Profile cover photo
Profile photo
Imbir Hostel
About
Posts

Post has attachment
Hostel Imbir jest przygotowany na przyjęcie około czterdziestu osób – chętnie gościmy osoby indywidualne, a także grupy zorganizowane! Dla stałych gości przewidujemy zniżki i rabaty, a nasza recepcja jest czynna przez całą dobę. Zachęcamy do odwiedzenia Torunia! http://imbirhostel.pl/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, jak ważna jest możliwość skorzystania z indywidualnej łazienki, dlatego w każdym z naszych pokoi się ona znajduje. Istnieje również możliwość wypożyczenia ręczników, suszarki do włosów oraz żelazka za drobną opłatą. Więcej informacji na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Toruńskie Stare Miasto nie jest turystyczną atrapą, ale tętniącą życiem dzielnicą miasta. Nie brakuje tu dobrych restauracji, kawiarni klubów mniej i bardziej studenckich. Życie toczy się w pięknych gotyckich kamienicach, dla których historia była wyjątkowo łaskawa. Odwiedzając Toruń, noclegu szukaj na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okien i wież toruńskiej starówki na miasto zerkają anioły. Ich oczom przejawia się przede wszystkim wielkie gotyckie dziedzictwo, atrakcje, zabytki, ale także relikty PRL-u i studenci maszerujący od klubu do klubu. Weekend w Toruniu warto zacząć od zwiedzenia Starego Miasta! Zapraszamy na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Oferujemy niedrogie noclegi w bardzo dobrych standardach w samym sercu toruńskiej Starówki! Przez długie lata naszej działalności udało nam się zyskać liczne grono usatysfakcjonowanych Gości, którzy polecają nas swoim najbliższym i znajomym. Więcej informacji na http://imbirhostel.pl/.

Add a comment...

Post has attachment
Nasz hostel posiada jedną z najatrakcyjniejszych ofert pod względem ceny i komfortu pokoi noclegowych w Toruniu! Znajdujemy się w samym centrum Starego Miasta, dzięki czemu zwiedzanie i odpoczynek idą ze sobą w parze! Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dumą Torunia jest panorama, którą oglądać można znad Wisły. Nie ma sobie równych w całej Polsce, zwłaszcza wieczorem, kiedy pięknie oświetlone mury odbijają się w nurcie rzeki. Zapraszamy do odwiedzenia piernikowego grodu i przenocowania w naszym Hostelu! Więcej na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Herb Torunia przedstawia solidny, czerwony mur z trzema strzelistymi basztami. Środkowa symbolizuje Radę Miejską, a dwie boczne to Stare i Nowe Miasto. Widać też bramę wiodącą do wnętrza grodu. Trudno o herb trafniej oddający rzeczywistość! Odwiedź Toruń jak najszybciej i skorzystaj z oferty Hostelu Imbir! Zapraszamy na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz weekend lub kilka dni urlopu w Toruniu? Nic dziwnego, w końcu to jedno z najpiękniejszych polskich miast! Jeżeli zależy Ci na spędzeniu tego czasu w schludnych i komfortowych warunkach to zachęcamy do zapoznania się z ofertą hostelu Imbir! Zapraszamy na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W samym centrum niezwykłej, toruńskiej starówki mogą Państwo znaleźć klimatyczny, stylowy hostel, który sprawi, że nawet najkrótszy pobyt w Toruniu może być niezwykły! Oferujemy przyjemne i komfortowe pokoje urządzone w minimalistycznym stylu. Więcej na http://imbirhostel.pl/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded