Profile cover photo
Profile photo
Wedkarstwo Morskie i Turystyka Morska"ROSA VENTORUM"m/y Pelican
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Wędkowanie to Wasza pasja? Zapraszamy na wyjątkowe 10-, 12-, 15-godzinne wyprawy po Morzu Bałtyckim. To nie koniec naszej oferty! Organizujemy również kilkudniowe rejsy na łowiska w pobliżu wyspy Bornholm. O szczegółach możecie przeczytać na naszej stronie: http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html.
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy rejsy wędkarskie po Morzu Bałtyckim oraz wycieczki na wyspę Bornholm. Wszystkich miłośników przygód zapraszamy na niesamowitą wyprawę. Zapach morza, jego szum, wyjątkowe widoki i owocne połowy ryb z pewnością na długo zapiszą się w Waszej pamięci. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html.
Add a comment...

Post has attachment
Wykupili Państwo swój wymarzony rejs? Niezmiernie nam miło, że możemy Państwu w tym towarzyszyć! Prosimy jednak aby pamiętać o tym, aby nie zabierać ze sobą walizek na kółkach. Zabierają one dużo miejsca, więc najlepiej zdecydować się na miękkie torby lub plecaki. Zapraszamy! http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/rezerwacja.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że dysponujemy jeszcze wolnymi terminami na wędkowanie w Bornholmie. Zapraszamy na 15-16 marca, 14-15, 23-25 kwietnia, przełom kwietnia i maja oraz 1-3 czerwca. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502 058 560. Zapraszamy! http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bornholm jest wyjątkową wyspą, którą warto naprawdę zwiedzić od środka! Właśnie dlatego przygotowaliśmy rejsy do Nexo, Ronne lub innego wybranego przez Państwa portu, gdzie oferujemy zwiedzanie wybranych miejsc. Można także zabrać ze sobą rower! Sprawdź na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas naszych rejsów zapewniamy gorące napoje oraz wodę mineralną bez ograniczeń, ubezpieczenie morskie, patroszenie dorsza, instruktaż wędkowania, licencję wędkarską na połów dorsza oraz wyżywienie i nocleg! Szczegóły znaleźć można na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo rejsy wędkarskie trwające 10, 12, a nawet 15 godzin! Organizujemy również kilkudniowe wyprawy na łowiska zlokalizowane w pobliżu wyspy Bornholm z możliwością zawinięcia do portu lub noclegiem na jachcie. Zapraszamy na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz rejs na Bornholm, ale martwisz się o nocleg i organizację całego wyjazdu? W Rosa Ventorum dajemy naszym Klientom możliwość dokonania rezerwacji w pensjonacie lub hotelu, w którym można wypocząć po podróży i przygotować się do rejsu! Sprawdź na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/noclegi.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Statek, na którym organizowane są rejsy słyną z bogatej historii! Kiedyś był to kuter rybacki, pływający pod duńską banderą – dzięki nam otrzymał w 2008 roku nowe życie i do dziś zajmuje główne miejsce w organizacji naszych wypraw morskich. Więcej informacji na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/statek.html.
Photo
Add a comment...

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższy poziom turystyki podczas wypraw morskich i wędkarskich w okolice wyspy Bornholm! Zachęcamy do dokonywania wcześniejszych rezerwacji rejsów i organizacji rejsów grupowych! Zapraszamy na http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/statek.html.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded