Profile cover photo
Profile photo
Informatyka WPPT PWr
47 followers -
Strona dla kandydatów na studia ale również studentów i absolwentów naszego kierunku.
Strona dla kandydatów na studia ale również studentów i absolwentów naszego kierunku.

47 followers
About
Informatyka WPPT PWr's posts

Post has attachment
Zapraszamy na Dni otwarte Politechniki, które odbędą się 9 i 10 marca 2017 w Auli Politechniki Wrocławskiej. Nasz kierunek Informatyka będzie prezentowany w czwartek (9-III) o godzinie 14:00 i w piątek (10-III) o godzinie 9:00.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Gazeta Wrocławska pisze znowu o naszej Informatyce.

Post has attachment
Prof. Mirosław Kutyłowski we wrocławskim dodatku Gazety Wyborczej o niebezpieczeństwach czyhających w sieci.

Post has attachment
Dzisiaj otrzymaliśmy zestawy Raspberry Pi 2 (komputery i rozszerzone zestawy montażowe). Zapowiada się niezła zabawa. Tym bardziej, że właśnie firma AdaCore przygotowała najnowszy kompilator języka Ada na tę platformę.

Nasza tegoroczna absolwentka studiów magisterskich Ania Piotrowska dostała się na studia doktoranckie na UCL (University College London) i od września zaczyna pracę w zespole zajmującym się bezpieczeństwem informacji. Gratulujemy!

Wygląda na to, że w tym roku jesteśmy najbardziej obleganą Informatyką we Wrocławiu :)

http://informatyka.im.pwr.wroc.pl/blog/files/8589f6442ca380cbe2e1d01ce7376358-19.html

Post has attachment
Jeśli właśnie dostałeś się na studia i jesteś laureatem/finalistą olimpiady/konkursu/mistrzostw lub masz wskaźnik rekrutacyjny ponad 500 punktów, to koniecznie sprawdź czy kwalifikujesz się do Programu dla Wybitnie Uzdolnionych. W ramach tego Programu można otrzymać stypendium już od początku pierwszego semestru (500 lub 300 zł miesięcznie) oraz opiekę tutora.

Post has attachment
W tym roku na nasz kierunek zarejestrowało się bardzo dużo kandydatów. O jedno miejsce walczy aż 6 osób! Jesteśmy najbardziej obleganym kierunkiem na Politechnice Wrocławskiej :-)

Post has attachment
Minister Sprawiedliwości powołał pracowników Katedry Informatyki, dra Przemysława Kubiaka oraz prof. Mirosława Kutyłowskiego na członków zespołu mającego za zadanie wypracować skuteczne sposoby zabezpieczeń i weryfikacji autentyczności dokumentów sądowych, w tym w oparciu o metody kryptograficzne.
Wait while more posts are being loaded