Profile cover photo
Profile photo
APLINE | Strony internetowe Stargard - strony www - pozycjonowanie
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has shared content
PARAWANY - do biur, salonów, gabinetów, hoteli i restauracji.

Parawany są idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają praktycznego i ładnego sposobu, na oddzielenie od siebie poszczególnych części danego pomieszczenia. Sposoby na ich wykorzystanie może jedynie ograniczyć nasza wyobraźnia. Prawda jest taka, że sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujemy.

Za każdym razem podkreślamy ich atuty i podwójną rolę, jaką spełniają. Pierwszą z nich jest rola dekoracyjna. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie kilkaset przeróżnych wzorów. Dzięki temu każdy może znaleźć motyw, jaki go interesuje. Drugą rolą jest ich niezaprzeczalna funkcjonalność. Jest to najłatwiejszy sposób na oddzielenie od siebie poszczególnych części danego pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, w których parawany RADIMAR sprawdzą się idealnie.

Miejsce w biurze, które należy do Ciebie

Nawet w pracy często potrzebujemy nieco prywatności i spokoju, aby móc w pełni skupić się na swoich obowiązkach. Często jest to utrudnione, gdy dzielimy biuro z innymi osobami. Parawan jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu pracownicy i ich klienci, poczują się podczas spotkania bardziej komfortowo. Przełoży się to z całą pewnością na pozytywne zakończenie rozmowy.

PARAWANY DO GABINETÓW LEKARSKICH

Aby pacjent czuł się bezpiecznie
parawany do gabinetów lekarskich

Parawan jest nierozłącznym elementem gabinetu lekarskiego. To dzięki niemu pacjent czuje się swobodniej podczas poszczególnych badań. Kto powiedział, że musi to być jedynie rozwiązanie praktyczne? Parawan może również idealnie sprawdzić się, jako element dekoracyjny gabinetu. Jest to możliwe dzięki parawanom RADIMAR.

PARAWANY DO GABINETÓW

Twoje miejsce w gabinecie

Przyjmując różne osoby w gabinecie, nie możesz sobie pozwolić na to, aby ich oczom ukazały się rzeczy, których nie chciałbyś pokazać. Gabinet zawsze musi prezentować się idealnie. Parawanem w szybki i łatwy sposób zasłonisz tę część gabinetu, która ma być niewidoczna dla innych.

PARAWANY DO RESTAURACJI

Aby klienci poczuli się wyjątkowo

PARAWANY DO RESTAURACJI

Parawany są idealnym rozwiązaniem w restauracji, dzięki któremu goście poczują się wyjątkowo. Podczas rozmów przy posiłku, będą czuli się również bardziej komfortowo. Parawanem oddzielisz poszczególne części sali, stoły, czy też zasłonisz część, która właśnie jest sprzątana.

PARAWANY DO SALONÓW FRYZJERSKICH

Upiększaj w spokoju

PARAWANY DO SALONÓW FRYZJERSKICH

Prowadząc salon fryzjerski, trzeba zadbać o odpowiednie warunki dla naszych klientów. Szczególnie damska część ceni sobie nie tylko efekt końcowy, ale również to, jak przebiegała cała wizyta. Dlatego tak ważna jest przestrzeń i wygląd naszego salonu.

PARAWANY DO SPA I HOTELI


Pokój pod każdego klienta

PARAWANY DO SPA I HOTELI

Hotele i SPA starają się, aby ich klienci byli zadowoleni z pobytu. Każdy klient jest jednak inny i potrzebuje przez to nieco innych warunków, aby być usatysfakcjonowanym. Parawan jest najprostszym sposobem, aby w szybki i łatwy sposób zmienić wygląd danego pomieszczenia i powiększyć, lub zmniejszyć, poszczególne jego elementy.

PARAWANY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI


Oddziel miejsca zdobywania wiedzy i zabawy

PARAWANY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI


Zarówno przedszkolaki, jak i ich nieco starsi koledzy, przebywając w placówce nie tylko zdobywają wiedzę, ale spędzają również miło czas ze swoimi rówieśnikami. Każdy nauczyciel wie, jak wygląda miejsce zabawy po jej zakończeniu i jak zabawki mogą rozpraszać dzieci. Najprostszym sposobem na oddzielenie miejsca do nauki, od miejsca zabawy, jest postawienie między nimi parawanu.


Niektóre osoby przytłaczają wielkie przestrzenie i nie potrafią się w nich odnaleźć. Nie trzeba od razu robić remontu i stawiać ścian, aby to zmienić. Dzięki parawanom, w dowolny sposób podzielisz pomieszczenie i stworzysz odpowiednio duże miejsce.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.09.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Fototapeta do sypialni? Kilka propozycji od Radimar
JAKA FOTOTAPETA DO SYPIALNI?

Chcesz zmienić wygląd swojej sypialni? Uważasz, że czegoś w niej brakuje? Nie masz pomysłu na znajdujące się w niej puste ściany? Proponujemy Ci wyjątkowe rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na te pytania. Są nim nasze fototapety.


W sypialni spędzamy dużo czasu. Tam odpoczywamy i nabieramy sił, dlatego warto zadbać o odpowiedni wygląd tego miejsca i panujący w nim nastrój. Dzięki dobrze dobranej fototapecie będziesz zasypiał i budził się w przyjemnym otoczeniu.


Fototapeta to nie tylko idealne rozwiązanie dekoracyjne, ale i praktyczne. Dzięki niej zagospodarujesz w wyjątkowy sposób pustą ścianę, a do tego zakryjesz znajdujące się na niej niedoskonałości. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, cały czas rozwijamy swoją ofertę. Nasze fototapety podzielone zostały na ponad 20 kategorii, w których łącznie znajduje się kilka tysięcy propozycji! Wśród nich są również takie, które idealnie sprawdzą się w sypialni. Poniżej prezentujemy przykładowe fototapety, które mogą Ci się spodobać. Kto wie? Może zechcesz mieć jedną z nich właśnie w swojej sypialni?
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded