Profile cover photo
Profile photo
Format Druk s.c.
About
Format Druk s.c.'s posts

Rok akademicki zbliża się wielkimi krokami, dlatego przypominamy o naszej usłudze druku wielkoformatowego. Z pewnością okaże się ona przydatna dla studentów studiów inżynierskich. Wydrukujemy projekty oraz rysunki na zaliczenie. Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://formatdruk.eu/. 

Post has attachment
O naszej rzetelności i uczciwości świadczy wieloletnie uczestnictwo w programie Rzetelna Firma. W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoi zawsze klient i jego zadowolenie. Dbamy, aby wykonywane zlecenia utrzymywały się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że nie pożałujecie: http://formatdruk.eu/.
Photo

Pamiętajcie Państwo, że jeżeli chcecie osiągnąć jak najlepszą jakość wydruku to musicie odpowiednio przygotować plik. Odpowiednio przekształcony dokument pozwoli uniknąć błędów podczas drukowania oraz zmniejszy koszty i skróci czas realizacji. Po więcej informacji zapraszamy na: http://formatdruk.eu/.

Post has attachment
Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej formy reklamy. Obiecujemy, że w naszej drukarni znajdziecie najlepsze etykiety samoprzylepne, foldery, wizytówki, ulotki oraz wydruki cad. Więcej informacji o ofercie umieszczonych zostało na stronie internetowej: http://formatdruk.eu/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dotarcie do współczesnego klienta nie jest łatwą rzeczą. Przed rozkręceniem własnego biznesu należy zastanowić się nad formą reklamy, z jaką wyjdziemy do potencjalnych odbiorców. My polecamy Państwu ulotki, które możecie wykonać w naszym zakładzie: http://formatdruk.eu/.
Photo

Post has attachment
Chcecie zaskoczyć swoich klientów? Jeżeli tak to wydrukujcie swoje wizytówki w formie karty lojalnościowej. Dajcie się zapamiętać i stwórzcie niepowtarzalny projekt wizytówki, która wyglądem przypominała będzie kartę bankomatową. Kolorowa wizytówka sprawi, że będziecie rozpoznawalni! Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://formatdruk.eu/.
Photo

Drukowanie metodą cyfrową ma wiele zalet. Do najważniejszych zaliczyć należy wysoką jakość zbliżoną do offsetu, szybki czas realizacji zlecenia, możliwość drukowania na papierach o różnych gramaturach oraz stosunkowo niskie koszty. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty: http://formatdruk.eu/.

Post has attachment
Zastanawialiście się kiedyś jaki sens ma drukowanie na mieście, w czasach, w których w niemal w każdym domu znajduje się drukarka? Z doświadczenia wiemy, że zwykła laserówka wystarcza jedynie do drukowania materiałów przeznaczonych do własnego użytku. Jeżeli jednak chcecie przedstawić coś kontrahentom to lepiej zainwestować w druk wyższej jakości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://formatdruk.eu/.
Photo

Jeżeli potrzebujecie Państwo: broszury, ulotki, katalogu, plakatu, wizytówki, etykiety, folderu, naklejki, metki, przywieszki czy instrukcji to koniecznie powinniście skorzystać z usług naszej drukarni cyfrowej. Przygotujemy w pełni profesjonalne usługi dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Szczegółowy opis oferty umieszczony został pod adresem: http://formatdruk.eu/.

Post has attachment
Badania pokazują, że pierwszą rzeczą na którą klient zwraca uwagę w sklepie, jest etykieta. To właśnie jej wygląd w ciągu kilku sekund decyduje o tym, czy wybierzemy ten, a nie inny produkt. Mając to na uwadze warto zadbać w odpowiedni sposób o jej walory estetyczne. Z chęcią pomożemy: http://formatdruk.eu/etykiety-samoprzylepne-na-roli/.
Photo
Wait while more posts are being loaded