Profile

Cover photo
Marcin Wysocki
4,844 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
 
Cześć ! Jestem Sigma 30mm 2.8 Dn z mocowaniem m43 i muszę wam opowiedzieć o smutnej historii która mnie spotkała  
  Byłam zwykłym obiektywem który leżał w magazynach sklepu redcoon.pl gdy nagle dowiedziałam się,że ktoś mnie kupił! Jakże byłam szczęśliwa,że oto w końcu będę mogła rozwinąć skrzydła z jakimś aparatem m43. Bałam się,czy oby kolorystycznie będziemy do siebie pasować,jednak kiedy go ujrzałam moje troski minęły. Był czarny tak jak ja,był mały tak jak ja i miał wielkie możliwości tak jak ja!
Zakochałam się z nim od pierwszego wejrzenia,nie mogłam się doczekać aż nasze styki się połączą!!!
 Nigdy nie zapomnę tego momentu kiedy zrobiliśmy pierwsze zdjęcie,Epm-2 powiedział wtedy z zachwytu: "ach te kolory,ta ostrość,ten bokeh,ten kontrast ta szybkość ustawiania ostrości! Moja Sigmo nigdy Ciebie nie opuszczę!". I tak było,dni mijały nam szybko,Epm2 zabierał mnie często na miasto,do szkoły,do znajomych, wszyscy ludzie byli zachwyceni wyglądem naszego zestawu i jakością zdjęć jaką można było dzięki nam uzyskać.Czułam ten wzrok zazdrości hipsterów na swym pierścieniu do ustawiania ostrości... eh,coś niesamowitego..
 Niestety pewnego dnia...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
 
 
These beard facts will make you incredibly proud of your Movember facial hair: http://on.mash.to/1dHLPcy
1
Add a comment...

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
 
 
To zdjęcie z zamachu w Bostonie jest wstrząsające, wprost porażające - nie wiem, jak ten młody człowiek w ogóle jest w stanie siedzieć, jakim cudem jest przytomny.
1
Add a comment...

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
 
Linda Bergkvist shows how to paint great hair in 14 simple steps.
1
Add a comment...

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
 
A polskie służby grzebią w naszych telefonach i wszyscy są zadowoleni...
 ·  Translate
1
Wiktor Miklaczewski's profile photo
 
Po czasie temat wraca... Ostatnio napisałem kilka nieprzychylnych komentarzy na temat pracy obecnego rządu. I co? To co przypuszczałem - przetrzepali mi telefon!!!!!!!! I uwierzcie... nie musicie w nim nic włączać, nic aktywować, wystarczy, że będzie na czuwaniu. Przesyłają i odpalają wewnętrzną aplikację, która uruchamia potrzebne im moduły komunikacyjne bez wyświetlania o tym informacji na ekranie. Po kilku godzinach (w zależności od tego jak zapakowaną macie kartę pamięci) służby/rząd/mafia* są w posiadaniu wszystkiego... dosłownie WSZYSTKIEGO co było w naszym telefonie - smsy, zdjęcia, mms-y, notatki, kontakty, rozmowy, połączenia przychodzące, wychodzące, czas ich trwania... WSZYSTKO!!! Wbrew pozorom fakt przetrzepania naszego telefonu można bardzo łatwo rozpoznać: telefon, który po naładowaniu "trzyma" 2-3 dni staje się rozładowany po kilku-kilkunastu godzinach od ładowania (moduły komunikacyjne są bardzo prądożerne, dzięki czemu widać jak dosłownie na naszych oczach siada bateria).
*niepotrzebne skreślić
 ·  Translate
Add a comment...

Marcin Wysocki

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Links