Profile cover photo
Profile photo
Firma Handlowo-Usługowa TomGraw Damian Tomanek
About
Posts

Post has attachment
Brakuje Wam pomysłu na reklamę Waszej firmy? Skorzystajcie ze wsparcia specjalistów! Pomożemy Wam zaistnieć w świecie biznesu! Zaufajcie doświadczonym specjalistom. Otwórzcie się na coś nowego z firmą TomGraw. Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wiecie, że zajmujemy się także wycinaniem logotypów? Mamy w tym niemałe doświadczenie, dlatego możecie spokojnie nam zaufać. Pamiętajcie o tym, że zależy nam na Waszym zadowoleniu! Do realizacji naszych zleceń wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które są gwarancją sukcesu. O wycinaniu laserowym możecie dowiedzieć się więcej z naszej strony internetowej: http://www.tomgraw.pl/menu-14-WYCINANIE-LASEROWE-208.html. Spójrzcie tylko na te imponujące realizacje!
Photo

Post has attachment
Zakładacie salon fryzjerski? A może sklep z pamiątkami? Niezależnie od branży, witryna sklepowa to podstawa! Przyciąga potencjalnych Klientów i pomaga w identyfikacji miejsca. Skusicie się? Zapraszamy do współpracy z firmą Tom Graw! Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/ znajdziecie więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Żadna to nowość, że reklama jest dźwignią handlu. Jeśli zakładacie własne przedsiębiorstwo, nie czekajcie dłużej, tylko już teraz pomyślcie o rozsławieniu Waszej firmy! Z naszą pomocą się to jak najbardziej uda. Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wybieracie się na targi pracy? Wystawiacie własną firmę? Super, to świetna szansa na pozyskanie pracowników, a także klientów. Zanim jednak się udacie na to branżowe wydarzenie, pomyślcie o gadżetach reklamowych! Koszulki, długopisy, kubki… Od wyboru do koloru! Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/kontakt/ znajdziecie dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Wiecie, że reklama to podstawa działań każdego przedsiębiorcy? Bez niej trudno będzie Wam zdobyć rynek czy pozyskać Klientów! Dlatego nie czekajcie dłużej, tylko skontaktujcie się z nami! Pomożemy Wam w zareklamowaniu firmy. Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Macie firmę? Postawcie na pełen profesjonalizm i zaopatrzcie się w identyfikatory dla swoich pracowników. Decydując się na współpracę z nami, możecie mieć pewność o najwyższej jakości świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/menu-14-Identyfikatory-72.html znajdziecie więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Macie firmę? Super, nasza oferta reklamowa skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców! Jeśli jeszcze nie macie wizytówek, to czas najwyższy, aby nadrobić tę zaległość! To niezwykłe ułatwienie podczas wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Skuście się zatem na współpracę z naszą firmą, a na pewno nie pożałujecie. Na stronie internetowej: http://www.tomgraw.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Mieszkasz na Śląsku? Lubisz bawić się w muzycznych klubach? Jeśli kiedyś będziesz spędzać wieczór w klubie „Grzesznicy w Niebie” lub OUi przyjrzyj się dokładnie podświetleniu przy barach i lożach! To nasza firma pomogła stworzyć tak wyjątkowy charakter tych pomieszczeń! http://www.tomgraw.pl/menu-14-Wykonane-realizacje-83.html

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się także wykonywaniem identyfikatorów. Tworzymy identyfikatory na kartach plastikowych, identyfikatory z kolorowym nadrukiem na aluminiowych blaszkach oraz identyfikatory grawerowane. Respektujemy preferencje klienta i oferujemy bogaty wybór wielkości i kolorów. Szczegóły poznacie na stronie: http://www.tomgraw.pl/menu-14-Identyfikatory-72.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded