Profile cover photo
Profile photo
روز به
1,177 followers -
همیشه راهی هست
همیشه راهی هست

1,177 followers
About
روز به's posts

آزاده نامداری بدون حجاب چقدر زشته

یه ایمیل یاهو دارم،خودم هم یادم نیست چی بود. هی چند وقت به چند وقت برام کد امنیتی پیامک میشه،یعنی کی توش چیکار داره میکنه

روزگار کمر بسته این روزا منو له کنه
جون خودت یکم ارفاق کن
😕

در عشق دو چیز است که پایانش نیست
اول سر زلف یار و آخر شب ماست

بعضی ها هم انتظار دارند همونقدر که خودشون فکر میکنند جذاب و دوست داشتنی هستند،دیگران هم باید همون حس را داشته باشند، از خودشون بپرسی بر اساس کدوم خصوصیتت فکر میکنی انقدر خوب و جذابی نمیتونند آدرس درستی بدن،حتی کشف این قسمت هم با دیگرانه

نوت زده:رفت،پشت سرش را هم نگاه نکرد.
خوب عزیزم دو دقیقه بشین به اخلاق خودت فکر کن،ببین چه به سرش آوردی

فعلا باید یه مدت-احتمالا اندازه عمر ما- با این دنیا ساخت،تا ببینند بعدش چی میشه

به زودی اسنپ از تاکسی های معمولی گرون تر میشه،یه روزی دیجی کالا و دیوار از فضای سنتی ارزون تر بودن،حالا که مردم عادت کردند فقط از این جاها جنس بخرند،گرون تر شده اغلب
دیروز رفتم دم چند تا بنگاه،اغلب ماشین ها از دیوار هم بهتر بودند،هم ارزون تر
پ ن:
منظورم فرهنگ غلط استفاده و سوء استفاده هست
تا اعتماد میکنی کار تمامه

Post has shared content
یه وقتهایی توی بازی قشنگ دریبل میزنی،قشنگ هم شوت میزنی ولی بعد، از شادی تماشاچی ها متوجه میشی گل به خودی زدی.
آدم باهوش یه جایی با زیرکی مچ میگیره ولی باهوش تر دست میگیره،اینطوری به سامان نمیرسیم
الله اعلم
اگر تقلب و سرقت علمی را توجیه کردید حتما یک جای کارتان می لنگد!!!

کانال تلگرام مردی از جنس یخ:
https://telegram.me/icemard


۱. سرقت علمی و تقلب در پایان نامه دکتر متقلب محرز است. اگر کسی اندکی با الفای پژوهش آشنا باشد و اسناد سرقت علمی را بررسی کند، برایش روشن خواهد بود. آن هم سرقت علمی که بعید است نظیرش را در دنیا پیدا کنید. تقلب علمی خیلی متداول است و خیلی از کسانی که انگلیسی زبان مادریشان نیست از روی ناآگاهی گاهی مرتکب می شوند اما کتاب دزدی بسیار نادر است! این قدر فاجعه است که انسان نمی داند چطور چنین فردی اینقدر وقیح است که خود را حقوق دان و منتقدانش را بیسواد می نامد! احتمالا هم در فقه و اصولی که خوانده است می داند تکلیف حقوقی که بابت چنین مدرک دکترایی گرفته است چیست! هر جای دنیا یک سیاستمدار چنین گندی بالا می آورد تا حالا استعفا داده بود.

۲. جناب میر سال ها با عنوان دکتر در یکی از دانشگاه های مادر در رشته غیر مرتبط با رشته تحصیلی خود و بدون هیچ پژوهش مرتبط قبلی تدریس کرده است و مهمتر این که پایان نامه دکترا هدایت کرده است. لابد حقوق هیات علمی را هم دریافت کرده است! هیچ جای دنیا یک دانشگاه معتبر به صرف سیاستمدار بودن کسی را بدون داشتن یک سابقه تحصیلی و پژوهشی مشخص استاد دانشگاه نمی کند!

۳. پرونده تحصیلی روشنفکرترین بانوی کشور که خنده بازار است. شاید بشود مشابه سرقت علمی دکتر متقلب و سرقت عنوان دکترا توسط مهندس را در دنیا پیدا کرد اما بعید می دانم مشابه این پرونده تحصیلی را بشود در دنیا پیدا کرد! به نظرم برای هر آدم دانشگاهی در خارج ایران شرح دهید تعجب خواهد کرد که مگر می شود با چنین پرونده ای روشنفکرترین بانوی کشوری شد؟!

۴. شیخ مهدی مدعی اجتهاد بود و ناراحت بود با وجود چند تاییدیه از برخی مراجع تقلید می خواهند از او امتحان اجتهاد بگیرند! اما کسی نفهمید چطور یک نفر می تواند مجتهد باشد اما اندازه یک طلبه سال اول حوزه هم نه، بلکه دانش آموز سوم دبیرستان هم عربی نداند؟ معلوم است که چنین ادعای اجتهادی تقلبی بود.

۵. سید محمد از بقیه افراد فوق الذکر نجیب تر است! اما او هم خجالت نمی کشد که تا همین امروز در سایت شخصی، خود را دارای اجتهاد و مدرک معادل دکترا معرفی می کند!

از قضا بسیاری از حامیان سارقین علمی و متقلبین فوق از قشر دانشگاهی هستند. کمی که بحث می شود برخیشان وقیحانه نخبگی خود و سوابق تحصیلی-علمی خود را به سر بقیه ملت ایران می کوبند و انتظار دارند افراد بدون کاغدپاره دانشگاهی به آنها کرنش کنند! اما همین که صحبت از منش علمی و تحصیلی افراد فوق الذکر می کنید، همین افراد رگشان بیرون می زند و به دست و پا می افتند که توجیه کنند که نخیر! شما دروغ می گویید! با انصاف تر باشند می گوییند اشتباه می کنید چون شما مهندسید و با پژوهش در علوم انسانی آشنا نیستید! شما پشت پرده ها را شاید ندانید اما بنده دیده ام که دکتر رضا ف که استاد تمام این کشور و چشم و چراغ بسیاری از این جماعت است به دست و پا افتاده تا سرقت علمی دکتر متقلب را ماستمالی کند! دکتر علی م با مایه گذاشتن از مراجع تقلید می خواهد قضیه را جمع کند! و دکتر محمد ب.م از اجیر بودن مستندکنندگان سخن می گوید! و دکتر صادق ز روکردن دست متقلبین را کار ماکیاول گونه می شمارد! اما به نظر بنده تمام چنین افرادی و هر که مانند آنها رفتار کتد، جایی از کارشان می لنگد! به شمای خواننده هم این متن برخورده؟! ناراحتید واقعیت در مورد سارق علمی بودن و متقلب بودن عزیزانتان بیان شود؟ خوب شما هم فکر کنید کجای کارتان می لنگد؟


پ.ن.: در قوانین جمهوری اسلامی توهین به سران قوه و رهبري جرم است! بنده که از کسی اسم نبردم! شما هم مبادا به خاطر تشابه اسمی فکر کنید برخی از موارد فوق الذکر از سران فعلی یا گذشته جمهوری اسلامی هستند!

کانال تلگرام مردی از جنس یخ:
https://telegram.me/icemard


Post has shared content
حرف دل ما
درست و غلط قصه‌ی میثم؛ اشتباه‌‌کردی برادر!

۱. شاعر اهلبیت باید سیاسی باشد و سیاسی بسراید.

۲. مداح باید سیاسی باشد.

۳. نماز جمعه و نماز عید فطر و هر نمازی در جامعه اسلامی باید سیاسی باشد.

۴. شعر باید شاعرانگی داشته باشد و از مستقیم گویی بپرهیزد.

۵. مداح باید در انتخاب شعر دقت کند.

۶. مداح باید زمان و مکان و مخاطب خود را در نظر بگیرد.

۷. وحدت حقیقی بعد از عدالت از اصلی‌ترین اصولِ جامعه اسلامیست.

۸. برجام یک موضوع ملی‌ست و هر رئیس‌جمهوری در ایران منتخب مردم می‌شد باید به عنوان یک عهدنامه‌ی امضا شده توسط نظام به آن پایبند می‌بود.

۹. دشمنی آمریکا با ایران فراتر از برجام است و پذیرش برجام و اصل مذاکره با آمریکا هم برای ثابت کردن این دشمنی، به برخی سهل‌اندیشان بوده است.

۱۰. سیاسی بودن لزوما به معنای طرفداری از یک جناح سیاسی و یک خط فکری نیست.

با این مقدمات به برادر عزیزم آقای دکتر حاج میثم مطیعی عزیز عرض می‌کنم؛ #اشتباه_کردی_برادر.

شما در جمعی حاضر شدید که ممکن است تعدادی از آن جمعِ نمازگزار، هم به روحانی رای داده و هم موافق برجام بوده باشند.

همین نکته این حق را از شما می‌گیرد که در روز عید از تریبون رسمی مصلی علیه برجام بخوانی. آنهم با ابیاتی نسبتا ضعیف همراه با مستقیم گویی.

این کار شما علاوه بر ایجاد حاشیه‌ی غیرضروری در جامعه (با وجودن مسائل و مطالبات مهم در کشور) به اختلافات و عدم وحدت ملی دامن زد و همانطور که ملاحظه شد باعث گرفتن انرژی از دوستان در حمایت از شخص شما شد که برای مردم محترم و عزیز بودید و هستید و خواهید بود ان‌شاالله.

شما اگر در نقد بدعهدی آمریکا، عدم دل بستن به دشمن، لزوم استقلال فرهنگی و آموزشی، لزوم ایستادگی در مقابل تجاوز، لزوم عمل کردن به وعده‌ها، لزوم مبارزه با اشرافی‌گری و کاخ‌نشینی و حمایت از کوخ‌نشینان و یا هر مساله‌ی اساسی مربوط به "صف اول نشینان" می‌خواندید هیچ‌کسی صدایش در نمی‌آمد و شما هم زیباتر و بهتر حرفهایت را زده بودی.

برجام با تمام نقص‌ها و نقض‌ها هنوز مورد احترام عده‌ی کثیری از مردم هست که دو عامل "زمان" و "تبیین کارشناسانه از میزان هزینه‌ها و فایده‌های آن" می‌تواند مردم را آگاه سازد. اما هجو آن فعلا و در جمع افرادی که به آن اعتماد دارند کار درستی نیست.

شعر زبان بُرّنده‌ای دارد و حتما با این زبان بُرّنده نباید مستقیم‌گویی کرد. مستقیم‌گویی تاریخ مصرف شعر و اثرگذاری آن می‌شود. هیجان لحظه‌ای می‌آورد و فراموش می‌شود. ضمن اینکه مخاطب را مقاوم می‌کند نسبت به نقد.

اما اگر شاعر اشاره به مستندات کند مستقیم‌گویی نیست و اتفاقا میخ کردن شعر به تاریخ است.

مثلا اشاره به اعتراف ظریف که گفت "اشتباه کردم" به کری اعتماد کردم.
مثلا اعتراف "دستاورد تقریبا هیچ".
مثلا تحریم‌های جدید و دشمنی همیشگی آمریکا.

ما برعکس طرف مقابل که ما را بابت دشمنی آمریکا سرزنش می‌کند، هیچکدام از مردم و مسئولین را بابت "دشمنی دشمن" سرزنش نمی‌کنیم.

اما اعتماد به دشمن جای سرزنش دارد که در مورد خاص برجام این اعتماد انکار می‌شود توسط مسئولین و توسط طرفدارانشان باور نمی‌شود.

پس بهتر بود به جای اینکه بگویی پادشاه لخت است، از خوبی‌های پوشش (مقاومت) و بدی‌های برهنگی (تسلیم) و تفاوت آن دو می‌گفتی و به قول شما مداح‌ها برای کنایه فهم‌های مجلس دو کلام روضه‌ی مرحوم مغفور برجام می‌خواندی! و به جای نتیجه‌ی تحلیل، به آنها قدرت تحلیل می‌دادی.

یک هم‌دانشگاهی، پامنبری، همسنگر و برادر کوچکترت از #فردو!
Wait while more posts are being loaded