Profile

Cover photo
1 follower|3,118 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

E ve E Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Have them in circles
1 person
Story
Tagline
E & E Group, Yetenek Yönetimi (Talent Management) ve Kariyer Danışmanlığı alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir İnsan Kaynakları Danışmanlığı Şirketidir. 1992 yılında kurulan Şirket, Yönetici Yerleştirme (Executive Search), Outplacement, Yönetici Koçluğu, Kariyer ve Liderlik Geliştirme, Değişim Yönetimi, Değerlendirme Merkezi(Assesstment Center) konularında uzmanlaşmıştır. E & E Group en iyi yeteneklerin bulunması ve geliştirilmesi için destek olur. E & E Group bugüne dek 450’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (Executive Search) projesi gerçekleştirmiş ve 15,000’den fazla kişiye Outplacement ve Yönetici Koçluğu sağlamıştır. E & E Group, Lee Hecht Harrison (LHH/DBM) Türkiye tek yetkili lisansörüdür. Ortakları Kıvanç Ersöz (Kurucu/Yönetici) ve Cihangir Erdem’dir. Şirketin Merkezi İstanbul’dadır.
Introduction

E & E Group, Yetenek Yönetimi (Talent Management)ve Kariyer Danışmanlığı alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir İnsan Kaynakları Danışmanlığı Şirketidir. 1992 yılında kurulan Şirket, Yönetici Yerleştirme (Executive Search), Outplacement, Yönetici Koçluğu, Kariyer ve Liderlik Geliştirme ve Değişim Yönetimi  konularında uzmanlaşmıştır. E & E Group, müşterilerine en iyi yeteneklerin bulunması, işe alımı, geliştirilmesi ve yönlendirilmesi için destek olur.

E & E Group, Türkiye’de Yönetici Yerleştirme (Executive Search) sektörünün oluşumuna ve gelişimine katkı sağlayan lider şirketlerden birisidir. Sürekli ve Geçici Yönetici ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Temini, deneyimli danışmanlar tarafından hassasiyetle yapılır. E & E Group bugüne dek 250’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (Executive Search) projesi gerçekleştirmiştir. Yetenek Yönetimi (Talent Management), doğru kişilerin bulunması ile başlar.

E & E Group, Türkiye’yi 1996 yılında Outplacement kavramı ile tanıştıran kuruluştur. DBM temsilciliği ile başlayan Outplacement (Kariyer Destek) Danışmanlığı, DBM ve  Lee Hecht Harrison (LHH) birleşmesi ile LHH/DBM Türkiye tek yetkili lisansörlüğü ile sürmektedir. Onbeşten fazla deneyimli danışmanı ile Outplacement konusunda liderliğini koruyan E & E Group, bugüne dek 200’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 15,000’den fazla kişinin işten ayrılması sırasında destek olmuştur. Yetenek Yönetimi hassas bir konudur.

E & E Group, Yönetici Koçluğu (Executive Coaching) alanında da öncü olmuştur. E & E Group, EMCC (European Mentoring & Coaching Council) Turkiye Derneği’nin kurucu üyeleri arasındadır. Grup, uluslararası ve büyük yerli şirketlere Kariyer ve Liderlik Geliştirme ve Yönetim Değişimi konularında koçluk ve danışmanlık sağlamaktadır. Yetenek Yönetimi, yetenekleri desteklemek ve yönlendirmek demektir.

E&E Group Değerlendirme Merkezi (Assessment Center) doğru Yeteneklerin seçimi, Yönlendirilmesi ve Geliştirilmesi açısından size tarafsız bilgi sağlar. Şirket içi performans değerlendirmesi sistemine ek olarak sağlanacak Potansiyel Değerlendirmesi bilgileri,  yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın kişisel yetkinliklerini ve gelişim alanlarını daha iyi anlamak için önemli bir araç olacaktır. Güçlü bir metodoloji ve yetkin danışmanlar ile E&E Group Değerlendirme Merkezi (Assessment Center), sizi kurumsal hedeflerinize taşıyacak  Yeteneklerin yönetiminde yanınızda.

E & E Group Yönetimi, Kurucu ve Yönetici Ortak Kıvanç Ersöz ve Ortak Cihangir Erdem’den oluşmaktadır.Şirket İstanbul Merkezli olup ülke çapında faaliyet göstermektedir.

E & E Group, kişilerin, kuruluşların ve sonuçta Toplumun gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. E & E Group, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (TBCSD) kurucu üyelerindendir.

Müşterileri, E & E Group’u profesyonel ve etik yaklaşımı nedeniyle tercih etmektedir. Hedefimiz, müşterilerimiz, adaylarımız ve danışanlarımıza yüksek kaliteli bir hizmet ve yakınlık sunarak, uzun soluklu ve kalıcı profesyonel ilişkiler ve dostluklar geliştirmektir. Amacımız, kuruluşlara en iyi ve doğru yeteneklerin bulunması ve geliştirilmesi konusunda uzman bir iş ortağı olmaktır.

E & E Group, kuruluşundan itibaren aşağıdaki değer ve ilkeler ile hareket etmektedir:

 

 

Kişiye Saygı
Mükemmeliyetçi Yaklaşım
Gizlilik
Zamanlamaya Özen
Detaya Özen

Contact Information
Contact info
Phone
(+90) 212 283 06 80
Email
Fax
(+90) 212 270 29 46