Profile cover photo
Profile photo
Ekolab Sp z o. o. Ochrona Środowiska i BHP
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Podejmujemy się wykonania profesjonalnych pomiarów kwalifikacyjnych w pomieszczeniach czystych. Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pomiarowy wysokiej jakości. Posiadamy m.in. generator aerozolu DEHS, balometr TSI oraz diluter DIL. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/badania-kwalifikacyjne-w-pomieszczeniach-czystych-badania-gazow-sprezonych.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi pracownicy są bardzo dobrze wyszkoleni i dysponują dużym doświadczeniem. Wykonujemy pomiary emisji zanieczyszczeń przy pomocy nowoczesnego sprzętu pomiarowego, który jest regularnie wzorcowany i sprawdzany. Dzięki temu mają Państwo gwarancję jakości uzyskanych pomiarów. Zachęcamy do współpracy - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/pomiary-emisji-zanieczyszczen.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy profesjonalne i precyzyjne pomiary środowiska pracy. Nasze pomiary czynników szkodliwych na stanowiskach pracy obejmują m.in. badanie: stężenia substancji chemicznych, poziomu hałasu i natężenia oraz równomierności oświetlenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w tym zakresie - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/pomiary-srodowiska-pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy dojdzie do przekroczenia dopuszczalnego poziomu hałasu na stanowiskach pracy, projektujemy i wykonujemy adaptacje akustyczne oraz dokonujemy doboru ochronników słuchu. Gwarantujemy profesjonalną ocenę sytuacji i najbardziej optymalne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/pomiary-srodowiska-pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za oknem coraz cieplej, warto zadbać o prawidłowo działającą klimatyzację i wentylację. Firma Ekolab oferuje wykonanie badań z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy m.in. pomiary wydajności wentylacji na kratkach i anemostatach, pomiary spadku ciśnień na filtrach oraz pomiary poziomu hałasu instalacyjnego w pomieszczeniach. Zapraszamy - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/wentylacja-pomiary-i-serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z ustawą o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji przedsiębiorstwa korzystające ze środowiska mają obowiązek składania corocznych raportów do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBIZE). Firma Ekolab oferuje pomoc w zakresie wypełniania obowiązków wynikających z wymogów Prawa Ochrony Środowiska, w tym również w sporządzaniu raportów KOBIZE - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/operaty-pozwolenia-decyzje-oplaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Ekolab z Kobylnicy pod Poznaniem wykonuje m.in. badania ścieków. Wspólnie z Klientem ustalamy szczegółowy zakres analiz. Podejmujemy się badań ścieków różnego typu, m.in. ścieków surowych i oczyszczonych, ścieków komunalnych, przemysłowych i wód opadowych. Zachęcamy do współpracy - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/laboratorium-analityczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadząc badania z dziedziny geologii, korzystamy z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu. Zatrudniamy wykwalifikowanych geologów, posiadających wszelkie niezbędne. Zapewniamy fachową pomoc w projektowaniu ujęć wód podziemnych, likwidacji studni głębinowych czy prowadzeniu nadzorów geotechnicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakresie geologii - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/geologia-i-hydrogeologia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi również projektowanie tłumików akustycznych, obudów oraz ekranów akustycznych. Dzięki ekranom możliwa jest efektywna kontrola emisji hałasu do środowiska oraz na stanowiskach pracy. Oferujemy też wykonanie analiz potrzebnych w procesie uzyskiwania pozwoleń na budowę na etapie kart informacyjnych, itp. Zapraszamy do współpracy - http://www.ekolab.pl/pl/oferta/akustyka-srodowiska-akustyka-budowlana.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tematyka akustyki budynków mieszkalnych staje się coraz popularniejsza, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. Możemy Państwu zaoferować pomiary izolacyjności akustycznej przegród budowlanych wewnętrznych, pomiary drgań przenoszonych przez podłoże na budynki i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu - http://www.ekolab.pl/pl/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded