Profile cover photo
Profile photo
paraglider fly
پرواز با پاراگلایدر,قیمت پرواز با پاراگلایدر,هزینه پرواز با پاراگلایدر,پرواز تفریحی با پاراگلایدر
پرواز با پاراگلایدر,قیمت پرواز با پاراگلایدر,هزینه پرواز با پاراگلایدر,پرواز تفریحی با پاراگلایدر
About
Posts

Post has attachment
هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر به چه صورت است
هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر::پرواز تفریحی با پاراگلایدر را تقریبا تمام سنین انجام میدهد در شرایط سلامت جسمانی و روحی. پرواز تفریحی با پاراگلایدر از وزن 30 کیلیوگرم تا وزن 120 کیلیوگرم انجام میشود.پرواز تفریحی با پاراگلایدر در چند سال اخیر جایگاه خاصی در تمام نقاط دنیا پیدا کرده که تمام سنین پرواز را میتوانند امتحان کنند. اگر ساکن شهر های شمالی کشور هستید میتوانید پرواز تفریحی با پاراگلایدر در شهرهای زیبای شمالی خصوصا استان گلستان انجام دهید و از طبیعت بکر و دیدنی از نمای بالا لذت ببرید.
Add a comment...

Post has attachment
پرواز پاراگلایدر در تهران چگونه انجام می گیرد
پرواز پاراگلایدر در تهران::با وجود مشکلات و کارهای زیاد و ترافیک سنگین تهران یکی از تفریحات بسیار هیجانی پاراگلایدر میباشد که هم هیجان خاصی دارد و هم متنوع میباشد.از آنجایی که تهران شهر بزرگی است دارای مراکز تفریحی بسیاری میباشد که پاراگلایدر و پرواز در آسمانها یکی از تفریحات به یاد ماندنی و رویایی این شهر میباشد.
شاید بسیاری از افراد برای تجربه ی پرواز به تهران آمده و پرواز در آسمانها را تجربه کرده باشند و یا خیلی از افراد هنوز آرزوی پرواز در آسمانها را داشته باشند.
Add a comment...

Post has attachment
چتر بازی تفریحی با پاراگلایدر
چتر بازی تفریحی::چتر بازی از سال 1797 اولین بار برای استفاده نظامی استارت خورد.چتر بازی با پاراگلایدر جزو ورزش های مفرحی هست که لذت پرواز را مثل یه پرنده تجربه خواهید کرد . اگرمهارت لازم جهت چتر بازی با پاراگلایدر را کسب نکرده اید میتوانید با یک خلبان حرفه ای به صورت 2نفره در آسمان پرواز کنید. حداقل وزن از 140 کیلو گرم تا حداکثر 220 کیلوگرم میباشد و در آسمان با توجه به شرایط جوی به مدت 15 الی 30 دقیه غوطه ور خواهید شد .
یکی از ویژگی های چتر بازی با پاراگلایدر این هست که در صورت کسب مهارت پروازی میتوانید با دوست ، همسر و یا نزدیکان خود این تجربه را تقسیم کنید . این نوع چتر بازی را در اصطلاح تندم میگویند و و مسافران پسنجر مینامند.
برای چتر بازی تفریحی ابتدا یه دوره تئوری میگذرانید و سپس با مراحل روانشناسی پرواز تندم آشنا میشوید سپس با لوازم و بالهای پروازی یک نفره و دو نفره آشنا میشوید بعد از آن چند پرواز آزمایشی با مربی و سپس چند پرواز دونفره که پسنجر(مسافر) آموزش دیده انجام میدهید .
Add a comment...

Post has attachment
قیمت پرواز با پاراگلایدر چقدر است؟
قیمت پرواز با پاراگلایدر::پرواز با پاراگلایدر در تهران همانند سایر پرواز ها ارزان میباشد.در اینجا نگاهی می کنیم به تجربه ای که از طریق پرواز با پارارگلایدر کسب می کنیم و مقایسه آن با قیمت پرداختی. همانگونه که می دانید عوامل متعددی می توانند در هزینه پرواز با پاراگلایدرتاثیر چشمگیری داشته باشند.
به طور مثال تنها هزینه پرواز با پاراگلایدر به صورت مستقیم قابل پرداخت جهت پرواز با پارارگلایدر مربوط به حمل و نقل و هم چنین فیلمبرداری و عکسبرداری از این تجربه شیرین می باشد. و شما تنها با پرداخت این هزینه ها میتوانید یکی از هیجان انگیز ترین و ناب ترین تفریحات را که همان پرواز با پارا گلایدر می باشد تجربه کنید. در کنار نکات مذکور باید توجه داشته باشیم که خلبانی که برای پرواز انتخاب می کنیم مجرب و قابل اعتماد باشد تا آرامش کافی را در تمام طول پرواز با پاراگلایدر برای شما پسنجر عزیز فراهم کند.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded