Profile cover photo
Profile photo
Auto Gaz
About
Posts

Post has attachment
Public
Silniki w autach mogą być napędzane różnymi paliwami gazowymi. Do najpopularniejszych należą gaz ziemny i mieszanina gazów ropopochodnych czyli LPG. Mieszanina ta wyróżnia się dużą odpornością na spalanie stukowe, dzięki czemu może być wykorzystywana również w silnikach z zapłonem iskrowym o podwyższonych stopniach sprężania. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem - http://autogaz.com.pl/co-to-jest-lpg/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Nasza oferta obejmuje również obliczenia wytrzymałościowe, zarówno statyczne, jak i dynamiczne. Do obliczeń wykorzystujemy metodę elementów skończonych MES. Wykonujemy obliczenia wytrzymałościowe zbiorników ciśnieniowych z optymalizacją parametrów geometrycznych, a także optymalizację doboru materiału. Zapraszamy - http://autogaz.com.pl/symulacje-i-badania-systemow-instalacji-gazowych/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zadaniem filtra przeciwpyłowego jest oczyszczanie powietrza wlatującego do samochodu z zewnątrz. Filtr zatrzymuje różnego rodzaju cząstki kurzu i brudu. Warto pamiętać o jego regularnej wymianie – zatkany filtr powoduje wzrost temperatury w aucie i częstsze parowanie szyb. Nasza firma oferuje serwis klimatyzacji, w tym wymianę filtra przeciwpyłkowego - http://autogaz.com.pl/serwis/serwis-klimatyzacji/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Funkcjonujemy na rynku instalacji samochodowej LPG nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jesteśmy autoryzowanym reprezentantem firmy Tartarini Auto - jednego z wiodących w Europie producentów urządzeń i elementów wchodzących w skład samochodowych instalacji gazowych. Oferujemy także projektowanie instalacji gazowych na indywidualne zamówienie Klienta. Zachęcamy do współpracy - http://autogaz.com.pl/o-nas/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W ofercie posiadamy szeroki wybór elementów instalacji LPG i CNG firmy TARTARINI AUTO. Oferujemy Państwu między innymi elektrozawory odcinające, zawory zespolone z filtrem gazu, zawory butli CNG oraz wielozawory. Są one przystosowane do montażu w każdej pozycji i sterowane elektromagnetycznie. Polecamy - http://autogaz.com.pl/elektrozawory/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Warto wiedzieć, że paliwa gazowe są bardzo bezpieczne. Wszelkie urządzenia i elementy gazowej instalacji zasilającej muszą przejść bardzo skomplikowane badania, zanim zostaną zamontowane w aucie. Badana jest także instalacja zasilająca silnik paliwem gazowym. O instalacjach gazowych wiemy wszystko. http://autogaz.com.pl/systemy-regulacji-przeplywu/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Układ zasilania paliwem gazowym musi być wyposażony w samoczynnie działający zawór odcinający, który znajduje się pomiędzy zbiornikiem gazu a mieszalnikiem. Wynika to z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa podczas eksploatacji auta na gaz. Więcej na temat instalacji gazowych mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej - http://autogaz.com.pl/lpg-do-napedu-samochodow-jak-to-dziala/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skład LPG w okresie zimowym musi być inny niż latem. Wynika to z faktu, że butan przestaje pracować w temperaturze poniżej zera. Z tego względu zimowy gaz zawiera dużo więcej propanu niż butanu. Propan dużo lepiej radzi sobie z niskimi temperaturami. Gdy temperatura za oknem mocno się obniży, pamiętaj i korzystaniu z odpowiedniego gazu w swoim aucie. http://autogaz.com.pl/serwis/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Montaż i serwis instalacji gazowych to nasza specjalność. Mamy najlepsze rozwiązania dla silników doładowanych, wielocylindrowych, a także wyposażonych w bezpośredni wtrysk paliwa benzynowego. Wykonujemy drobne prace serwisowe także duże zlecenia, jak np. wymiana zbiornika LPG. Zapraszamy - http://autogaz.com.pl/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz usług związanych z instalacjami gazowymi w samochodach świadczymy także usługi serwisowe klimatyzacji w autach. Wykonamy dla Państwa odgrzybianie, wymianę filtrów kabinowych oraz sprawdzimy szczelność układu klimatyzacji. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://autogaz.com.pl/serwis/serwis-klimatyzacji/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded