در برنامه‌ی Google Play جستجو کرده و بسته‌ی آیکون دلخواه خود را دریافت کنید.
Add a comment...

Post has attachment
برخی ترفند های مخفی اینستاگرام

مخفی کردن فیلتر های تصویری موجود
همین فیلتر های تصاویر هستند که اینستاگرام را میان کاربران مشهور کردند. اما بسیاری از این فیلتر ها در مواردی حتی به کار نمی آیند، از ورژن های ابتدایی شاهد افزایش تعداد فیلتر های اینستاگرام بوده ایم و می توان گفت بعد از هر بروز رسانی تعدادی فیلتر به لیست فیلتر ها افزوده می شود. شما با رفتن به انتهای لیست فیلتر ها و تپ روی گزینه Manage می توانید فیلتر هایی که قصد دیدن آنها را ندارید را با برداشتن تیک از لیست مشاهده جذف کنید.
خريد پيج اينستاگرام
حذف تگ نام شما در تصاویر نامناسبی که توسط دیگران به اشتراک گذاشته شده
هر کسی که شما را در لیست فالوئر هایش داشته باشد می تواند شما را در تصاویر به اشتراک گذاشته خودش تگ کند و همین تگ شدن تصاویر در پروفایل شما در قسمت Photo of You قابل نمایش است. برای حدف نام خودتان از تصاویر دیگران کافی است در قسمت Photo of You در پروفایل خودتان روی تصویر مربوطه روی تگ نام خودتان یک بار تپ کنید و بعد از باز شدن کادر جدید روی گزینه Hide From My Profile تپ کرده و سپس گزینه Finish را بزنید.
دوستانتان را رصد کنید
شاید برای شما هم مثل خیلی های دیگر اینکه دیگران چه تصاویری را لایک میکنند جالب باشد. این امکان از نسخه های آغازین در اینستاگرام وجود داشت. در تب Activity شما می توانید ببینید دیگران چه تصویری را در چه زمانی لایک می کنند. (تب Activity در سمت چپ تب Following قرار دارد.)
افزایش فالوور در اینستاگرام
ببینید در گذشته چه تصویری را لایک کرده اید
متاسفانه جستجو میان عکس ها کار سختی است مخصوصا اگر ندانیم عکس را کدام کاربر به اشتراک گذاشته است. اما اگر بدانیم که تصاویری که لایک می کنیم توسط خودمان قابل ردیابی است لایک کردن می تواند راه حل این جریان باشد.”Photo You’ve Liked” گزینه ای است در بخش Setting که امکان دسترسی به تمام تصویر هایی که لایک کرده اید را به شما می دهد. (برای دسترسی به Setting روی سه نقطه در صفحه پروفایل تپ کنید)
برخی ترفند های مخفی اینستاگرام
برخی ترفند های مخفی اینستاگرام
وقتی شخص مورد علاقه شما پست جدیدی می گذارد باخبر شوید
اینکه بخواهیم مدام صفحه دیگران را چک کنیم تا مبادا مطلبی را از دست ندهیم خودش کار مشقت باری است. اینستا یک راه حل آسان برای ما در نظر گرفته است، صفحه شخص مورد علاقه خودتان را باز کنید، روی سه نقطه در قسمت بالا سمت راست تپ کنید و حالا گزینه “Turn on Post Notification” را فعال کنید. با این روش آسان شما از هر پست شخص مورد نظر بلافاصله بعد از ارسال مطلع خواهید شد.
افزایش فالو اینستاگرام
ارسال عکس های دیگران با Direct Message به یک شخص خاص

شما به آسانی با امکانی که به تازگی در نسخه های جدید اینستا قابل استفاده است می توانید هر تصویر از هر فردی که ان را دنبال می کنید را برای دیگر افرادی که در لیست خود دارید ارسال کنید.
روند کار بسیار آسان است کافی است روی علامت پیکان خمیده پایین هر تصویر که کنار قلب مربوط به لایک و
Follower های فعلی را بلوک کنید
با فعال کردن گزینه ی بالا، اتفاقی برای follower های فعلی شما نخواهد افتاد. اگر تمایل داشته باشید، می توانید آن ها را بلوک کنید.
از صفحه ی پروفایل خود، روی دکمه ی follower ها کلیک کنید و follower ای که مایلید او را بلوک کنید، انتخاب نمایید.هنگامی که پروفایل این شخص را نمایش می دهید، روی دکمه share در بالای صفحه گوشه ی سمت راست ضربه زده و Block User را انتخاب کنید. در این صورت آن ها قادر نخواهند بود عکس ها را ببینند یا کامنت بگذارند. همچنین، متوجه بلوک شدن خود نخواهند شد.

پاک کردن کامنت ها
اگر شخصی را بلوک کنید، کامنت های قبلی آن ها پاک نخواهد شد. برای این کار، روی دکمه کامنت هر عکس ضربه زده و آن را بکشید. سپس روی آیکون سطل آشغال زده و برای تایید پاک شدن، روی دکمه خاکستری delete بزنید.همچنین می توانید از Delete & Report Abuse ( به رنگ قرمز) برای کامنت های توهین آمیز استفاده کنید.

فالوور اینستاگرام

حذف ghost follower ها
اگر اکانت شما مدتی عمومی بوده باشد، پس از مدتی اسامی در لیست follower ها خواهید دید که هرگز با آن ها برخورد نکرده اید. این ها کسانی هستند که شما را دنبال می کنند اما هیچ گاه عکس های شما را لایک نکرده و یا کامنتی نگذاشته اند.علاوه بر بلوک کردن این افراد، می توانید از یک وب سایت نیز استفاده کنید.

به وب سایت IGExocist رفته و با اکانت اینستاگرام خود وارد شوید. روی دکمه ی سبز Request Rebuild کلیک کرده و بعد از چند ثانیه، تعداد follower های غیر فعال را نمایش خواهد داد( در ۴ دوره زمانی ۶۰+, ۹۰+, ۱۲۰+,، ( ۱۸۰+. دوره ی زمانی را انتخاب کرده تا لیست کامل این follower ها را به همراه عکس های پروفایلشان ببینید. در بالای این لیست یک دکمه ی بزرگ قرمز وجود دارد که تمامی افراد این لیست را انتخاب می کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خرید لایک اینستاگرام و فروش پیج اینستاگرام
iGetter for Instagram Pro
برنامه iGetter for Instagram Pro v1.5.3 یک پلاگین است که به شما عزیزان کمک می کند تا به آسانی فیلم ها و عکس های خود را بدون لاگین کردن ، از شبکه اجتماعی اینستاگرام دانلود کرده و آن ها را به راحتی تماشا نمایید. علاوه بر این این برنامه به شما اجازه می دهد تا ویدیوهای اینستاگرام را به صورت کاملا آنلاین مشاهده فرمایید. برای انجام این کار و شروع عملیات دانلود کافی است URL فیلم و یا عکس را در این برنامه کپی نموده و سپس دانلود عکس و فیلم را آغاز کنید. از این پس دیگر لازم نیست نگران دانلود فایل های ویدیویی و تصویری باشید. با اپلیکیشن iGetter for Instagram Pro دیگر گرفتن اسکرین شات از تصاویر مورد علاقه خود را فراموش کنید ! همچنین شایان توجه بوده که رابط کاربری این برنامه فوق العاده زیبا و شیک می باشد.
خرید فالوور اینستاگرام
InstaSize

InstaSize 3.3.9 یک برنامه کاربردی و زیبا برای طرفداران پروپا قرص اینستاگرام می باشد . یکی از مشکلات استفاده کنندگان از Instagram در زمان اشتراک عکس ها ، مشکل اندازه عکس هاست که معمولا مجبور به بریدن عکس ها می شوند . به کمک InstaSize شما به راحتی می توانید عکس ها را به سایز استاندارد تبدیل کنید و سپس عکس را به طور کامل با سایر افراد به اشتراک بزارید. همچنین نرم افزار اینستا سایز ساده ترین راه برای افزودن متنون زیبا و افکت های جذاب به تصاویر را برای شما به ارمغان خواهد آورد .برنامه InstaSize با به همراه داشتن افکت هایی زیبا قاب هایی مختلف و تغییر در سایز بندی عکس فقط گوشه ای از امکانات مختلف این اپلیکیشن جالب می باشد. در کنار موارد فوق آنچیزی که بهترین بودن این ویرایشگر رایگان را بیشتر نمایان می کند امکان به اشتراک گذاری عکس ها در کمترین زمان و با سرعتی باورنکردنی است. رابط کاربری روان و ساده در عین سبکی بالا بارگذاری هر عکسی از گالری تصاویر شخصیتان را ممکن کرده است.

افزایش فالوور در اینستاگرام
Instagram Messenger

Instachat -Instagram Messenger 1.7.3 برنامه ای برای چت با دوستان اینستاگرامی در گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط Initech منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. چنانچه جزو کاربران بیشمار شبکه اینستاگرام هستید و دوست دارید که با دوستان خود بصورت خصوصی چت کنید، این اپلیکیشن به خواسته شما جامه عمل پوشانده و این امر را برایتان میسر خواهد نمود.

اینستاگرام بازیگران
InstaFollow for Instagram
توسط برنامه InstaFollow for Instagram 2.2.5 دوستان جدید خود را در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام کشف کرده و آن ها را دنبال کنید و به این ترتیب دوستانی متقابل نیز پیدا می کنید. این برنامه برای کسانی که پیج طرفداری در اینستاگرام دارند بسیار مناسب می باشد چرا که بدون شک آنها علاقه مندند که دنبال کننده های پیج خود روز به روز بیشتر شده تا پیشرفت داشته باشند و به این ترتیب می توانند به صورت کامل مدیریت کنند و بر دنبال کننده های خود نظارت داشته باشند. فقط کافیست با اکانت خود وارد شده و پیج خود را مدیریت کنید. امنیت این برنامه نیز بسیار بالا بوده و از مشخصات شما به خوبی محافظت می کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چگونه از اینستاگرام کسب درآمد نماییم ؟
منتشر شده توسط admin در جولای 19, 2016 موضوعات برچسب ها
چگونه از اینستاگرام کسب درآمد نماییم ؟
فروش مستقیم محصولات شما تولیدکنندگان لوازم مد یا لوازم خانگی تزئینی را می توانید در اینستاگرام پیدا کنید که می توانید تصاویر خود را به اشتراک بگذارید و به فروش برسانید و از این نرم افزار برای تبلیغ رایگان محصولات خود استفاده نمایید و زودبازده ترین راه برای کسب درآمد می باشد .
روش دوم : تبلیغات : کاربران با ترفندهای متفاوت تعداد فالوور های خود را افزایش می دهند و صفحه خود را یک رسانه پربازدید می نمایند و با قرار دادن تصاویر تبلیغی به درآمد ماهیانه می رسند . یکی از روش های ساده برای درآمدزایی و فروش می باشد .
برندسازی : این روش برای تولیدکنندگان و صاحبان کار می باشد که از ظرفیت ها و پتانسیل این برنامه برای بازاریابی استفاده می نمایند . برند ها فقط بر یک محصول تاکید نمی کنند بلکه به صورت مستقیم کاربران را به سمت فروشگاه و یا وبسایت خود هدایت می نمایند ، که اصولی ترین و بهترین روش می باشد .
خرید و فروش صفحات فالوور : روش دلال یا واسطه گری می باشد . افرادی صفحات کاذب درست می کنند و با روش های عجیب کاربر را جذب کرده و به دیگران می فروشند . در این روش سواستفاده از اعتماد دیگر اعضا می نمایند درآمد خوبی دارند اما به بدترین روش افزایش درآمد می باشد .
هیچ کاری غیر ممکن نمی باشد از فروش لباس های ساده و یا خلاقیت و یا دستبند های ارزان قیمت می توانید آرام آرام به در آمدزایی برسید . بدون پول اجاره ، سرماله اولیه باشید خرید و فروش صفحات اینستاگرام افراد هستند که تعداد دنبال کنندگان یک صفحه را افزایش می دهند و به متقاضیان مختلف می فروشند و این کسب و کار به حدی جدی شده است که به شغل اول خیلی ها تبدیل شده است . چگونه یک پیج ساده با تعداد فالور های حدود دویست هزار نفر بین 7 تا 10 میلیون تومان به فروش می رسد . اعداد و ارقام باور نکردنی در این خرید و فروش وجود دارد از صفحه 50 هزار تومانی گرفته تا برخی صفحات که صدمیلیون تومان بفروش می رسد . بله درست شنیدید صد میلیون تومان . این بازار انقدر جدی و نفسگیر شد که شرکت هایی به صورت تخصصی کار می کنند .
وب سایت لایک میکر به شما پیشنهاد میکند از مقاله روش های افزایش فالوور اینستاگرام ، نیز استفاده نمایید .
Photo
Add a comment...

اگر در میان سایت‌های فارسی‌زبان به‌دنبال راه‌حل این مسئله باشید که هیچ مطلب خاصی پیدا نخواهید کرد اما اگر به‌طور مثال عبارت how to see someone’s private Instagram profiles را در گوگل سرچ کنید با انبوهی از سایت‌های انگلیسی‌زبان روبه‌رو خواهید شد که تنها برای کلاه‌برداری و منفعت شخصی، شما را ترغیب به دانلود و نصب یک‌سری برنامه‌ها می‌کنند که در آخر هیچ نتیجه‌ای جز اتلاف وقت‌تان نخواهید گرفت. شاید با خودتان بپرسید که معنای حرف ما این است که هیچ راه‌حل و ترفند خاصی وجود ندارد تا بتوان عکس‌های خصوصی اینستاگرام را دید. بگذارید کمی بیشتر توضیح دهیم.

خرید فالور اینستاگرام
بگذارید در اینجا با قدرت و اطمینان اعلام کنیم که برای مشاهده و دیدن عکس‌های حساب‌های خصوصی اینستاگرام هیچ‌گونه نرم‌افزار و برنامه‌ای وجود ندارد و اگر هر زمان کسی به شما قول فروش برنامه‌ای را داد، بدانید که کلاه‌بردار است. اما این پایان ماجرا نیست! درصورتی‌که شما به گوشی قربانی (فردی که می‌خواهید پروفایل خصوصی‌ش را مشاهده کنید) دسترسی داشته باشید یک راه برای نفوذ وجود دارد اما متاسفانه یا خوش‌بختانه برای سایر کاربران هیچ راه نفوذی در حال حاضر وجود ندارد جز فرستادن درخواست فالو و تایید توسط شخص موردنظر شما.
افزایش فالوور اینستاگرام
تنها دلیل افزایش روزافزون این‌گونه سایت‌ها، فقط پول است. شما برای اینکه به‌قول این سایت‌عا بتوانید نرم‌افزار آنها را دانلود کنید باید یک‌سری تبلیغ و برنامه را مشاهده و دانلود کنید. در انتها هم هیچ چیزی جز پشیمانی به دست نخواهید آورد اما برای گردانندگان این قبیل سایت‌‌ها درآمد مناسبی را فراهم می‌آورید.

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام
کمپانی اینستاگرام میلیاردها دلار قیمت
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded